Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Escitil 10 mg - tapasztalatok fórum

Escitil 10 mg - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


márc. 3. 14:55
Olyan tapasztalata van valakinek, hogy ez a gyógyszer libidónövekedést okozott? Eddig a csökkenés volt jellemző, de egy hete inkább az ellenkezője. Kezd elegem lenni a hülye mellékhatásokból, az az igazság. Mint egy rohadt hullámvasút. A viselkedésterapeutával is összevesztem...
jan. 22. 21:40

Bocsánat,

már látom írtad, bocsi..

Javulgassál,,,

5. Józsibirka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 21:39

Tehat álmos vagy,

És el is tudsz aludni , mennyit alszol egyuzamba, ?

Sokszor felebredsz?

Szakaszosan alszol te is , vagy, hogy hat az gyógyszer e téren?

jan. 22. 21:33
Elkezdtem szedni 10 napja, azóta kb folyton álmos vagyok (éjszaka ugyanúgy 5-6-szor felébredek, van, hogy 2 óráig nem alszom vissza) , az étvágyam pedig szinte teljesen elment. Ahogy áttértem fél szemről egy egészre, vagy 2 napig émelyegtem is. Valaki tapasztalt hasonló mellékhatásokat?
3. papája (válaszként erre: 2. - Tofu1956)
jan. 12. 15:37
Na, már meg ettől szorongsz !
jan. 12. 13:15
Eddig Rexetint szedtem,de mivel hiánycikk lett Escitilt kaptam,de még nem mertem bevenni,mivel nem ismerem.
jan. 12. 12:47
Sziasztok. Tegnap óta szedem generalizált szorongás miatt az Escitil 10 mg-os tablettát, egyelőre egy felet illetve hamarosan pszichológushoz is fogok járni, tb alapon. Az utóbbinak nagyon örülök, a tablettáról viszont elég vegyes vélemények vannak a neten. Szedte valaki hosszútávon? Milyen mellékhatásokat okozott? Viselkedésterápiával együtt tényleg hatásos a generalizált szorongás (illetve nálam inkább a betegségektől és MINDENFÉLE hirtelen, váratlanul bekövetkező sz.rtól való abnormális félelem) kezelésére? Tudom, hogy nekem is akarnom kell a gyógyulást, de külső segítség nélkül nem fog menni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook