Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook CHAT - lementi a számítógép? fórum

Facebook CHAT - lementi a számítógép? (tudásbázis kérdés)


12. Liza40
2011. nov. 26. 00:26
Sziasztok! Témánál vagytok, pont ma este kérdeztem meg itt:"- Mi a véleményetek a DIGI szolgáltatásairól?(internet, tv, telefon)" fórumban, hogy ha nem vagy a sz.gépeden, sőt otthon sem, akkor létezik, hogy feltörik? És igen...szerintem. Csak tudnám, hogyan és ki deríti ki, hogy honnan lépnek be az én IP címemmel??? Mert, sem a rendőrség, sem a digi nem.... :S
2011. nov. 26. 00:21
Egyébként állítólag nem nagy dolog feltörni.
10. makkmarcsi (válaszként erre: 9. - Pinkyke)
2011. nov. 26. 00:20
Nem semmi. Gyorsan töröltem a fb-omból az üziket :-)
9. pinkyke (válaszként erre: 8. - Makkmarcsi)
2011. nov. 26. 00:18
Fogalmam sincs. Valószínű ,hogy egy barátom csaja volt. De igazándiból ,ha ő ettől boldogabb lett, akkor egészségére. Az elsőt azt tuti nem a csaj csinálta, mert akkor még semmi közöm nem volt a pasihoz. Akkor egy-két klipet kirakott az üzifalamra, meg pasikat bökdösött a nevembe. A 2-3. alkalommal meg egy ismerős hívott, hogy rám írt chaten és miért nem válaszolok ,mert vagy 20 perce várja a választ. Aztán a 3. alkalommal is ugyan így volt. Persze mindig jelszót cseréltem. :DD Gondolom a köztünk lévő beszélgetésre volt kíváncsi, mert a srác a sajátjából törölte.
8. makkmarcsi (válaszként erre: 7. - Pinkyke)
2011. nov. 26. 00:12
Az durva, köszi, akkor törlöm én is. És minek törik fel, mit csinálnak ott?
7. pinkyke (válaszként erre: 6. - Makkmarcsi)
2011. nov. 26. 00:10
Jobb ott sem megtartani, nekem már 3x törték fel a facebook-om, azóta onnan is törlöm.
6. makkmarcsi (válaszként erre: 5. - Pinkyke)
2011. nov. 26. 00:09
Igen, azt tudom, hogy ott megvan. Csak azt nem szerettem volna, ha egyszer valaki ráakad az összes levelezésemre, mert amikor az MSN-es mappát megtaláltam, dobtam egy hátast... Köszi!
2011. nov. 26. 00:05
A gépre nem menti le, de ha belépsz a facebook-ra ott viszont a az üzenetek közé menti.
4. Gumicsirke (válaszként erre: 3. - Makkmarcsi)
2011. nov. 26. 00:01
Köszi:DDD Igen, ez az alapbeállítása, hogy mentse, ha jól tudom..
2011. nov. 25. 23:59
Fene se állította be... Köszi! A neved csúcs!!!
2. Gumicsirke (válaszként erre: 1. - Makkmarcsi)
2011. nov. 25. 23:58
Szia, nem hiszem, az msn azért mentette le, mert be tudod állítani, hogy mentse őket, ott a helyet is meg lehet adni. Gondolom ez volt nálad beállítva:)
2011. nov. 25. 23:56
Sziasztok! Még a régi számítógépemen egyszer véletlenül ráleltem, hogy az összes MSN-es chat szövegét a gép elmentette dátum szerint az első betűtől az utolsóig. Lehetséges, hogy a Facebook-osakat is lementi valahova, valami ideiglenes mappába úgy, hogy nem tudok róla? Ha igen, akkor hogy lehet ezt megtalálni? Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook