Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ezek terhessségi tünetek lehetnek? fórum

Ezek terhessségi tünetek lehetnek? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 11. 16:53
Jöjjön akkor, ha igazán akarjátok! :)))
2013. nov. 11. 14:51
Mármint a két csík jöhet :)
2013. nov. 11. 13:54
Hááát... :) igen :) Örülnék neki, de nem vágyom epekedve utánna :)
2013. nov. 11. 13:53

Bizony :)

Hány csíkért szorítsunk? :))

2013. nov. 11. 13:49
Remélem, hogy semmi komolyabbról nem lehet szó, pl pet.fészek gyulladás vagy ilyesmi. Nem tudom hogy hormonprobléma e, mert eddigis megéreztem az ovut, meg annak elvileg már vége is kell lennije, csak a szurkáló fálydalom és mellérzékenység miatt aggódom. De 1,5 hét és minden kiderül... :)
2013. nov. 11. 13:45

Nekem is hasonló tüneteim voltak, a szülés utáni időszakban ahogy próbált vissza állni a szervezetem a hormonális káoszból. Megéreztem ugyanígy így ahogy te leírtad a peteérési időszakot. Szerintem nálad is ennyiről lehet szó.

Egyébként hasonlóképp zajlik egy beágyazódás is, ahogy megérződik a benti folyamat, de szerintem a kimaradó menses idején csinálj tesztet és az végképp eldönti mi a helyzet. :)

2013. nov. 11. 13:30
Elvileg jövőhét szerdán kellene mejönnije, de kicsit izgulok. Bármi is lessz, örülni fogunk :) Csak ne szurkálna pocim ennyire... :(
2013. nov. 11. 13:23

Beágyazódásnak koraiak lennének ezek a tünetek, illetve ma-holnap lennének aktuálisak.


Szerintem a hormonjaid próbálnak helyrerázódni a három éves elnyomás után :)


Aztán ki tudja :D

2013. nov. 11. 13:20
Sziasztok! Az én történetem úgy kezdődk, hogy 3 évig szedtem fog. gátló tabit, de de az utolsó három hónap úgy zajlott, hogy agusztusban nem jött meg a mensim, természetesen teszteltem negatívat, dokinál is voltam és azt mondta, hogy aki rég óta szed gyógyszert, annál ez előfordul. Szeptemberben normálisan jelentkezett a vérzésem majd októberben ismét nem jött meg, teszteltem ismét negatívat, ezért párommal úgy döntöttünk, hogy abba hagyom a gyógyszert október 15-én vettem be az utolsó szemet és elvileg 19-20-án kellett volna megjönnije. 30napos ciklusaim voltak. Most november 4-én (hétfőn) tapasztaltam tolyásfehérje jellegű folyást kicsi barnázást,apró görcsöket (elgondolásom szerint peteérésem volt) és 5-én (kedden) együtt is voltunk védekezés nélkül párommal. Úgy gondoltam a görcsök néhány nap múlva elmúlnak. De durván péntek óta egyre erősebb fájdalmat és görcsöket érzek az alhasam bal oldali részénél, olykor erősen szúr, néha folyamatosan tompán fáj. A mellbimbó eléggé érzékeny. Szombaton 9-én ismét volt egy nagyon pici parnázás. Úgy gondolom ezek a tünetek eléggé koraiak lennenek. Vagy esetleg lehetnek a beágyazódás jelei? Tapasztalt már valaki hasonlóakat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook