Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felborult ciklus? Furcsa hőmérsékleti görbe... fórum

Felborult ciklus? Furcsa hőmérsékleti görbe... (beszélgetős fórum)


1 2
6. Céda (válaszként erre: 3. - M0ncsa)
2012. jan. 10. 09:19
Nem ismertem ezeket az oldalakat! Köszönöm, kipróbálom!
5. M0ncsa (válaszként erre: 3. - M0ncsa)
2012. jan. 10. 09:18
*homerozes*
4. Céda (válaszként erre: 2. - Tita80)
2012. jan. 10. 09:18
Nekem az első hónapban teljesen jól mutatta hónaljban is...De most már kivárom a ciklus végét és csak utána váltok nyelv alatti mérésre, különben még kuszább lesz!
3. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. jan. 10. 09:18

Szia Ceda,

a honaaljban hoberozes nagyon pontatlan, es megbizhatatlan eredmenyeket ad. Eloszor is kezdj el nyelv alatt homerozni, ezen kivul nem art, ha tobb helyen vezeted a homersekletedet: a ciklushu mar nemegyszer felraszamolt nalam is. Legmegbizhatobb a fertilityfriend.com, legattekinthetobb pedig a tcoyf.com. Sok szerencset :)

2012. jan. 10. 09:15

Ha hőgörbét vezetsz hónaljban nem jó mérni, csak hüvelyben vagy nyelv alatt.

Egyébként, ha bizonytalan vagy csinálj tesztet.

2012. jan. 10. 09:05
Második hónapja hőmérőzöm. Az első ciklusban egyértelműen kivehető volt a peteérés ideje (hirtelen leeső majd emelkedő hőmérséklet). A ciklus első felében 36 alatt, majd peteérés után folyamatosan 36 felett volt a mensimig. Viszont a menstruációm három napot késett és vagy hét napig maszatolgattam, ami már furcsa volt, mert mindig meg szokott jönni szabályosan és általában három négy nap alatt túlvagyok a vérzuhatagon, ami most elmaradt. Tesztet nem csináltam, de terhességre nem gyanakszom, ugyanis leesett a hőmérsékletem (ami terhesség esetén fenntmarad). A mostani görbém még furcsább...a Ciklus szerint ma van a peteérésem (15.nap) de a hőmérsékletem még mindig lennt van 36 alatt és se a nyák, semmi nem jelez peteérést! Ezek szerint elmaradt ebben a hónapban? (Eddig hónaljban mértem, következő ciklustól áttérek a nyelv alattira) Mit gondoltok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook