Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha úgy érzem szerelmes vagyok, de nem a páromba? fórum

Mit tegyek, ha úgy érzem szerelmes vagyok, de nem a páromba? (beszélgetős fórum)


30. martini64 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 22:15
Elmúlik.
29. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 21:35
Ha nem vagy szerelmes a párodba, hagyd el.
28. secret8 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 23. 07:55
A válasz arra, hogy hosszú távon mire számíthatsz, ott van benned. Szereted annyira a mostanit, hogy kitartasz mellette? El tudod vele képzelni az életed? Vagy hányzik valami, ami miatt nem lehetne mégsem tartós ez a kapcsolat? Ezt te tudod. Rajtad múlik..
2022. febr. 22. 19:39
😬😬😬
26. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 17:41
Csak én nem értem itt a helyzetet? Mi történt a másikkal? Mennyi ideje megy, hol? Táplálod az érzést azzal, hogy keresed a társaságát? Mielőtt ő nem volt, férjeddel milyen volt a viszony?
25. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 17:31

Ez egy tartós kapcsolat alapja. A lángoló szerelem alábbhagy két éven belül minden esetben. Ha törődtök egymással, és igyekeztek a másik tetszését továbbra is elnyerni, akkor nem hűl ki a tartós szerelem sem. De tenni kell érte.

Viszont a lángoló szerelem az nem fog hosszú évekig tombolni. Mással sem.

Szóval döntsd el, hogy mint a méhecske, szállni akarsz viragrol virágra, vagy kitartasz a párod mellett, mint a gólyapár.

24. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:45
Majd elmúlik.
23. dafke
2022. febr. 22. 16:44

Tisztelettel kérem a Hoxás Rögtönítélő Bíróságot, vegye figyelembe, hogy F.I. -nek az az egyetlen bűne, hogy indított a témában egy fórumot. Ez mondjuk igen hibás és naiv lépés volt tőle, de nézzük el neki, lehetséges, hogy még nem tudja, itt ennél kevesebbért is köveztek meg embert.


F.I.: Én nem tudom definiálni neked, hogy normális vagy sem, ugyanis mindenkinek más a normális, minden kapcsolatban más a normális. Hidd el nekem, ennél cifrább érzelmi gubancok is létrejönnek a mindennapokban, csak az emberek nem beszélnek ezekről. Igenis nem vagy attól UFO, hogy ez így történt. Sőt: előfordulnak olyan emberek és olyan kapcsolódások, ahol ez normális.


Sőt, mondok mást is, amiért valószínűleg én is kapok: az érzéseid csak a lényed részét képezik, nem határoznak meg, jönnek és mennek, változnak. Nem vagy értük felelős.

Azért vagy felelős, hogyan tudod őket kezelni.

A te döntésed, hogyan akarod őket kezelni.


De a legjobb szándékkal kérlek, ne egy fórumon keresd erre a választ. Keresd azokban a tevékenységekben, amik igazán kikapcsolnak, nekem olyankor szoktak jönni a felismerések, bentről.


Sok sikert.

22. 37e1ff8723 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:43
Ha többet foglalkoznál a pároddal, nem lenne időd másra.
21. 37e1ff8723 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:39
Nem állt szándékodban, de megtetted. 😄
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 37e1ff8723)
2022. febr. 22. 16:37
Nem állt szándékomban flörtölgetni, igyekeztem nem táplálni ezt az érzést, így nem is találkoztam vele, amióta kialakult bennem. A gondolataimat is próbálom elterelni, de azt nem mindig sikerül, bizonyítja ezt az is, hogy feltettem ezt a kérdést.
19. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:37

Tanácstalan vagyok! Csak olyan kapcsolatom volt,akibe szerelmes voltam :)

Nem tudom hogyan lehet kettőt szeretni............

De ha egy harmonikus,megbízható,és biztonságos kapcsolatban élnék,nem adnám fel e fellángolásért!

18. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:36
Tusoló le. Lehetőleg hideg vízzel.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. febr. 22. 16:35
Köszönöm! Én is hasonlóan gondolom. Ahogy írtam az előbb is, ha elhagyom sem a másik miatt tenném, hanem mert nem biztos, hogy elég mélyek az érzeseim a jelenlegi iránt, akkor pedig nem rabolnám sem a saját, sem az ő idejét sem. Ugyanakkor ezek amiket felsoroltál, úgy érzem teljesülnek, ezért is nehéz. Nem gondoltam, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök.
16. 37e1ff8723 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:32
Ha flörtölgetsz, természetes, hogy előbb-utóbb ez történik...
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Secret8)
2022. febr. 22. 16:30
Igen, ilyesmi döntési helyzetekre gondoltam. Ha elhagyom, akkor nem emiatt a másik miatt tenném, hanem magam miatt. A másikkal úgysem valószínű, hogy összejönne egyéb okok miatt, amibe most nem mennék bele. Tulajdonképpen nem is konkrétan a másikon van a hangsúly, hanem inkább azon, hogy normális-e ha bárki ilyen érzéseket vált ki belőlem, miközben kapcsolatban vagyok. Egy kicsit megijedtem ettől, mert nem tudom, hogy hosszú távon mire számíthatok így.
14. Scherlock (válaszként erre: 7. - Secret8)
2022. febr. 22. 16:23

Azt gondolom, aki ilyenen agyal, az már kifele kacsintgat.


Csak megnyugtatni akarja a lelkét.

13. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - Secret8)
2022. febr. 22. 16:23
De, dönthetett volna úgy, hogy nem tölt időt a másikkal. Azért szerelmes, mert nem így tett.
12. Scherlock (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:22

Mit vársz egy kapcsolattól?


Különben meg azt fogsz csinálni, amit akarsz..


Nem is értem: miért nem a barátnődet kérdezed?

11. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:21
Az, hogy nem foglalkozol a másikkal. Megszakítod vele a kapcsolatot.
10. Scherlock (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2022. febr. 22. 16:21
Ahaaa!:)
9. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 16:10
Ne cseréld a szart a fosra..
8. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 15:45

A szerelem gyorsan elszáll, vagy idővel elmúlik. Ha helyébe lép a szeretet, a biztonság, a megbízhatóság, akkor azok alapján lehet egy hosszan tartó, biztos alapokon nyugvó kapcsolat.


De ha a szerelem elszáll, és helyébe nem lép be ez a három, akkor annak a kapcsolatnak vége.


Másik dolog: lakva ismeri meg egymást igazán az ember. Lehet, hogy ez az új felcsigázta az érdeklődésedet, de meglehet, olyan szokásai vannak, amelyek miatt együtt élni lehetetlenség vele.

De ha nem csak a szokásai visszatetszőek (pl. büdös zoknit az étkező asztal alá dobja!) :)) de esetleg féltékeny, vagy erőszakos, vagy egyéb tulajdonságai vannak...


A biztosat a bizonytalanért nem adnám fel.

7. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 15:40

Az érzéseidről nem tudsz dönteni. Nem lehet eldönteni, hogy márpedig holnaptól nem leszel szerelmes.

Minden másról dönthetsz. Ezzel foglalkozol, vagy másra tereled a figyelmed. Gondolatban megcsalod a párod, végigjátszod magadban, vagy a parodra koncentrálsz. Nem találkozol soha többé a másikkal, vagy elhagyod érte a mostanit. Ilyenekről dönthetsz.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. febr. 22. 15:38

3 éve vagyunk együtt.

Inkább az utóbbi, egy harmonikus kapcsolat, ahol a szeretet, a biztonság, a megbízhatóság az együttlét alapja. Ezt nagyon jól megfogalmaztad. Legalábbis jelen pillanatban így érzem, ez még kibillenhet. De ha nem, nem tudom, hogy ez elég-e egy hosszan tartó kapcsolathoz?

5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 15:36

Hazamész, elmeséled, hogy szerelmes vagy valaki másba,a pasid elszégyelli magát, cirógat, és jön a mindent elsöprő szex...-)


(Csak megjegyzem, velem ugyanez történt, én is elmeséltem otthon, de engem rögtön kidobott a feleségem, szóval nem mindig válik be az ingyen osztogatott jó tanács..-)))

4. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 15:35
Nem vagy döntési helyzetben. Mit szeretnél?
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 15:35

Pároddal mennyi ideje vagytok együtt?

A párodat szerelemmel szereted, vagy inkább egy harmonikus kapcsolat, ahol a szeretet, a biztonság, a megbízhatóság az együttlét alapja?

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 22. 15:31
Mégis milyen döntést akarsz hozni? Miről?
2022. febr. 22. 15:21
Elég szerencsétlen helyzetbe keveredtem ezzel. A páromat is szeretem, viszont jelen pillanatban úgy érzem, nem olyan erősek az érzéseim, mint kellene. Ugyanakkor szeretek vele lenni, a másikkal meg egyébként se nagyon lenne jövője. Megcsalás természetesen nem történt, ez csak a fejemben játszódik le, de egyáltalán nem vagyok abban sem biztos, hogy ez egy tartós érzés. Mi ilyen helyzetben a jó döntés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook