Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez normális? Fog ő valaha egy hétvégét eltölteni velem vagy ne is álmodjak róla? fórum

Ez normális? Fog ő valaha egy hétvégét eltölteni velem vagy ne is álmodjak róla? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. dec. 13. 08:07

Kb egy hónapja beszéltük meg azt, hogy meg kellene próbálni együtt. Viszont van egy hatalmas gond, nehéz összehozni a találkozókat. Mindketten dolgozunk, és mindketten elég össze-vissza. Én munka után nagyon fáradt vagyok, legszívesebben hazajönnék, átöltöznék és bekuckóznék, nem arra vágyom, hogy 7-8 órára visszajöjjek pár óra találkozni és fagyoskodni vagy bármi.

Nekem a hétvégéim általában szabadok, néha dolgozom szombaton, de a vasárnap akkor is szabad, amit együtt tölthetnénk úgy, hogy nem kapkodik senki sehova. Viszont mivel elvált, van egy 13 éves fia, akivel minden hétvégét együtt tölt. Ezt teljesen megértem, mert a fia az, aki mindig is ott volt és ott lesz az életében. Soha egy hétvégén egy napot se töltöttünk el együtt, mert mindig a fiával volt.

Nem tudom mi legyen. Szeretnék 1-1 napot én is vele lenni hétvégén, de félek attól, hogyha megemlítem ezt neki, akkor kiakad, hogy hogy képzelem, hogy a fia helyett velem töltsön egy napot.

Ki mit tenne? Volt más is ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook