Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esztergomban hol lehetne Demjén Ferenc CD-t kapni? fórum

Esztergomban hol lehetne Demjén Ferenc CD-t kapni? (tudásbázis kérdés)


8. Perla del Mar (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2015. ápr. 5. 16:34
Persze , ez igaz! Körül nézek ez ügyben. Egy mexikói zászlót én is kaptam tőle.:)
7. emagdi (válaszként erre: 6. - Perla del Mar)
2015. ápr. 5. 15:35

de ha esetleg valami mást küldenél?

magyarországos/budapestes pólót, fotós albumot, vagy valami ilyesmit?

csak tényleg azért, mert a cd az tipikusan az, amit szinte bolondság küldözgetni postával, mert fogja és letölti.

6. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2015. ápr. 5. 14:32
Igen, csak én is kaptam tőle egy CD-t 3 db volt benne plusz egy DVD, szeretném ezt viszonozni neki! Képeslap lesz mindenképp. Túl sok mindent nem tudok hozzá tenni, mert akkor a gatyám rámegy a postára :S Levélben megy mindenképp.
5. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - 99279bb06f)
2015. ápr. 5. 14:28
Köszi szépen!
2015. ápr. 5. 13:14
egyébként is, a legtöbb eszköz már nem tudja lejátszani ezeket az adathordozókat (cd, dvd és egyéb, már ősinek számító dolgok)
3. emagdi (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2015. ápr. 5. 13:13

izé... elektronikusan nem egyszerűbb átküldeni? :)


értem én, hogy ajándékozni akarsz, de hát a zene az tipikusan olyan, hogy kb két perc alatt letölti magának otthon.

postán meg tudnál küldeni valami mást neki, ha szeretnél valamit fizikailag is küldözgetni. :)

2015. ápr. 5. 12:40
Kérdezd meg a Babits könyvesboltot 33-413575
2015. ápr. 5. 00:58

A mexikói barátnőmnek szeretnék küldeni egyet születésnapjára, de nem tudom hol lehet kapni :S A Tescoban van egy könyves bolt , de nem láttam. Mutattam neki youtubról és Demjén Ferenc száma tetszett neki a legjobban.

Én kaptam tőle Alejandro Fernandez CD-t és szeretnék neki én is magyar CD-t ajándékozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook