Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon furcsán alakul a ciklusom. Félek, hogy terhesség. Lehetséges? fórum

Nagyon furcsán alakul a ciklusom. Félek, hogy terhesség. Lehetséges? (beszélgetős fórum)


2022. okt. 18. 12:21
Úgy fest megjött. A pénteki dokit jövő hétre toltuk, most úgy sem tudna megvizsgálni.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 17. 08:12

Nem vagy terhes. Csak a szakítás okozta stressz kavarta meg a ciklusod.

Azért barnás a váladék, mert próbálkozik a szervezeted, hogy ledobja a nyálkahártyát.

2022. okt. 17. 08:11

Még annyit hozzátennék, hogy az önvizsgálatot tiszta kézzel, mosakodás után végeztem.

30 vagyok.

Alaphőm: 36.3

Utóbbi napok hője: tegnapelőtt:36.8, tegnap 36.6, mai első hő ébredést követően 36.5

2022. okt. 17. 08:06
Párommal szeptember elején szakítottunk, szeptemberben meg is jött rendesen, azóta nem volt partnerem. A mostani mensim hét napja késik, benyúlva (most köveztetek meg ezért) barnás a váladékom. Hasam néha fájogat, tegnap a mellem is égett. Csináltam tesztet, ami negatív lett (tegnap első vizeletből). Létezik, h annak ellenére, hogy szeptemberben normálisan megvolt terhes lennék? Nem vagyok buta liba, tisztában vagyok a testemmel, de ez akkor is fura egy olyan ciklusnál, ami mindig pontos. Orvoshoz csak péntekre kaptam időpontot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook