Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez normális? Fog ő valaha egy hétvégét eltölteni velem vagy ne is álmodjak róla? fórum

Ez normális? Fog ő valaha egy hétvégét eltölteni velem vagy ne is álmodjak róla? (beszélgetős fórum)


1 2
31. temmp (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 19:06

Es ezek után, te még szobaállsz vele? Persze a partvonalról könnyű okosnak lenni. Remélem hamar túl leszel rajta.


Világosan megmondta, hogy hétközepi szórakozás vagy. Innentől kezdve, ő mossa kezeit, ha ezek után még lefexel vele, és többet akarsz, akkor majd emlékeztet rá hasonló kedves módon, hogy sosem akart tőled semmit.

30. michelle.r (válaszként erre: 29. - Handymandy)
2022. dec. 14. 10:07

Ráadásul arra a hozzászólásra írod ez, amelyben kiderül, hogy apa nem kapcsolatot keres, hanem szexpartnert. Egy normális férfi nem mutat be olyan nőt a kamasz gyerekének, akivel csak az idejét szereti jól múlatni.


Fórumindító, légy egy kicsit kedvesebb magaddal! Főleg ha még családalapítás előtt vagy, ne egy olyanra pazarold az idődet, aki reméli, hogy megtalálod a szerelmet. Ennél nagyobb sértést férfi nem mondhat nőnek.

29. handymandy (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 23:01
Ez a pasi kuka. Tökre nem értem miért nem lehet hármasban tölteni a hétvégét a fiúval.13 éves,nem kicsi már, lassan ő is csajozik,szóval természetes hogy apának van nője. Teljesen mindegy lenne,hogy mióta ismerkedtek.
28. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 22:43
Na, meg is van az ok. Ő nem szeret téged. Időtöltésre jó vagy neki ha épp nincs más dolga és ennyi. Jobb ha tovább lépsz.
27. liliom10 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 22:13
Csak szexre kellesz ? Neked ennyi elég ? Hogy találnád meg az igaz szerelmet, ha ő leköti a gondolataidat, érzelmeidet ? Nemcsak nem akar megnősülni, hanem normális kapcsolatot se akar Veled ! Legalább őszinte...
26. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 21:58
Találkoztatok már egyáltalán vagy csak virtuális "kapcsolat" ?
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Sylvee12)
2022. dec. 13. 21:48

Az ő fejébe ilyen talán meg se fordul.

Ha felhozom ezt a témát, vagy ha elmondom neki, hogy nekem kevés az, hogy valakivel csak hétköznap lefekszem, majd utána tesz rám. Annyit mond, hogy reméli, hogy megtalálom az igaz szerelmet, mert ő nem szeretne megnősülni. Rendben ezt elfogadtam, hogy ha lesz is közöttünk valami, nem vele lesz családom, nem ő lesz a férjem. De ha jobban belegondolok, ha így az elején kiköti, hogy nem akar semmi komolyat tőlem, akkor jobb hanyagolni…

24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Sylvee12)
2022. dec. 13. 20:24
Valószínűleg mert a pasinak fontosabb a fia, ami nem is feltétlenül baj.
23. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 19:59
Miert nem megy oda hozzad? Akkor kuckozhatnatok egyutt is.
22. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 19:51

Látom én leszek az, aki szembe megy a forgalommal, de nem érdekel.

Miért nem lehet egy kompromisszumos megoldást találni?

Szombaton van a fiával, vasárnap meg veled? Amikor szabad vagy.Utána lehet megismerkedni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akár közös progikat is találni.

2022. dec. 13. 18:59

" Én munka után nagyon fáradt vagyok, legszívesebben hazajönnék, átöltöznék és bekuckóznék, nem arra vágyom, hogy 7-8 órára visszajöjjek pár óra találkozni és fagyoskodni vagy bármi."


Ha igazán szeretnéd, a fáradtság eszedbe sem jutna. Ha nem beszéled meg vele, honnét tudná, hogy szeretnél vele több időt tölteni?

2022. dec. 13. 18:46
Én azt gondolom, hogy sem te, sem a pasi nem akarja ezt a kapcsolatot igazán. Hogy te munka után fáradt vagy és bekuckózol és nem akarsz újra elindulni a randira és ázni fázni, fagyoskodni megértem. Nyáron meg majd az 50 fokos rekkenő és gatyarohasztó hőségben nem akarsz majd. Én sem akarnék ha nem lenne fontos számomra a másik. Kb. ennyi. Ami nem megy ne erőltesd.
19. bajk
2022. dec. 13. 10:15

Szia Fórumindító!

A válaszokat olvasván, ha szabad javasolnom, lépnék a helyedben, hogy részben megtudd, hogy „ez a Te utad és ez a Ő útja is”.

Felajánlanám, hogy segítek Neki hétvégén valamiben, vagy hogy hármasban legyen közös programotok a gyerekével. Így kiderülhet, hogy vélekedik erről a Párod, hogy mikor akar bemutatni, vagy hogy egyáltalán be kar-e mutatni. Egyébként, ha komolyan gondoljátok, akkor előbb-utóbb úgyis meg kell hogy ismerjen a gyereke Téged is.

Szóval kiderülhet, hogy ez-e a Te utad vagy sem.

Üdv.

18. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 09:50

Ha te nem vagy hajlandó időt szakítani rá hétköznap, miért passzolná ő le a gyerekét hétvégén?


Keress gyermektelen férfit.

17. michelle.r (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
2022. dec. 13. 09:24
Ezt a pasinak is írhatnád.
16. michelle.r (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 09:24

Más nő képes hétköznap találkozni a szerelmével, hogy aztán elvárásai lehessenek a hétvégét illetően.


Van ennek köze a szerelemhez, vagy csak te is egyedül, ő is egyedül, lássuk mi lesz belőle?

2022. dec. 13. 09:03
Annyira neked sem lehet fontos ha hétköznap inkább otthon vagy egyedül minthogy lásd pár órára.
14. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:58
El kell engedni,vannak akik tudnak időt szánni a párkapcsolatukra. Ne gyötörd magad.Nem vagytok egy hullámhosszon.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:55

Azt írtad(tudom nem kell mindent szó szerint venni)

hogy megbeszéltétek hogy,, megpróbáljátok együtt,,,


Nem egyeznek a fogalmaitok,,vagy ő tényleg csak próbálja.

Főleg hogy nem friss ismeretség.

2022. dec. 13. 08:48
Más férfi össze tudja kettőt egyeztetni… évek óta ismerjük egymást. Tudja nagyon jól, hogy nem olyan nő vagyok, aki egyik hónapban van, másikban nincs…
11. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:36
Langyos ez még,,,,
10. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:35

"Ha ő nem képes időt szakítani rám hétvégén, akkor én se fárasztom magam hétközben."


Valahogy így lehet vele ő is. Tényleg hagyd a fenébe, keress olyat, aki elhanyagolja a gyerekét egy új kapcsolat miatt, vagy egyáltalán nincs neki 😝


Vagy várj pár évet, amikor a gyerek már szívesebben lóg a haverjaival, mint az apjával. Gondolom a fickó is ezt az időszakot szeretné a legintenzívebben kihasználni.

9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:33
Irreleváns. Az, hogy mások hogy élik az életüket nem számít, ő így. Ha már hétvégi apuka, ilyenkor a legtöbbet a gyerekével szeretné tölteni. Nem vagy a párja, még csak gondolkodtok azon, hogy meg kéne próbálni. Ez se hangzik túl nagy érzelemnek.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Timycat)
2022. dec. 13. 08:26
Nem kell hogy elhanyagolja, a sajátja, az a normális, hogyha ragaszkodik hozzá. De ez nem azt jelenti, hogy én hétvégén megszűnök létezni… ha péntek helyett, szombaton hozza el a fiát, szerintem nem lenne annak a gyereknek se nagy trauma. Viszont én kapnék egy napot..
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. dec. 13. 08:24
Nem is vártam, hogy összehoz vele, főleg így az elején. De vannak más ismerőseim is, akik elvált férfiakkal vannak, és sehonnan nem hallottam azt, hogy minden hétvége a gyereké, sőt… ők a párjukkal mennek moziba, vásárolni, ebédelni…
6. timycat (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:24
Leírtad a végszót. Keress egy független, gyermektelen vagy gyermekét elhanyagoló férfit. Nem kell a játszma.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Boldogzokni)
2022. dec. 13. 08:21

Én azt hiszem azért vagyok ilyen vele, mert egyedül kell töltsem a hétvégéket. Meg se kérdezi soha, hogy mit csinálok, vagy nem unatkozom-e. Szinte minden ismerősöm, rokonom a párjával van hétvégén, nem szeretnék harmadik kerék lenni, ezért inkább vásárolgatni megyek, plázába…

Normálisan úgy szól a megállapodás, hogy minden második hétvége, de ő minden hétvégén elhozza.

Ha ő nem képes időt szakítani rám hétvégén, akkor én se fárasztom magam hétközben.

4. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:18

Felajánlhatnád, a számodra megfelelő a hétvégéket és ha ő is alkalmasnak gondolja, akkor töltsetek együtt egy napot.

Én olyan esetben, amikor nem vagyok biztos egy másik ember reakciójában, mindig odabiggyesztem a mondandóm végére, hogy megértem, ha nem akarja. Esetedben: Megértem, hogy az a nap a fiadé és azt is, ha inkább vele töltenéd.


Azért az megjegyzem, hogy amennyiben nagyon akarunk látni valakit, szakítunk időt egymásra. Biztosan akarjátok ezt?

2022. dec. 13. 08:17
A fiával nyilván nem fog összehozni addig, amíg nem biztos, hogy tartós leszel az életében. Hétköznap neked nincs kedved, hogy miatta/kettőtök miatt vállalj némi kényelmetlenséget. Hogyan képzeled el a közös hétvégét?
2. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 08:12

Kérdeznék szépen. "Mikor tudnánk egy hétvégi napot együtt tölteni?" Erre mondjon valamit. Egyébként elvált szülőknél nem minden második hétvége az apukáé?


Egyébként nem normális. Akivel én együtt akarok lenni, azzal együtt vagyok, ha kell tűzön, jégen át is eljutok hozzá. Ez rád is vonatkozik, ha akarnád, nem a fáradtság érdekelne, meg a hideg. Meg őt is. Csinálna közös programot mindenáron, ha szeretné.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook