Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezted már úgy magad, hogy egyoldalú a szerelem? fórum

Érezted már úgy magad, hogy egyoldalú a szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
33. agnes1219 (válaszként erre: 1. - 99f9bdedea)
2010. aug. 18. 18:35
f JANI/tudód,azért,is irók,met,töröltetni,kéne a kubbót,mem nagyón,irnak,üdv,agnes1219
32. Benybulldog (válaszként erre: 31. - 5404289bd6)
2010. aug. 13. 12:12
Jajjj,de sajnálom:( levelet írjál mindenképpen! Ott majd megírom a részleteket!! Egy kalappal:))))
2010. aug. 13. 12:08

Nem hiszem. Párommal leszek...ő meg nem tudja,h hoxázom ,mert már ebből is volt veszekedés.

Majd írunk levelet egymásnak vagy akár msn-en is beszélgethetnénk.

2010. aug. 13. 12:01
Tanácsokat mindig könnyebb mondani,mint lépni!! Nekem meg elkéne döntenem a szeretet v a szerelem a fontosabb??:)neked pedig hogy megbízol-e benne ezek után? Most megyek mamóhoz,délután v este leszel?
2010. aug. 13. 11:54
Nem jó ebben a helyzetben...mert tudom,h sose leszünk bldogok együtt. mindig lesz köztünk olyasmi,amin veszekedni fogunk. Tudom,h lépni fogok...csak még nem tudom megtenni.
28. Benybulldog (válaszként erre: 27. - 5404289bd6)
2010. aug. 13. 11:48
Én megbízom benne!! Öcsém legjobb barátja,és tudja min mentem keresztűl,ha olyan tipus lenne nem jöttünk vna össze! Bár a mai világban mindenre felkell készűlni! nem élünk 1üt,bár mindig náluk alszom,náluk vaunk! Én könnyen dumálok most,de amikor konkrét bizonyítékom volt az elöző kapcsolatomban,csak magammal szúrtam ki,mert nemtudtam elhagyni egy bizonyos napig! Végülis 10 évembe kerűlt:( Viszont a bizonytalanság sem jobb amiben most Te vagy! Bár én úgylátom Te szerelmes vagy:)))))az viszont jó nem?
2010. aug. 13. 11:39

Sajnos van rajtam felesleg. ÉS sajnos ő elég izmos, sokat sportol, együtt is szoktunk. Csak egy kis pocakja van,de az is miattam, mellettem növesztette. :)

Én sem akarok vékony lenni, jó nekem így, csak lehetne kicsit nagyobb mellem és kisebb hasam...de hát senki sincs megelégedve magával.


És ami a legrosszabb,h elég sokszor látom a csajt, mert itt lakik a környékünkön. Abban a buszmegállóban szokott felszállni,ahol én is. :(


Te megbízol a párodban? Együtt éltek?

26. Benybulldog (válaszként erre: 25. - Spinneli)
2010. aug. 13. 11:34
Jó neked:))))
2010. aug. 13. 11:32
A mostani kapcsolatomban nem.
2010. aug. 13. 11:32
Úristen!!!!!Neked nagy a hátsód???Hát ez hülye:))))))))))))))már neharagudj! Nekem csak fiú testvéreim vannak,és mindegyik útálja a piszkafákat! Amúgy én inkább a husosabbak közé tartozom:)ezért van gond az önbizalmammal,dehát 58kg???Neharagudj??!!Készvan a pasid! Ő kigyúrt és benne van a 6 kocka a hasában vagy mi??? De nemis ez a lényeg! Figyu! Én biztos nemhinném el h semmi nemvolt köztük! Főleg ha odaköltözött! De ez csak az én véleményem! Az tuti h téged szeret,de nemhiszem el h nemharapott bele a "tortába"! De ezen már kár idegesíteni magad,mert bizti h téged szeret! De neharagudj,58kgosan igenis csinos lehetsz!!!
2010. aug. 13. 11:18

Megcsalás:

összeköltöztünk,de sajnos arra nem volt lehetőség,h 2en lakjunk a laksában így kerestünk albérlőket. Volt 2 lány, és az egyikre nagyoon gyanakodtam,és egy buli alkalmával bementek a szobába és ott fogdosta(párom azt mondja csak a kezét fogta meg). Nagyon összevesztünk, elköltöztek az albérlők és rá pár napra ő is, és nem mondta meg,h hova(ez volt az első szakítás). Utána visszjött, és a második szakítás alkalmával elárulta,h anno ahhoz a csajhoz költözött, vagyis abba az albérletbe,ahol ő is lakott, de azt állítja,h nem történt semmi. Te elhinnéd? Hinnél neki? AKkor minek költözött hozzá? Rengeteg más albérlet van a városban.

Önbizalom: Nem érzem magam szépnek mellette, mindig azt mondja,h nagy a hátsó felem, kövér vagyok. Pedig 170 cm és 58 kg vagyok, mások szerint vékony.


Na most nagyon ideges lettem....annyira fáj ez a dolog.


Az én párom 28 éves. Eddig mindig fiatalabb pasijaim voltak.

22. Benybulldog (válaszként erre: 21. - 5404289bd6)
2010. aug. 13. 11:09
Húúú várjál? Miért vesztetted el az önbizalmad? És a megcsalás hogyvolt? Volt valami megérzésed vagy konkrét bizonyítékot találtál? Nekem eddig se sok önbizalmam volt,de a mostani párom mellett kezd visszatérni..ez nagyon fontos egy nőnél! A párom 5 évvel fiatalabb:)nehezen fogadtam el az elején,de szerencsére nemlátszik,és Ő nagyon komoly a korához képest! Az előző 6 évvel volt idősebb,azt sokra mentem vele:(
2010. aug. 13. 11:02

Ugymond én is elszöktem vele a kapcsolat elején. :) Már nem tenném. Szüleim már az elején sem szerették, nem volt nekik szimpatikus, meg eléggé játékfüggő(számítógépes játék), és mindig ezt látták szüleim és nem tetszett nekik. Meg,h szerintük csak kihasznál.

Előző kapcsolataimban mindig ki tudtam mondani azt,h vége...de most nem megy. Mellette elvesztettem az önbizalmamat...lehet ez a baj.


Megcsalás nekünk is képbe került...ő állítja,h nem csalt meg, de én nem hiszem el neki...megbocsátottam, de elfelejteni nem fogom soha.

Szeptemberben el fog menni 3 hétre dolgozni,talán akkor könnyebb lesz dönteni. De múltkor is akkor döntöttem, de amint hazajött ki is békültünk.


Nagyon hasonlítunk egymásra. :)


Párod hány éves?

20. Benybulldog (válaszként erre: 19. - 5404289bd6)
2010. aug. 13. 10:55
Úgylátom rokon lelkek vagyunk!!!:) énis féltékeny vaok rá! Ha megcsalna nagyon fájna! Ha csajjal beszél mindig kérdezem KIVOLTAZ??? mint vmi házisárkány:)tudom!ez rossz tulajdonság,de sajna ez van beismerem! A 10 évesnek azért lett vége,mert megcsalt nemis 1x! Azok után hogy elhagytam a családomat miatta! Ugyanis útálták,elszöktem vele otthonról még 16 évesen. Gyerek fejjel még másképp látja az ember..De mostmár nemvagyok gyerek,mégis döntésképtelen vaok! Na! Kiváncsi vagyok melyikünk fog hamarabb dönteni???:) Miért nem szereti a családod a párod?
2010. aug. 13. 10:46

Megszokás. Én rájöttem arra,h társfüggő vagyok, nem tudok egyedül lenni. Meg azért vmilyen szinten csak szeretjük a párunkat, mert én pl egyből féltékeny leszek ha egy lány a közelébe kerül.

Szerinted?

Az én családom nem szereti őt...vagyis ők a kapcsolat ellen vannak. De annyi jó dolog örtént velünk a 2 év alatt, de sajnos rossz is. Sok közös van bennünk, de sok az ellentét is.


A 10 éves kapcsolatodnak miért lett vége?

2010. aug. 13. 10:38
Háát köszike! Engem is nyaggat a család:) ha nemtudunk lépni az miért lehet? Szerinted félünk az egyedülléttől? Vagy a szeretet erős amit érzünk?
2010. aug. 13. 10:33

Sokszor én is úgy érzem,h sose megyek férjhez, pedig még van időm(habár sógórnőm mimndig nyaggat,h már kiszaladok az időből). Éppen ezér kellene lépni, mert egy új kapcsolatban is mire megismerjük a másikat az kb 2 év, mire komolyabbra fordulhatna.

És igazad van, tényleg csak szerelemből szabad férjhez menni szerintem is, mert akkor csak kínlódás lesz az egész. Lehet neked is jobb lenne lépni...de én sem tudok. :(

Van egy ismerősöm, ő 30 évesen ismerte meg a párját, rá 1,5 évre volt a lagzi és az esküvőn már a picurka a pocijában volt. Vagyis nem vagy lekésve még semmiről.

2010. aug. 13. 10:28
Hát kezet foghatunk:)))bár Te fiatalabb vagy nálam pár évvel:)és nálam ráadásul most kezdődött ez a kapuzárási pánik! (ne röhögj ki:) És szerintem férjhez menni csak szerelemből szabad! Vagy rosszul látom?
2010. aug. 13. 10:23
Több mint 2 éve. 3 hónap után összeköltöztünk...de most mégis külön élünk...az utolsó szakítás óta(ami májusban volt) nem költöztünk újra össze. Sokat veszekszünk. Mégsem tudok nélküle lenni...de mostmár érzem,h vele sem olyan jó.
14. Benybulldog (válaszként erre: 13. - 5404289bd6)
2010. aug. 13. 10:19
másfél éve vagyunk együtt! Volt előtte egy 10 éves kapcsolatom,szerintem azis közre játszik. Abban a kapcsolatban nagyon szerelmes voltam! A jelenlegi kapcsolatomban,viszont nagyon nagy a bizalom és a szeretet az én részemről! Nálatok? Ti mióta vagytok együtt?
13. 5404289bd6 (válaszként erre: 12. - Benybulldog)
2010. aug. 13. 10:11
Erre keresem én is a választ. Miért szoktatok szakítani? Mióta vagytok együtt?
2010. aug. 13. 10:10
Mi már vagy 4 szakításon vagyunk túl!!! És mindig énakartam szakítani,de mégis mindig kibékültünk...vmi nemjó,de mégsem bírok elszakadni,miért?
2010. aug. 13. 10:00
Én is így érzem,h egyoldalú a szerelmem. De már kezdek kiábrándulni. De mégsem merek lépni, pedig már 2 szakításon túl vagyunk...de mindig kibékülünk.
10. Gigi13
2010. aug. 3. 15:17

Igen, sajnos én is voltam hasonló szituációban. És nem csupán én éreztem így, így is volt!!! :-) Imádtam a pasit, ő meg, valahogy eltűrt, vagy csak nem merte mondani, vagy csak nem is akrt rá energiát szánni, hogy azt mondja, nemakar tőlem semmi komolyat.. Én meg reménykedtem. Szar ügy. Mai napig tartaná nekem a vasat a tűzbe, ha hagynám, jáétazadozna velem, nem tudom meddig. Mert a pasiknak jó, hogy valaki - főleg, ha nem rossz nő az illető - oda van értük, legyezgeti a hiúságukat. És azért néha egy-két morzsát, alamizsnát vetett felém az illető, hogfy azért vége ne szakadjon...

Nagyon szenvedtem, és imádtam, kb. 1 évig, ebből kb. 2-3 hónapot töltöttünk együtt (silány volt), a többit szenvedéssel, beetetéssel töltött...

Aztán ahogy Greenlime is írta, megismertem én is a mostani páromat, aki szerintem a nagy ŐŐŐ számomra.. És azóta maszatjankó felejtve, mint a sicc. Azóta tudom, mi az ha egy férfi igazán szeret. Ha nem csak játszik, hanem elkötelezetten, igazán Téged akar!!!

Szóval, bátorság. Jönni fog az Igazi!!! Előtte meg, talán játszik velünk egy kicsit a sors??? Hogy jobban értékeljük majd ŐŐŐt??!! :-)

Hajrá!!! Szerintem sok nő tudna ilyen nyámnyila, elköteleződésre képtelen pasikről mesélni, amilyen az említett is lehet... Sajnos..

2010. aug. 3. 15:14
Én szinte mindig ilyen helyzetben vagyok,de már csak röhögök a dolgon:D:D
2010. aug. 3. 13:15
Nem,és nem is szeretnék ilyen helyzetbe kerülni.
7. Éffi85 (válaszként erre: 6. - 2df0604b89)
2010. aug. 3. 12:10
Velem nem tudom mi a probléma, de mindenki elhagy így, vagy úgy... Persze szeretnek, csak nem úgy... Most nem végleges talán az elválás, csak külföldre megy hosszú időre. persze engednem kell, attól függetlenül mi az őszinte véleményem :-((
6. 2df0604b89 (válaszként erre: 4. - Éffi85)
2010. aug. 3. 11:59

Hm...Én is csak adtam,de kapni sosem kaptam...Ritkán,amikor kikönyörögtem magamnak...

3évig játszottam...Aztán kiszálltam,mert igazságtalannak tartottam h semmibe sem néz,és olyan természetesnek veszi h én mindig ott vagyok neki és mindig mindent megteszek a kapcsolatunkért...ő meg...hagyjuk...Csak anyucinak ugrált,mert "félt" h magára haragítja,attól sosem félt h engem elveszthet...De most 2 hónap után rájött és könyörög minden egyes nap h utoljára bocsássak meg neki...De tudod annyi utolsó utánit adtam már neki h belefáradtam a várakozásba és észre sem vettem h van körülöttem valaki,aki az életét adná ha a pasim lehetne:)

Mellesleg ő a legjobb barátom évek óta,már írtam róla egy másik fórumon:)

2010. aug. 3. 11:55
Persze többször is éreztem és változtattam (leléptem, vagy lekoptattam a szarházit).
2010. aug. 3. 11:50
Most konkrétan ezért bögök egy hete, már megint én vagyok aki ad, de alig kap.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook