Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt csak én érzem cikinek? Rajtakaptam a párom..:) fórum

Ezt csak én érzem cikinek? Rajtakaptam a párom..:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. jan. 28. 10:14

Ez nem nagy szám.

Ilyenkor pikk-pakk megvan a dologgal. Nem kell másra figyelni, csak saját magára.

4. Pasionella (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. jan. 28. 10:13

Egyszer én is rajta kaptam a párom...Elég kiábrándító volt, hogy magához nyúl mikor én ott voltam a másik szobában és bármikor jöhetett volna...

Úgy gondolom nincs olyan pasi amelyik ne csinálná...csak azt nem értem meg miért kell akkor amikor otthon van a párja is, hiszen gondolom kapható lettél volna rá ha arról van szó.

Egyébként meg talán nem kell tragikusan felfogni, egyszerűen rájött és egyszerűbb volt csak saját magával foglalkoznia, gondolom :-)

2013. jan. 28. 10:13
Valszeg engem is zavarna mikor ott vagyok én és ígí próbálja csinálni az fura:(
2013. jan. 28. 10:12
Hány éves a párod?
2013. jan. 28. 10:11
Este zuhanyzott és bementem a fürdőbe valamiért és belestem hozzá a zuhanyzóba. Éppen maszturbált. Gyorsan visszahúztam a függönyt és kimentem, de észrevette gondolom a függöny suhanásából. 8 éve vagyunk együtt, és láttam, már hogy ilyet csinált, de előttem. Vicces volt mégis elgondolkodtat, hogy nem elégítem ki rendesen vagy mi?? Csak én vettem ezt ennyire magamra?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook