Felfázás (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 5. 15:47

A felfázás baktériumok okozta fertőzés. Nem attól lesz, hogy a hideg kőre ülsz. Attól legfeljebb húgyúti gyulladásokat kapsz - persze ezt is lehet felfázásnak hívni -, majd a húgyhólyag, húgyút körül felszaporodó baktériumok okozzák az egyéb részek gyulladását (méh, kismedence, petevezeték, stb).


DE alapvetően nőgyógyászati értelmű felfázás alatt elsősorban a petefészek, kismedence, méh, stb gyulladását értjk, amit BAKTÉRIUMok okoznak.


Ezért kell nőgyógyászhoz menni és kenetetet vetetni, nem pedig teákat inni.

2010. jún. 5. 15:14
De az öltözködéssel, főleg a fehérneművel is lehet vigyázni!
2010. jún. 5. 15:13

én személy szerint amint egy kicsit is gyanús, hogy ebből felfázás lesz, elkezdem szedni az áfonyát, és akkor nem durvul el


szerintem egy próbát megér, de majd ő eldönti


a tea amúgy nem a legjobb ötlet, mert a kapszulába sokkal nagyobb kivonatot tudnak rakni

7. Martian (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2010. jún. 5. 15:10
akkor orvos, és ő majd eldönti :)
2010. jún. 5. 15:07
Mert van ami csak antibiotikummal gyógyítható!ha nincs megfelelően kezelve,kikúrálva a betegség,szövődményei lehetnek,gyakrabban kiújulhat.nekem pl.a vörösáfonya tea meg se mozdította.Ami időt azzal elpocsékoltam,az antibiotikum már 5x csillapította volna a fájdalmakat meg mindent.Ez mindenkinél változó,amúgy is mindenki más véleményt fog ideírni.
5. Martian (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2010. jún. 5. 15:01

hagyjuk a gyógyszerek ajánlását az orvosokra :)


minek szedjen mérget, ha az áfonya tényleg jó, tapasztalat

2010. jún. 5. 14:57
Kamillatea,sumetrolin.Amúgy én is hajlamos vagyok a felfázásra,de olvastam itt az egyik ehhez hasonló fórumon,hogy szexuális úton is össze lehet szedni húgyúti fertőzést.receptre kapható gyyógyszerek közül pedig a ciprobay és a cifloxin vált be.
2010. jún. 5. 14:55

szedjél, egyél, igyál, tőzegáfonya kivonatot, de jó a többi is, de az a legjobb :)


semmi bajod nem lesz többet a felfázással

2010. jún. 5. 14:49

Szia!


Én már átestem pár felfázáson. Azt nem tudom, hogy mennyire hamar lehet felfázni, de egyszer egy urológus azt mondta nekem, hogy a felfázásnak nincs köze, ahhoz hogyha leülsz egy hideg helyre, vagy mezítláb járkálsz.

Hát, nem tudom...

2010. jún. 5. 14:41
Szeretném megtudni, hogy a nők milyen könnyen, mennyi idő alatt fáznak fel, ha hideg helyre ülnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook