Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői dekoráció - hogyan oldjam meg? fórum

Esküvői dekoráció - hogyan oldjam meg? (beszélgetős fórum)


5. 35556e805c (válaszként erre: 4. - Marcsi06)
2008. jún. 10. 08:48

Hű köszike a jótanácsokat!

Elvileg én úgy gondolnám, hogy a székhuzat lesz a ekorácó és amellé az asztalra maximim egy két gyertyát teszünk. A főasztalon persze lesz asztaldísz (ami előtte a kocsidísz volt azt rakjuk oda), meg mögénk vmi szívdísz de még nem találta ki a dekoratőröm, hogy mi (keresztanyám) legyen.

Azon is gondolkodtam, most hogy írtad, hogy lehet, hogy fújatok fel lufikat, de csak és kizárólag a gyerekeknek (mondjuk egy 20at, vagy ilyesmi)

Na majd még gondolkodok és ha eszembe jut vmi kérdezek! :)

2008. jún. 9. 10:55

Szia!

A mi esküvőnkön, minden fehér és halvány zöld volt. Én sem szerettem a lufit, de nagyon magas volt a terem és kellett. (utólag már úgy gondolom meg lehetett volna oldani anyaggal is) A gyerekek imádták és jól is mutatott. Szerintem nagyon fontos a székszoknya szép szalaggal, magas váza, hogy ne lógjon bele a vendégek levesébe az asztaldísz, stb. Ha van kérdésed szívesen írok, de hirtelen nem jut eszembe más.

3. 35556e805c (válaszként erre: 2. - Alyce)
2008. jún. 9. 10:48
Köszike! Biztos nagyon szép volt- nekünk a deko lila és krémszín,de én lufit nem szeretnék,mert az annyira nekem nem jön be,de még ki tudja :)
2008. jún. 4. 17:44
Én csak a bátyám esküvője alapján tudok neked ötletet adni. Anyu Sopronból (azt hiszem, de nem tuti) rendelt dekorlufikat, amikkel a termet díszítették. Az asztalokon virágformában összerakott lufik voltak, az ifjú pár mögött pedig egy kapuszerűség volt kirakva lufikból. A színösszeállítás kék-fehér volt, ebbe beleértem a szalvétákat, menyasszonyi tortát is, stb. Szerintem tök jól nézett ki, abszolút feldobta a hangulatot, igaz nem volt olcsó, de ők mindent megcsináltak, csak a kész terembe kellett belépni:)
2008. jún. 3. 08:40
Júliusban lesz az esküvőm, és ötleteket kérnék dekorációra - gondolok itt kapudíszítéstől kezdve a teremdíszítésig! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook