Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Félek a fennhangon beszélő főnökömtől. fórum

Félek a fennhangon beszélő főnökömtől. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 21:06

Mit értesz fennhang alatt? Direkt megemeli a hangját vagy mindig is hangosabb?


Azért kérdezem, mert nekem brutál erős hangom van, igyekszek mindig magamhoz képest halkan beszélni, de suttogni az én hangommal képtelenség, simán lehet hogy valaki azt hiszi fennhangon beszélek, pedig nem, ez ilyen.

2023. jún. 1. 20:58
Ne félj senkitől ugyanolyan büdöset tojik mint te. Akarom mondani ugyanolyan ember mint te..
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Csillagszem38)
2023. jún. 1. 15:01
2023. jún. 1. 11:00
nő vagy férfi?
8. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 10:34
Idegállapotba jövök az ilyenektől.
7. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 10:29
Félni tilos. Nálunk az elnöktől mindenki be van rezelve, én meg símán beszólok neki néha spontán is. Ne feledd ,ugyanolyan ember mint Te.
6. Pasionella (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. jún. 1. 08:54
Én egyszer egy volt főnökömnek azt mondtam, hogyha fél inkább ne jöjjön be dolgozni mert ha üvölt nyilván fél valamitől. Soha többé nem üvöltött velem :-D egy másik hangoskodónak meg azt mondtam vegyen vissza a hangerőből és ha tud normálisan kommunikálni akkor jöjjön vissza később :-) így lett.
2023. máj. 31. 21:32

Ne félj! Ha látják, érzik, akkor még inkább csinálják!


Én egy elég halkszavú nő vagyok, de olyan cinikus, flegma, stb. hangsúllyal tudok beszélni, hogy még az élettől is elmegy az ilyenek kedve;)


Alakíts ki valami technikát, amivel leszereled az ilyen viselkedést. Gyakorold!

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 21:00

Előző főnököm már üvöltözve jött be dolgozni. Egész nap fújta, és közös helyiségben töltöttük a teljes munkaidőt. Kifejlesztettem rá az ignorálási technikát, majdnem 25 évig bírtam, míg infarktust nem kapott.

Saját magukkal tolnak ki hosszú távon az idegbetegek.

3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 20:50

Meg fog enni? Meg tud enni?

Szakmailag maradj targyilagos, ennyi.

2023. máj. 31. 20:15
Hasonló hangerővel szólj vissza. Amúgy ha csak ez a megszokott hangerőssége, akkor fogadd el, nem mindenki csendes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook