Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fájdalom fórum

Fájdalom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fájdalom

16. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 15. - 852308703c)
2009. szept. 21. 08:48
Köszönöm ilyenkor kicsit magamba zárkozom. Elírtam nem 13 hanem 14 éves lenne . Azért kaptam az élettől ajándékot is 3 gyönyörű fiú gyermeket :)
15. 852308703c (válaszként erre: 14. - 76f22ac1f5)
2009. szept. 19. 22:10
Nagyon sajnalom...habar tudom ez a szo itt semmit nem er...erre nem lehet mit mondani ezt leirni szavakkal nem lehet...letezik ozvegy, letezik arva...de arra amikor valaki a gyereket veszti el semmi szo sem letezik...:( fogadd oszinte reszvetem
2009. szept. 19. 19:08

Sajnos a fájdalomról én is tudnék mesélni :(

Holnap lenne a lányom 13 éves .

És még el sem temethettem alig maradt utána valami. De ez egy hosszú történet .

13. 852308703c (válaszként erre: 12. - Narumi099)
2009. jan. 16. 17:08
ha csaladtag elveszteserol beszelsz..az tenyleg kivetel...arrol nem mondanam, hogy visszakpod..de le is irtam cikkembe, hogy annak aki valakit elveszit halal miatt abbol nem tudom, hogy mit tudunk mi kapni..szerintem sem kapunk abbol semmit...ha ilyesmire ertetted hozzaszolasod megertelek..s igazat adok..
2009. jan. 16. 16:31

Hm... Hogyha elveszítesz valamit, akkor visszakapod ,csak más formában? Hm... Lehet, hogy ez többségében így van. De ha valami elvész... és nem kapsz cserébe semmit... És ez nem pesszimizmus, csak végiggondolom az életem, és itt a családtgajaimra is értem. Akkor nem mindig igaz. Sőőőt. Dehát ezért nem beszélek ekeről semmit. Lehet más könnyen túl tud lépni rajta. De valakik nem. Valakik nem is gondolják olyan nagy dolgonak... Persze, nem is élhették át...

Tudom, fogok olyanokat kapni, hogy ne legyen pesszimista, ne a múltban éljek... DE nem vagyok pesszimista, csak talán túlságosan reálisan nézem a tényeket.

2009. jan. 15. 22:11

nincs többé félelem,

nincs többé fájdalom,

puha, könnyű kezed nincs többé vállamon...

hordom a szerelmet mint súlyos keresztet

10. bogi38
2009. jan. 1. 12:51

Nagyon igaz!

Akik átéltük ezt az érzést jól tudjuk milyen.

Mi is együtt maradtunk. Kapcsolatunk szenvedélyesebb mint valaha.

Visszanézve,lehet hogy ez a fájdalom kellett ahhoz,hogy leomoljanak azok a bizonyos"falak".

A fájdalom nemcsak rombol, de építő is egyben.

Még egy gondolat: ha már megbocsátottunk,akkor felejtenünk is kell. Tudom nehéz, de az idő sok mindenre gyógyír.

2008. dec. 26. 23:21

Gratulálok! Nagyon jó és minden szava igaz.Amikor valami nagyon rossz történik velünk,az akkor nagyon fáj és nagyon kegyetlen. De idővel tudunk reálisan gondolkodni,csitul és elmúlik a fájdalom. Igaz valami ott belül összetörik,meg lehet "ragasztani", de már nem lesz a régi.De lehet mellette újat építeni, ami jobb mint a régi.

Igaz a mondás," Nincs az a rossz amiből ne születne valami jó! "

2008. dec. 19. 09:03
Ezt a cikket sajat elettapasztalatombol irtam...tortent egy s mas...teljesen magam alatt voltam... valami, sokminden megszunt bennem az ota..nagyon mas lettem...vannak jo valtozasok vannak rosszak..ereztem hogy akko valami kihalt belolem s nincs tobbe sokaig ereztem hogy valami ures lett bennem...amikor sikeult felallni akkor teljesedett ki az ur..ami keletkezett...meg kellett tortenjen..en az az elv szerint elek hogy semmi sem magatol tortenik, es nem veletlenul...de meg mindig hianyzik a "kosarbol" valami ami fontos lenne...
2008. dec. 13. 20:59
SZÉP ÉS IGAZ!
6. 852308703c (válaszként erre: 5. - Casela)
2008. dec. 10. 14:37
Orulok hogy neked is tetszett...;)
2008. dec. 9. 22:23
Tényleg baromi jó. Egyébként az idő tényleg mindent begyógyít, és nem nyújt vigaszt, ez igaz, mert amikor vmi borzasztó történik veled,és később bármikor eszedbe jut, elszomorodsz. De akkoris egy idő után nem jár minden pillanatban az az agyadban, és egyre inkább visszanyered a hajlamosságod a jó kedvre. Meg ugye egyre több idő telik el ami alatt új, jó élményeket produkál az élet,ha te magadtól nem is teszel érte.
4. 852308703c (válaszként erre: 3. - Winny)
2008. dec. 9. 21:28
Orulok hogy tetszett...sajat szemleletem....gondolkodasmodom..eredeti..:)) by ME..;)
2008. dec. 8. 17:34

Remek.

Gratulálok!

2008. dec. 8. 13:29
Nagyon jó a cikked.. amint elkezdtem olvasni egyből tudtam hogy Te írtad :D
2008. dec. 8. 11:03
"A fájdalom senkit nem kímél, megtanít, hogy nem létezik abszolút igazság és abszolút hamisság. Megtanítja az élőknek, hogy ne legyenek biztosak semmiben amit ismernek. Alázatossá tesz. Megfeketít. Kivilágosít. A bánat új embert farag belőled ha közben nem pusztulsz bele."

Ugrás a teljes írásra: Fájdalom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook