Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esett már valaki teherbe fogamzásgátló mellett? Terhesség jelei? fórum

Esett már valaki teherbe fogamzásgátló mellett? Terhesség jelei? (beszélgetős fórum)

16. Suski
2015. ápr. 13. 19:43
Yasminelle mellett lett valaki terhes?
2013. szept. 6. 09:16
igen.hanyinger.
2012. aug. 31. 20:20
aluszekony voltam nagyon!!! kis cici fajas is volt. tri regol mellett!! most lesz 8 eves novemberben!
2012. aug. 31. 20:18

Hát azért mert pár órát csúszik nem fog teherbe esni főleg nem ennyi idő után.

Én volt 1-2szer hogy elfelejtettem bevenni este de reggel pótoltam.Benne is van a tájékoztatóba hogy 12órán belül lehet pótolni...

De már megszoktuk minden héten kiírnak ilyen fórumot teszt nélkül.Először nézd meg,mert lehet csak bebeszéled magadnak,hidd el ez egyre rosszabb lesz mert bizonytalan vagy.

2012. aug. 31. 09:09
A tabletta tájékoztatóját ha elolvasod, le van benne írva, hogy mi befolyásolja a hatását, mit kell tenni ha elfelejtetted, és ha arra gyanakszol, hogy babát vársz. Szerintem olvasd át, vagy hívd fel a dokidat (de első körben vegyél egy megbízható tesztet).
11. t_marcsi (válaszként erre: 10. - Tsenge)
2012. aug. 31. 09:05

Hát... én lekváros kenyeret ettem rántott hússal meg savanyú uborkával :) De ez azért nem a terhesség elején volt :)


Egyébként tényleg nagyon pontosan kell szedni, mert csak úgy véd, és mindenféle egyéb, recept nélkül kapható gyógyszer is befolyásolhatja a hatását. Sőt, egy gyomorrontás, vagy hasmenés miatt meg is szűnhet a védelem, úgyhogy maximálisan igazad van abban, hogy nagyon pontosan kell szedni (én 8 évig szedtem, de úgy, hogy a telefonomon volt ébresztő beállítva, és mikor csipogott már vettem is be a bogyót, ha nem volt megfelelő az időpont, akkor a következő levélnél váltottam)

10. Tsenge (válaszként erre: 9. - Cicu88)
2012. aug. 31. 08:34

Igen! 1 szem tabletta 24 órás védelmet nyújt, ezért hívják fel a figyelmet arra, hogy pontosan szedd! De mivel több ideje szeded.. Nem tudom.. Vegyé legy tesztet, az a biztos! Vagy inkább kettőt, és nézd meg az eredményt! Én is jártam így, hogy azthittem terhes vagyok, pedig szedtem a fogamzásgátlót - szerencsére - nem voltam terhes, csak túlkomplikáltam a helyzetet!

De pl azt is nézd, megkívánod-e a savanyúságot - uborka, saláta...stb, ezeik is jelek lehetnek!

9. Cicu88 (válaszként erre: 8. - Tsenge)
2012. aug. 31. 08:28
2 éve kb..mondjuk néha csúszok 1-2 órát a beszedésnél általában este 7 kor szedtem mostanában van hogy este 9 -10 ez befolyásolhat valamit?
2012. aug. 31. 08:23

Mióta szeded a gyógyszert? Vérvétel eredményei alapján kaptál gyógyszert?

Gyógyszer "mellékhatása" tévhit, hogy a lányok híznak! Ez nem igaz, az éhségérzeted nő, nem hízol, hanem felvizesedsz. Ja és remélem tudjátok, hogy "elméletileg" a fájdalomcsillapítók kiüthetik a fogamzásgátló hatását. Erre egy példa: Barátnőm szedte a gyógyszert rendesen, elment fogorvoshoz, kapott injekciót meg fájdalomcsillapítót és teherbe esett.. :)

7. 9d7907a17a (válaszként erre: 5. - Cicu88)
2012. aug. 31. 08:13
Mercilon
6. 9d7907a17a (válaszként erre: 4. - Cicu88)
2012. aug. 31. 08:13
Vegyél tesztet, pár perc alatt megtudod. Ha kétséged marad a teszt után, akkor menj orvoshoz.
2012. aug. 31. 08:13
milyen bogyt szedtél?
2012. aug. 31. 08:11
Olyan érzésem van mintha a gyomrom a "torkomban"lenne!Meg mintha híztam volna,olyan érzésem van h a hasam felpuffat!:(
2012. aug. 31. 08:07

Normális bogyószedés mellett, ráadásul még a vérzésem is normális maradt. Szinte semmilyen tünetem nem volt, talán öt olyan reggel volt, hogy picit émelyegtem fogmosás közben.

Picivel több mint 4 hónapos terhes voltam, amikor elveszítettem a babámat.

2012. aug. 31. 08:06
Ez mind lehet a terhesség jele. Vegyél egy tesztet, az a biztos.
2012. aug. 31. 08:02
Sziasztok olyanokat várok ide akik estek teherbe a bogyó szedése mellett(úgy hogy normálisan szedték),milyen változásokat vettetek észre magatokon korai terhesség állapotban?Hasszurka?Reggeli émelygés?Felpuadt érzés??Segítség!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook