Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez a bizonytalanságot jelzi? fórum

Ez a bizonytalanságot jelzi? (beszélgetős fórum)

2012. febr. 20. 21:27
Nem baj, sőt jó, ha kérdések, kétkedések, bizonytalanságok, kételyek fogalmazódnak meg benned.
2012. febr. 20. 21:19
ez a kettős érzés attól van, hoyg normális fiatal lány vagy:)
8. orsibigyu (válaszként erre: 1. - 3688b8f2cf)
2012. febr. 20. 20:51
Mert fiatal vagy, és még nem érettél meg rá. Nem kell ezt erőltetni. Semmiről sem maradtál le! Nagyon sok lelki sebet kaphatsz, ha nem megfelelő személlyel nem megfelelő időben történnek az első mérföldkövek. Várj! Az élet hosszú!
7. honeywald (válaszként erre: 1. - 3688b8f2cf)
2012. febr. 20. 20:37
jaj szivem, z teljesen normális...én is ezen kattogtam, mig a 18.születésnapom előt pár nappal megtörtént életem első nagy szerelmével....bitonságban éreztem magam, nyugodt voltam. és ráadsl előtte vagy 3hónapig nem feküdtünk le, csak "ismerkedtünk" egymás testével... legeslegjobb dolog ez igy :) remélem minimum ilyen nboldogan fogsz majd te is mesélni az elsőről :)
2012. febr. 20. 20:36
Amit nem teszel meg idő előtt, azt nem fogod megbánni.
5. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - 3688b8f2cf)
2012. febr. 20. 20:25
amíg ez a kettős érzés van benned...no sex
2012. febr. 20. 20:24

Ez részben természetes. Viszont nem jelenti azt, hogy testileg-lelkileg-érzelmileg fel lennél készülve a szerelemre. Ráérsz még ezen agyalni...

Tudod, "a szex veszélyes üzem"... Lehetnek nemkívánt következményei. Ráérsz még néhány évet várni.

2012. febr. 20. 20:22

Lehet hülyén hangzik,de pont attól van amit leírtál.

Mert 16 éves vagy és mert még nem volt barátod.Az lenne érdekes ha minden fenntartás nélkül csak úgy hopp lefeküdnél valakivel :)

2012. febr. 20. 20:22
Szerintem ezen mindenki átesik. Hidd el mindenki tart töle mivel ismeretlen dolog és iylen az emberi természet hogy fél az ismeretlentöl. Egyszer ugyis majd jön egy fiu aki annyira fog tetszeni hogy az a vonzalom erösebb lesz mint a félelem. Szoval nyugi ezzel a legtöbb ember igy van elötte:)
2012. febr. 20. 20:16

16 éves vagyok, nem volt még barátom. Mostanában egyre többet jár a fejemben, hogy mennyire jó lenne ha lenne, meg milyen jó lenne egy fiúval együtt lenni "úgy" is. Mind lelkileg, mind testileg szeretném, meg minden.

Viszont ha jobban belegondolok, vagy ilyesmiről beszélek esetleg egy fiú ismerősömmel. Akkor rögtön az fut át az agyamon, hogy én ettől tartok. Félek attól, hogy nem tetszenék a barátomnak, vagy hogy valami nem lenne elég jó. Az első alkalomtól is félek. Meg még millió dologtól, ezzel szemben viszont nagyon szeretném is.

Mitől van ez a kettős érzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook