Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezek a tünetek lehetnek hormonzavar tünetei? fórum

Ezek a tünetek lehetnek hormonzavar tünetei? (tudásbázis kérdés)


10. some1likeU (válaszként erre: 7. - Szemtelenke)
2017. ápr. 4. 12:56
Az rendben igen. Most voltam haziorvosomnal, es vegre elkuldott vervizsgalatra es hormon tesztre. Mellvizsgalatra is beutaltak.
9. some1likeU (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. ápr. 4. 12:55
Szemesznel voltam, megvizsgalt mindent , es mindent rendben talalt. Annyi h erosebb szemuveget irt fel. Azt is kivaltottam, de ugyanigy jonnek elo a problemak.
8. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Some1likeU)
2017. ápr. 4. 12:45
en a helyedben inkabb szemeszhez mennek es nogyogyaszhoz mellvizsgalatra
2017. ápr. 4. 12:20
Úgy hallottam, hogy lehet hormonzavar, de az menstruációs zavarokkal is jár. A menzesezed rendben van?
6. Kukkanat (válaszként erre: 5. - Some1likeU)
2017. ápr. 4. 11:45
Nem, nekem csak az elmúlt 2 hónapban volt ez. Én azzal hoztam összefüggésbe, hogy meghíztam az elmúlt időben, ezért nagyobbak lettek a melleim, szóval hamarabb fáj, már a peteéréstől.
5. some1likeU (válaszként erre: 3. - Kukkanat)
2017. ápr. 4. 10:52
Ès Te jutottal valamirr, hogy mi okozhatja ezeket a tuneteket? Engem neha mar az oruletbe kerget a dolog :S
4. some1likeU (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2017. ápr. 4. 10:51
Nem, nem szedek semmit
2017. ápr. 4. 10:23
Mintha én irtam volna ezeket a sorokat...
2017. ápr. 4. 10:22
Fogamzásgátlót szedsz? Annak lehet mellékhatása a mellfeszülés. Is.
2017. ápr. 4. 10:11

Szóval 2 problemaval kuszkodok. Az egyik, hogy regebben a mellfeszulesem a menzesz elott 4-5 nappal kezdodott meg, most mar 2 es van, hogy 3 hettel elotte majdnem. Legutòbb csak 1 het volt fajdalom nelkuli , a tobbit vegig kuszkodtem.

A masik, hogy a szemem nagyon irritaloan szaraz ès èg, olyan "hideg erzete van", es néha ez homályos latast is okoz. Olvastam, hogy a szemszarazsag mogott is allhat hormon problema.

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Orvoshoz jarok, de itt kulfoldon ezek a dokik alig akarnak elkuldeni /beutalni szakorvoshoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook