Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fájdalmas szex, mit tegyek? fórum

Fájdalmas szex, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Perzsacica)
2020. júl. 18. 18:04
Köszönöm<3 már meditációkat is csinálok pár napja, hátha tényleg már csak a fájdalomtól való szorongás az oka...
2020. júl. 18. 18:03
Igen, pont én is a cickafarkra gondoltam valamelyik nap, meg is próbálom, hátha..
2020. júl. 17. 19:57
Találtam egy ide illő cikket. Hátha segít. [link]
2020. júl. 16. 14:07
Esetleg kipróbálhatnál valami természetes módszert.Például a cickafark ülőfürdő pont ilyen gondokon segít.A pattanásokra pedig a galaj tea ,kívül -belül használva.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Törpilla)
2020. júl. 16. 13:42
Voltam nőgyógyásznál, ahogy írtam a legelején.
2020. júl. 16. 12:39
Menj el nőgyógyászhoz.
15. perzsacica (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 16. 11:37
Igen, ez érthető. Nekem most nincs több ötletem.
2020. júl. 16. 10:06
Igazából az is érdekelne bárkinek volt-e hasonló tapasztalata... mint említettem, nem volt semmi baj amíg nem kezdtem el a fogamzásgátlót szedni, utána ütött be a baj :(
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Perzsacica)
2020. júl. 16. 09:59
Egy hónapja voltam, alaposan megvizsgált. Egy nagyon jó dokiról van szó... sajnos nincs még egy felesleges 20ezrem magán kivizsgálásra :( (21 vagyok, diákmunkából tartok fent albérletet)
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - NomNom)
2020. júl. 16. 09:57

Én csak azt nem értem, hogy amikor egy hónapja voltam dokinál, semmi fizikai tünetet nem látott.... és nem csak szex közben fáj, hanem már konkrétan egész nap érzem hogy ég, meg fáj a hasam.

Én egyszerűen nem hiszem el, hogy pszichés.. nagyon kívánom a barátomat, nagyon meg akarok gyógyulni....

11. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 14. 13:38

Szia!

Bocs, hogy belevau, de a glutént inkább vizsgáltasd ki, mielőtt elhagynád. Ha ugyanis elhagyod, a későbbi vizsgálat "hamis negatív" eredményt mutat, vagyis hiába leszel jobban, nem tudsz pl. adókedvezményt érvényesíteni. Ahhoz, hogy pozitív legyen a vizsgálat, visszaterhelést kell végezned, és diéta után, hááát, nem valami kellemes.

Vérvételből TTG szint gyakran téves eredményt ad, mert akinek alapból alacsonyabb az IgA szintje, nem igazán mutat jelentős eltérést, vagyis önmagában nem értékelhető, inkább a vékonybél biopszia szövettani eredményével együtt.

Gluténérzékenységnek vannak bőrtünetei is, kaméleon betegségnek nevezik, bármit tud okozni.

10. perzsacica (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 14. 13:18
Óh , nagyon sajnálom, hogy nincs pozitív változás. Esetleg egy bőrgyógyásznak kellene még a véleményét kikérni. /Szigorúan magánrendelésen, ahol van elég idő és alaposan meg tud vizsgálni/. Mindenképpen látnia kellene egy orvosnak, amikor lehet. Addig pedig a hatóanyag nélküli fehér vazelin tehet kisebb csodát.
9. NomNom (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 14. 10:17

A gluténnak több idő kell kiürülni. Egy időben kacérkodtam a gondolattal, hogy elhagyom de ha mégsem gluténérzékeny az ember akkor többet árthat mint használ az elhagyása.

Szerintem ennek nagy része nálad már pszichés eredetű. Nekem is volt egy időszak amikor meg voltam győződve arról, hogy folyton gombás fertőzésem van. Totál kikészítettem a hüvelyemet a mindenféle készítményekkel.

Persze attól még lehet a glutén, vagy 1000 más dolog is. Talán egy vérvételes ételallergia vizsgálat többet mondana erről. De a dokidnak kéne segítenie, hogy merre indulj. Tudom sajnos ők inkább felírnak még egy 10. kencét/kúpot...:S

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Perzsacica)
2020. júl. 14. 09:50
Nos, kb 4 hete gluténmentesen eszem, és semmi változás. A pimafucort sem segített. Dokim szabadságon van. Nem tudom mit tegyek.
7. varadero (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 11. 20:17

[link]


A vulvodynia tünetei szinte pontosan passzolnak a te tüneteidre. Olvasd el a cikket! Eléggé felkapott téma lett egy ideje.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Varadero)
2020. jún. 11. 17:34
A gomba és a bakteriális fertőzés ki lett zárva a vizsgálat során, ezért sem értem. Igazából én nem gondolnám, hogy köze van az étkezéshez, mivel csak fogamzásgátló szedésekor jött elő, ezenkívül minden rendben volt előtte, pedig eszek glutént. Persze adhatok neki egy esélyt. Illetve a sikosítót is próbáltuk. De már a pettingnél érzem az égető érzést, ha arra jár a keze, szóval nem csak a behatolásnál.
2020. jún. 11. 13:26
A gluténérzékenység lehet valóban egy irány.Próbáljatok ki sikositó gélt, bár nem hiszem, hogy még nem fordult meg a fejetekben, vagy nem próbáltátok. A gyulladás és az acne hormonális probléma is lehet. Feltetelezem a doki vett kenetet, higy kizárja az esetleges makacs gombafertőzést. Jobbulást kívánok!
2020. jún. 11. 13:14
Perzsa cica szerintem jó irányt ír.Az arcbőröd állapotát is befolyásolja a táplálkozás,meg a hormonjaid működését is.Nekem az ekcémám és szeborreám,meg az össze-vissza pecsételgetésem szűnt meg,mióta nem eszem glutént.És,azóta sokkal ritkábban jönnek ki az arcomon “kinyomhatatlan”,bőr alatti gyulladt csomók.
2020. jún. 11. 12:13
A glutén érzékenységnek lehet egyik tünete a hüvely és a gát , végbél , illetve ajakszeglet körül kialakuló pici berepedés, ami lehet fájdalmas is. Megoldás: Átmeneti gluténmentes diéta, hámosító, bőrvédő kenőcs /pl. Neogranormon /, ha erre a tünetek csökkennek akkor a gluténérzékenység teljes kivizsgálása. Ez csak egy tipp volt, mert más ok is lehet.
2020. jún. 11. 09:52
Lehet ,hogy csak alapból nem termelődik elég hüvely váladék , ki kellene próbálni valamilyen természetes hüvely sikositót, de ajánlanám neked a ligetszépe olajat ( Bálint csepp) belsőleg, de előtte addig nem hagynám békén az orvost ,hogy vegyen kenetet és vizsgálják meg baktériumra és gombára.
2020. jún. 11. 08:46

Sziasztok. Szeretném megosztani a történetemet, remélem találok valakit, aki velem egy cipőben járt és tudna segíteni.


A történet ott kezdődött, hogy 18 évesen elkezdtem a fogamzásgátlót. Rá fél év múlva jelentkezett a tünet: durva égető érzés szex közben. Elmentem orvoshoz. Gomba. Kezelés. Nem múlt el. Vissza az orvoshoz. Lecseszett, hogy miért nem használtam tejsavas kúpot vagy valamit ami visszaállítja a Ph-t, azért nem múlt el. Persze az előző kezelésen egy szóval sem említette, így fogalmam sem volt hogy használni kellett volna. Szóval használtam. Nem segített. (Barátom is kezelve lett) Eközben eltelt megint kb 4 hónap. Elmentem egy másik orvoshoz, aki beközölte, hogy nem lát semmit, biztos csak beképzelem, meg a barátom biztosan megerőszakol, 15 ezer lesz csókolom :)))) holott egy hihetetlen kitartó, türelmes, gyengéd barátom van.

Abbahagytam a fogamzásgátlót, mert én azt hibáztattam, és lactofeelt használtam 1-2 hónap múlva a probléma megszűnt.


Tudni kell rólam, hogy nagyon csúnya aknes bőrt örököltem. Sajnos a diéta, meg a krémek már nem segítettek. (Már 7 éve szenvedek tőle.) Elmentem bőrgyógyászhoz, aki egyetlen lehetőséget ajánlott fel: fogamzásgátló, majd accutane. Csak úgy szedhetem, mert magzat károsító lehet az accutane. Nagyon húztam a számat. Már majdnem 2 és fél év telt el, mióta abbahagytam a bogyót. Még mindig együtt vagyunk a barátommal. De azért unjuk már az óvszert, szeretnék tiszta arcot, és ez egy másik bogyó, hátha nem lesznek tünetek. Nagyon kétségbe voltam már esve, ezért ezt az utat választottam.


Hát kár volt. 2 hónap se telt el, és jöttek a tünetek - migrén, hasi görcs, égető fájdalom szex közben. Összetörtem. Sose lehet szép arcom. Miért kell ennek történnie. A barátomtól kezdtem eltávolodni. Együtt élünk már lassan 2 éve. Itt volt a vírus, a karantén, orvos nem fogadott. 3 hónapig egymáshoz sem nyúltunk szinte, nagyon nehéz volt. Lactofeel már nem segített. Aztán végre fogadott egy orvos. A bogyót persze kidobtam a kukába.. Majd ez az orvos is azt mondta: “nem látok semmi gyulladást.” Mondtam hogy leginkább kívül a bemenetnél érzek fájdalmat. Kis pirosságot látott, de ennyi. Nem talált semmit. Ajánlott Cikatridina kenőcsöt, ha pedig az nem segít Pimafucor-t. Most jelenleg az elsőt használom 2 hete, de nem segít. Kétségbe vagyok esve. Nagyon el vagyok keseredve. Nem tudom mit csinálok, ha a pimafucor sem segít. Elviselhetetlen fájdalmat érzek közben. Biztos nem lelki probléma. Fizikai. Nem tudom mi történik velem. Valaki akinek hasonló tapasztalata volt, segítsen kérem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook