Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Étvágycsökkentés! Mivel? fórum

Étvágycsökkentés! Mivel? (tudásbázis kérdés)


1 2
56. t.Ili
2010. jún. 5. 22:46
Mindkettőtöknek köszönöm!
55. c1e9612cd3 (válaszként erre: 50. - T.Ili)
2010. jún. 5. 17:51
a mate tea, az mate tea. Így, ilyen néven lehet kapni. Én édestés nélkül, éhgyomorra iszom reggel, de lehet ízesíteni, ha úgy szeretnéd. A Naturland teái között is van. 1 nap többször is ihatsz belőle. Viszont, arra vigyázz, hogy du. kb. 3 óra után már ne igyál, mert nagyon felélénkít is, megpörgeti az agyat, uhogy nem lesz nyugodt álmod/ éjszakád!
54. Binky (válaszként erre: 53. - T.Ili)
2010. jún. 5. 09:59
Az édesítőszer márkája, lehet kapni tabletta és folyékony formában is, azt hiszem szacharin alapú. A folyékonynak nincs mellékíze, vagy szerintem kevesebb, mint az átlag édesítőknek.
53. t.Ili (válaszként erre: 52. - Binky)
2010. jún. 5. 08:43
Légyszi! Mi az a huxol?
52. Binky (válaszként erre: 51. - Mónika76)
2010. jún. 4. 22:59
A huxol folyékony nálam bevált. Vagy stevia, csak azt rendelni kell és elég borsos áron van.
51. mónika76 (válaszként erre: 47. - Álomvirág1)
2010. jún. 4. 22:50
örülök neki hogy sikerült és hogy finom lett.én is kisérletezem még hogy miből mennyit.én édesítőt akarok venni olyat aminek nincs mellékíze.még próbáld ki a raffaelót és a zebpelyhes palacsintát .azok is finomak.
50. t.Ili
2010. jún. 4. 22:16
A Mate tea miről szól?Hogy iszod?
2010. jún. 3. 15:54
Nem olvastam végig, bocs ha már írtátok, nekem a Mate tea bevált.
48. Álomvirág1 (válaszként erre: 47. - Álomvirág1)
2010. jún. 3. 14:08
Ja és a fahéjmániámhoz hűen, tettem bele azt is. :)
47. Álomvirág1 (válaszként erre: 24. - Mónika76)
2010. jún. 3. 13:51

Elkészítettem a zabpelyhes sütit, én is csak zabpelyhet használtam hozzá.

Jó omlós :)

Finom lett nagyon, csak kicsit kevés édesítőt tettem hozzá.

2010. jún. 2. 23:08
hát étvágycsökkentés: fogmosás:D nekem bevált..vagy annyira sok vízet kell inni h rosszul legyél:P hamar elmúlik és ha szerencséd van az evésről közben megfeledkezel:D
2010. jún. 2. 22:50
Hűű, na most el lettem látva infóval... Megnézem a recepteket is, meg ezt a teát is kipróbálom! Köszi a tippeket!
44. Berbooo (válaszként erre: 32. - Doresz88)
2010. jún. 2. 11:46

álljon meg a menet! ugye azt tuudod hogy ha kevesebb mint 1200 kilokloriát eszel a szervezetet átáll rakrároző uzemmodba, és amit amugy elégetne azt szépen elpakolja, mert fél hogy még ennyi kajád se lesz és neki ezt tul kell élni. ugyhogy az hogy 12000 nél kevesebbet eszel azzal semmit nem érsz el, sőt mikor elkezdesz normálat enni akkor a szervezeted megörul hogy na most van , most annyit elraktározni zsirnak amennyit csak lehet, tehát még hajlamosabb leszel a hizásra, ha meg alog eszel csak stagnálsz

szal sok reggeli , 2x egyél egyszer 7-8 körul egyszer 10 kor, ebéd 13 körul. 16 körul csak harapj be valamit , 18 -19 vacsi, a husos zöldséges az jó

2010. jún. 2. 10:45
jesszus , mennyi jo modszerem van csak az a a bajom hogy IMMÁDOK ENNI :(
2010. jún. 2. 10:35
negativ kalorias étel, vagyis több kaloria kell az emésztéséhez mint amennyit maga a zöltséhg tartalmaz , ilyen a zeller, 145 kkaloria minusz 30 g zellertől :)
2010. jún. 2. 10:33
ja és amit most olvastam
2010. jún. 2. 10:27
de ezeket a modszereket csak annak ajánlom aki nem dolgozik, mivel mind2 tea vízhajto, a sok megivott viztől meg lesz is amit kihajtson ezért akár 20 percenként pisi lesz :) szal csaka annak aki otthon van :)
2010. jún. 2. 10:26

ja és mégvalami ha már itt vagyok. mint tudjuk a sok folyadék egészséges, fogyásnál pedig sokat segít.

egyéni módszerem étkezés előtt 2 pohár víz, így sokkal kevesebb ételtől is meg lesz a teltség érzet. ja és EGÉSZSÉGES IS

sőt ha csak úgy ennél valamit 2 pohár viz után ez az érzés sem lesz :)és igy be tudod tartani a na napi 1,5-2 l folyadékot

38. Berbooo (válaszként erre: 37. - Berbooo)
2010. jún. 2. 09:57
ja amugy ezt a mődszert a teleshop bol vettem :) 10 000 ért árulnak ott valami kapszulát amit nagyon ajánlgattak és mi volt a reklámszlogen " a zöld tea és a java tea erejével" :D na ezt a kettőt meg párszáz ft éert is magkapom és TUTI BEVÁLT NEKEM
2010. jún. 2. 09:53
szia nem olvastam végig mert sietek de ha veszel ZÖLD TEÁT ÉS JAVA TEÁT és mikor főzöd akkor mindkettőből raksz a vízbe és ebből napi 1 liter minimum tutii elmegy az étvágy . én anno 3 litert ittam naponta és egy szelet szendvicsről is el voltam, de azt már nem egészséges , de napi egy liter és tuti, lesz, ja teát NE FILTEREST mert így az adagot is be tudod állítani. ja és szerintem a lipton zöld tea szar inkább valami eredeti kínait végy . szia
2010. jún. 2. 05:41
Étvágy illetve éhség csökkentésre én iszok. Ásványvizet, vagy üres teát, csakhogy legyen valami a gyomromban. Illetve tartok otthon almaszirmot, Norbis túrórudit (cukormentes), csinálok Dr Oetker pudingot édesítővel sovány tejből, tejbe zabkorpát. Ez is jól laktat, de nem hizlal.
35. vaczila (válaszként erre: 32. - Doresz88)
2010. jún. 2. 05:37
Húsvét óta 8 kiló teljesen rendben van. Heti 1 kilónál többet nem szabad fogyni, mert a túl gyorsan leadott kilók visszajönnek. Reggelire próbálj többet enni. Sovány sajtok, natúr joghurt, tk pékáruk, sovány túró, vagy cukormentes krémtúró, valamit mindenképpen egyél. Az ebéd legyen a főétkezés és vacsorára inkább kevesebbet. a receptjeim között találsz több zabkorpás, zabpehelylisztes receptet, ha gondolod nézz bele.
34. Binky (válaszként erre: 32. - Doresz88)
2010. jún. 1. 22:50
Egyed az alulírott zabsütit reggelire. És tésztát is ehetsz, csak ne este vagy du, hanem mondjuk délben.
33. c1e9612cd3 (válaszként erre: 32. - Doresz88)
2010. jún. 1. 22:49
lehet, h alig eszel, de ha nem reggelizel, akkor mitől várod, h felébredjen az anyagcseréd, és az emésztésed? Legalább 1 kis joghurtot, vagy kefírt, vagy gyümölcsöt enni kellene reggelire...
2010. jún. 1. 22:38

én száműztem a lisztes dolgokat. Eddig minden nap 2x-3x ettem kenyeret, vagy tésztát vagy krumplit, vagy rizst. Borzasztó finnyás is vagyok... Husiból csak a csirkemellet, meg a karajt szeretm, most csak ezekből eszem, meg párolt zöldséget.

Elég szar az étrendem, mert fel kéne cserélnem. Reggelire nem szoktam enni, mert nem vagyok éhes, ebédre épphogy falatozom valamit, és vacsira eszem a husit zöldséggel. Most próbálok átállni, hogy a vacsim az ebéddel megcseréljem... meg szoktam répát centrizni, meg gyümiket is...

Szóvl szinte alig eszem "károsat" meg ezeknek a kalóriája is szinte nulla, és nem tudok fogyni! Már megőrülök! Semmit azért mégse ehetek!!! Ha egy nap egyszer eszem, akkor fogyok, de ezt agyilag nem lehet bírni! A gyomrom hálisten szűkült, és messze nem eszem annyit mint előtte, de azért a fejembe benne vannak a csoki, meg makaróni, meg krumplipüré, meg ilyen ízek! Szóval az agyam diktálja hogy egyél már valamit!

Nekem 8 kiló ment le, húsvét óta, de most úgy érzem, hogy nagyon áll...

31. Álomvirág1 (válaszként erre: 30. - Binky)
2010. jún. 1. 22:35
Persze, de nem hiszem, hogy ezen múlna. Mindenesetre szerintem én is sütőpapírt fogok használni.
30. Binky (válaszként erre: 29. - Álomvirág1)
2010. jún. 1. 22:30
Még plusz vajjal nem lenne túl diétás:D
29. Álomvirág1 (válaszként erre: 24. - Mónika76)
2010. jún. 1. 22:24

Jujj, ez je jól hangzik. holnap ki is próbálom. :)

A tepsit kikened vmivel vagy sütőpapíron sütöd?

2010. jún. 1. 22:22

szivesen.

a szódabikarbónából egy késhegynyit tegyél bele.én először mérlegen mértem a 0.5 dkg-ot de nagyon érezni lehetett benne .én is 6kg-ot szeretnék még.már 13kg sikerült január 1 óta.bár én a kókuszgolyót csináltam többször.3db-ot ettem belőle és eltelített.meg a lidlibe van egy kenyér a walkorn szeletelt remélem jól írtam.az nagyon jó és nem hízlal.minden este 2-őt eszek pirítva

2010. jún. 1. 22:20
Almaecet, Szója lecitin: Pár csepp olajjal (lehetőleg szűz olívaolaj) egy-két evőkanál szója lecitint elkeverünk egy pohár joghurtban és elfogyasztjuk., Olívaolaj: Étvágy csökkentő hatása van a szervezetre. Mindezt mértékkel tegyük, hiszen az olívaolajnak magas a kalóriatartalma. Egy-két csepp joghurtba keverve már biztosítja az étvágycsökkentő hatást., Zeller és tökmag kapszula, Búzafű.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook