Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem kívánt terhesség fogamzásgátló mellett fórum

Nem kívánt terhesség fogamzásgátló mellett (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2022. ápr. 29. 05:43
Szia. A reggeli predictor negatív.
9. Alnisa (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 14:27

Nem feltétlen.

Vegyél predactor early tesztet, az a legérzékenyebb teszt a piacon.

2022. ápr. 28. 14:22
Azt nem tudom pl, hogy ha tünetek produkálásához már elegendő a hormon, akkor nem kéne már teszten is mutatkoznia valaminek?
7. b9e097a9f6 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 11:54

Elhiszem. 😄

Nyugodj meg, ha rendeltetésszerűen alkalmaztad, akkor szinte kizárható a terhesség. A védekezés mellett teherbe esett nők, akikről hallani lehet észre sem veszik ha kimarad pár szem, vagy nem fordítottak elég figyelmet a kiegészítő védekezésre ha elkapta őket a hányás fosás.

2022. ápr. 28. 11:50
Tesztelj szerintem ma is,hogy megnyugodj.
2022. ápr. 28. 09:09
Évek óta szedek fogamzásgátlót, igaz nem pont ezt, de ugyanaz a hatóanyaga mint a Volinának, és nekem mindig a szünet 4. napján jön meg. Illetve volt párszor nem tudom mitől, hogy egy nappal később jött, vagy hogy gyengébb volt a szokásosnál. Nem tudom hogy ez megnyugtat-e, mindenesetre ha mindig beszedted, nem túl esélyes hogy terhes legyél. Azért ezek a gyógyszergyártó vállalatok szerintem elég körültekintőek az ilyesmiben, ha 5 napot írnak, akkor azt el is lehet hinni, nem hiányzik nekik hogy tömegek pereljék őket emiatt.
4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 08:08
Azért mondtam, hogy illik. :) A nődokik is ezt javasolják, hiába van más írva a tájékoztatón.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. ápr. 28. 07:54
A tájékoztató azt hiszem ezt írja, hogy 5 nap után már hat a bogyó. Egyébként ott tartok, hogy soha többé nem szexelek, olyan ideges vagyok. 😀
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 28. 07:48

Mondjuk első hónapban illene mással is védekezni, mert még nem hat rendesen a gyógyszer.

Nem biztos, hogy meg jön a harmadik napon. Illetve ha tegnap negatív volt a teszt, akkor szinte biztosan nincs baba.

2022. ápr. 28. 07:07
Volina fogamzásgátlót szedtem jó néhány évig, majd abbahagyytam és ma már 4 éves tervezett nagylány anyukája vagyok. Nem szeretnénk tesót, az életünk egyenesben, végre minden oké. Újra elkezdtem szedni a Volinát, de megvonásos vérzés még nincs (3. mentes nap), iszonyú stresszes vagyok, hogy becsúszott a baba. Konkrétan az egész életemet keresztbe húzná. Émelygés, szédülés lehet-e a gyógyszer hatása? Teszt negatív volt tegnap még.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook