Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő 2011 Mit kéne szervezni? fórum

Esküvő 2011 Mit kéne szervezni? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 19. 10:21

sziasztok!


csináltam egy ilyet, a segítségeteket kérném. nem nagy dolog, ide kellene írni 1-2 mondatot:


[link]


nagyon köszi előre is, a többiek nevében!

2011. júl. 11. 22:34

Sziasztok!

Nekünk most április 30.-án volt az esküvőnk!

Kicsi meghitt szerény de csodálatos!

Volt fehér ruha,csokordobás meg családi "uzsonna parti" itt csak a szűk család volt jelen!

A nagy családdal meg a barátokkal majd a nyáron valamikor tartunk egy nagy közös bográcsolós kerti partit!


Annak idején én is nagy 150fős lagziról álmodtam de ugye a piszkos anyagiak miatt maradt ez a változat!De így visszagondolva ha úja összeházasodnánk ugyan ilyen esküvőt szeretnék mint amilyen volt!!!


Bocsi kicsit hosszúra sikerült de nem tudtam szó nélkül elmenni!!!:))

24. ae2b14362a (válaszként erre: 15. - 7230827147)
2011. júl. 11. 15:08
Nekünk tavaly októberben volt Isteni idő volt,és mind a ketten hordjuk a gyűrűt,a férjem is igaz a munkák miatt ott nem de mindenhol a férjem is viseli.
2011. júl. 11. 15:06
Én már túl vagyok az álomesküvőn,csak a szűk család egy kis meghitt vacsorával és kolléganőkkel barátokkal a szertartáson.Nekem nem a felhajtás volt a lényeg/de volt fehér ruha/,hanem az a férfi áll mellettem akit szeretek!
2010. okt. 19. 13:03

sziasztok!


nem jösztök át az Esküvő2011 fórumba? ott mindenféléről beszélgetünk, praktikus lenne...


...csak egy javaslat;)

2010. okt. 6. 15:22

Üdv. mindenkinek! Esküvőre készülök én is, csak éppen örömanyaként. Elsősorban infóval próbálok segíteni, de egyedül nem igazán megy. Ezért kérem, aki tud segítsen egy keveset.

Még eléggé az elején tart a szervezés - júliusi lesz az esküvő. Helyszinként Esztergomban az Adalbert központ jön számításba. Volt esetleg már valakinek ott az esküvője, vagy vendégként részt vett már ott lakodalomban? Érdekelne a vélemény, a tapasztalat.

Köszönöm.

20. Briguska (válaszként erre: 19. - Csibész25)
2010. okt. 1. 09:37

Hahó!


2011. október...de még képlékeny!

19. csibész25 (válaszként erre: 18. - Briguska)
2010. szept. 30. 19:38
És esküvőt mikorra terveztek?
2010. szept. 30. 10:31
Köszönöm!!! :)
2010. szept. 29. 12:21
Gratulálok!
2010. szept. 29. 12:18

Helllóka,


mi hétfőn vettük meg a karika gyűrűket...és kísérő gyűrűt meg majd kapok, ha kapok, de nem ragaszkodom hozzá, mert a karika gyűrűk kicsit húzósabbak voltak, de jobban örülök nekik, mint bárminek..10-én lesz az eljegyzésünk..balkézre kerülnek, esküvő jövő októberben, és utána kerül a jobb kezünkre!

2010. szept. 28. 21:34
Én csak poénból mondtam:D Csak olyan furi, hogy a nő hord gyűrűt, ezzel jelképezve, hogy Ő valakihez tartozik, a férfi meg nem... De persze ez tényleg egyén kérdés akkor ezek szerint...
14. aida22
2010. szept. 28. 21:28
nálunk azért nincs gyürü mert mi az esküvö elött akarjuk felvenni.az enyém is jol néz ki de ha akarja gyürüvel is letudják nyulni meg anélkül is.....
13. csibész25 (válaszként erre: 8. - 7230827147)
2010. szept. 28. 21:11
Nálunk is az első eset van, azaz köves és karikagyűrű is. A vőlegényem is mindenképpen akart gyűrűt viselni. Szerintem ez sok esetben a férfin múlik
12. Bigbri (válaszként erre: 8. - 7230827147)
2010. szept. 28. 21:10

Szia!


Nálunk is a 2. verzió van érvényben.. Az én páromat is lenyúlnák elég sokan... És ez idegesített is, h neki nincsen gyűrűje... De ezért én sem hordom. :)

11. 7230827147 (válaszként erre: 10. - Aida22)
2010. szept. 28. 21:06

Mert az én barátom olyan jól néz ki, hogy percenként le akarják nyúlni :DDD

Viccet félre téve....ha nekem van gyűrűm, és látják, hogy tartozom valakihez, aki szeretném, ha neki is lenne, hogy Ő pedig hozzám tartozik. Csak egy ilyen kölcsönös dolog...

10. aida22
2010. szept. 28. 21:03
nekem is köves.és az miért baj ha a völegény kezén nincs gyűrű?
2010. szept. 28. 21:03
nálunk is nekem van és majd esküvö elött lesz a karika gyürü
2010. szept. 28. 20:46

Sziasztok!


Tudom, ez pont nem idő illő téma, csak a fórum címéről jutott eszembe.

Lehet ez is "ahány ház, annyi szokás" kérdése, van valamiben nem tudok döntésre jutni:D 2 ismerősöm készül az esküvőre, mindketten túlvannak az eljegyzésen.

1. pár eljegyzée: lány megkapja az eljegyzési gyűrűt, ami köves, és mellé kap karika gyűrűt is, amit szintén hord az esküvőig a bal kezén, esküvő után pedig átkerül majd a jobb kezére (esküvő előtt lehúzzák)

2. pár eljegyzése: a lány kap egy eljegyzési gyűrűt, szintén köveset. Karikagyűrűt pedig csak az esküvő előtt fognak választani, és majd azt húzzák fel a templomban.

De a 2. esetben akkor a férfi nem hord semmi gyűrűt az esküvőig, így nem látni, hogy neki van jegyese.


Szal ez kinél hogy van akkor?:D

(és tényleg elnézést a fórum indítótól, amiért közbe szólok más témával)

2010. szept. 28. 20:45
Nekem is olyan esküvőm volt amilyet szerettem volna.Kivéve,hogy az édesapám már nem lehetett ott. :( Májusi,kellemes idővel és a szűk családdal.(Szülők,testvérek és a párjaik.)Ma sem csinálnám másképp!
2010. szept. 28. 20:38
szia.nekünk is jövö augusztusban lesz.nekünk az étterem megvan zenekar is meg a vőfély is.de ha terhes leszek addigra elörébb hozzuk tavaszra a párom abban az étteremben szakács és igy nem gond megtudjuk oldani.
5. bombocos (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2010. szept. 28. 20:37

Én már túlvagyok az álomesküvőn. :)

A zenekart és a helyet minél előbb le kell foglalni. A többi mindenből nagyobb a választék.

Ha esetleg van álomidőpont, akkor a templomot, anyakönyvezetőt is. Nekünk augusztusi esküvőnk volt, de már januárban le volt foglalva az az óra, amikor mi akartunk. Oda se neki, így kicsit előbb volt. :)

2010. szept. 28. 20:37
Van mar egy eskuvo 2011 forum, gyere at oda, mi ott vagyunk mar jo paran:)
3. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2010. szept. 28. 20:34

Álomesküvő: 2 tanú, mindkét részről a két szülő (ha megvannak) és az anyakönyvvezető.


Már ha újra kezdhetném...

(de nem kezdeném újra, túl vagyunk rajta)

2. Sookie (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2010. szept. 28. 20:31
Ez sajnos így van. Esküvőszervezőként látom, hogy nagyon hamar kell gondolkozni, ha van egy hely, vagy egy zenekar, ami valamiért nagyon kedves a párnak.
2010. szept. 28. 20:29

Arra gondoltam összeszedhatnénk néhány ötletet tanácsot, mit is kell megszervezni az esküvőre. Mi hol olcsóbb stb.

Én 25 éves vagyok, idén márciusban volt az eljegyzésünk a párommal és jövő augusztusban fogunk összeházasodni. Már most azzal szembesülünk, ha valami jó és olcsó már most le van foglalva. Pl. a zenekar amit kinéztünk már foglalt. Az éttermet 2 hónapja foglaltuk le, mert már egy csomó időpont foglalt volt jövő nyárra. Nektek milyen az álomesküvő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook