Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érezd jól magad a bőrödben! Diéta 2011. április 11-től fórum

Érezd jól magad a bőrödben! Diéta 2011. április 11-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. ápr. 11. 19:23

Sziasztok!

ez az első nap egész jól ment:) betartottam a diétát is és tornáztam is. Amúgy már 2 hónapja diétázom,csak mozogni nem volt kedvem így kb. csak 5kg-ot fogytam.

83. jucc:)23 (válaszként erre: 73. - Betsabé)
2011. ápr. 11. 18:36
Jó a citromos víz, de tudtátok, hogy a cirtom hatással van a pirosbetüs napokra? Késhet tőle. Úgyhogy csak mértékkel. :)
82. jucc:)23 (válaszként erre: 80. - Candeee)
2011. ápr. 11. 18:32
Én is kezdtem naplót, bár nem itt az oldalon hanem Wordbe a gépemen. Leírtam a céljaimat és mellékeltem képet is. Jó dolog ez a napló idővel vissza tudjuk nézni honnan indultunk és hová jutottunk.
2011. ápr. 11. 18:29

Sziasztok!


Miújság? Hogy vagytok! Üdv az újonnan csatlakozottaknak.

Én most jutottam el idáig. Elég sűrű napom volt. Vásárlás, főzés, mosás, fűnyírás. Meg sem álltam idáig. :) Még egy kis torna és a napi mozgásom meg is van

.

Ebédre rizst csináltam párolt csirkemellel egy kis fűszerrel megbolondítva. Nagyon finom volt. Ez volt a mai menü. Holnap zöldséglevest és Cézás salátát csinálok.


A tegnap nehéz volt megállni, hogy 6 után ne egyek, de SIKERÜLT! :D És olyan jó érzés volt, hogy volt akaraterőm. Végülis minden fejben dől el.

2011. ápr. 11. 16:22
Én is, most kezdtem egy naplót:)
79. 337ac1489c (válaszként erre: 75. - Candeee)
2011. ápr. 11. 15:52

Én eddig jól vok nyolcszázvhány kcal-lal, majd leírom a naplómba estébb, h. miket ettem.

Te?

2011. ápr. 11. 15:51

Amúgy sziasztok mindenkinek!:)


Képzeljétek, most jövök kínzásról (ez nálam a fogászat), elég rémes volt és nem hatott egy ultraerős szuri, ezért kettő kellett, aminek eredményeképp most zsibbad a fél fejem és tapasztalatom szerint egy ilyen szuri kb. 5 óra múlva megy ki belőlem:S

Ez azért rossz, mert utoljára 13:00-kor tudtam enni és most lenne időszerű az uzsi, éhes is vok, mint a fene, de még nem ehetek:((((

77. 337ac1489c (válaszként erre: 74. - Betsabé)
2011. ápr. 11. 15:49
Hajaj....nekem mondod?!:) azért köszi a biztatást!:)
76. 337ac1489c (válaszként erre: 68. - Pamutcukor)
2011. ápr. 11. 15:49

Szia Pamutcukor!


Köszönöm a biztató szavakat, én is úgy gondoltam, hogy a héten is odafigyelek, és igazad van, a jutalom a fagyitortám lesz!:) (Meg a visszahízás...:))

2011. ápr. 11. 15:46
Sziasztok!mit ettetek ma??
74. Betsabé (válaszként erre: 66. - 337ac1489c)
2011. ápr. 11. 11:57
Sok sikert! Menni fog, csak elkezdeni nehéz!
73. Betsabé (válaszként erre: 64. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 11. 11:54
Köszi, tényleg jó a citromos víz!
72. Betsabé (válaszként erre: 62. - Banita33)
2011. ápr. 11. 11:41

Szia! Üdv itt, és sok sikert!

Én nem tartom drágának a salátákat. Nagyon olcsó alapanyag a káposzta, a sárgarépa, és most a jégsaláta sem olyan drága már. Valamit kell enni. Én túlsúlyosan sokat ettem és sok édességet. Na az sokkal drágább volt, mint egy fél fej saláta.

A másik tipp, hogy próbálj a vacsora mennyiségére figyelni. Nekem bevált. Többször eszem kevesebbet.

2011. ápr. 11. 10:22
úgylegyen!!Reggelim:2 szelet puffasztott rizs,sonkával,paradicsommal,3szem eper,1alma:)
2011. ápr. 11. 09:55

Sziasztok! én is csatlakoznék:)

Mióta az eszemet tudom mindig fogyózom több-kevesebb sikerrel, de nálam a duciságnak lelki okai vannak, szóval saját magamat kell legyőznöm, remélem veletek sikerül:)

2011. ápr. 10. 22:34

Na, lányok, én most kikapcsolom a gépet, fáradt vagyok és holnap suli is lesz .. : /

Szóval mindenkinek jóéjt! Holnap találkozunk : )

Kitartás!!


Pamutka

68. Pamutcukor (válaszként erre: 66. - 337ac1489c)
2011. ápr. 10. 22:11

Szia Drenaa,


úgy látom vannak közös pontjaink. Én a múltamat nagy vonalakban vázoltam a naplóm első bejegyzésében, ha van kedved, olvasd el. Én is lefogytam már egyszer (5 évvel ezelőtt) és én sem láttam, milyen jól is néztem ki akkor. Aztán feljött szépen 20 kiló. Abból már lement 10, aztán megint 10, most ismét fenn van 10, így vagyok jelenleg 66. Biztos vagyok benne, h meg fogsz tudni birkózni a dologgal. A terved nagyon-nagyon jó, legyél kitartó és meg fognak indulni a kilóid! Sztem bátran kezdj bele már most, a szülinapi tortád és az ünneplés lesz a jutalom, hogy egy hetet már végigcsináltál.

Én nagyon szurkolok neked, vigyázz magadra!

A múltra vissza kell tekinteni, tanulni kell belőle. De előre nézz és tervezz, ismerd meg azt az erőt és csodát, ami benned lakozik!

67. 337ac1489c (válaszként erre: 63. - Candeee)
2011. ápr. 10. 21:50
A zöld tea anno nekem is bevált...nem vtam tőle anniyra éhes. Lefőztem egy jó nagy adagot (szálas zöldteából), abba tettem egy kis citromlevet meg édesítő tablettát, üvegekbe öntöttem és be a hűtőbe, mert hidegen nekem isteni volt!:)
2011. ápr. 10. 21:49

Ja, pár sor rólam:):


Én 165 cm alacsony vok:) és jelenleg sajna 85 kg:(((

Sosem vtam sovány, de azelőtt még soha nem is fogyóztam, azonban 2 éve napi 1200 kcal-os, egészségesebb táplálkozással és heti rendszeres tornával kb. 4 és fél hónap alatt sikerült 86-ról 68 kg-ra lefogynom. Még 10 kg hátra lett volna az álomsúlyig, de vmiért onnantól kezdve nem bírtam ellenállni a nasiknak és szépen lassan visszatértem a korábbi (rossz) étrendemre...most már nem is tornázom, egyszerűen nem bírom rávenni magam. Egy lelki válság miatti terápia áll a hátam mögött (abból éppen most lábalgatok ki:)), illetve most már hónapok óta fogászatra járok (teljes generál), ezek is mind megnehezítik a fogyi újbóli elkezdését.


Igazándiból én az örömöt, a stresszt, a bánatot is kajával vezetem le. Eszek akkor is, ha nem kéne...azt is, amit nem kéne...


Viszont ez így már nem állapot, már kb. semelyik ruhám nem jön rám és épp a minap nézegettem a fogyás utáni képeimet, h. mennyire jól néztem ki rajtuk...és ezt akkor nem is nagyon vettem észre!


Szóval remélem, h. a ti támogatásotokkal sikerül megint rávennem magam egy egészségesebb táplálkozásra és a mozgásra... Napi 1200-1300 kcal-os étrendre gondoltam és Rubint Réka dvdre kezdetként, mert sajna most nincs pénzem eljárni fitness-re:(


A fő gondot egyébként nálam az okozza, h. eléggé válogatós vok, általában 3-4 féle kaját eszem, mert nemigen vok egy konyhatündér sem és nem is tudom, miket egyek...a szokásosokat meg már unom...remélem, ebben is tudunk majd segíteni egymásnak!


Kicsit hosszú lett, sorry!:)

2011. ápr. 10. 21:48

Sziasztok Lányok!


Csatlakoznék, ha lehet...:)


Illetve az a helyzet, hogy jövő szombaton lesz a szülinapom, amire tudom, hogy megkapom a kedvenc fagyitortámat a Páromtól, illetve sztem este egy kis ünneplés is lesz, amin le fog csúszni pár pohár vörösborocska, így az igazi fogyit csak utána "tudom" kezdeni, de addig is holnaptól odafigyelek, illetve már a héten is, le is ment szerda óta majdnem egy kg (bár a 7végén sztem vissza is jött:S)

2011. ápr. 10. 21:15
Ha egy kicsit megugrana a gyomorsav, jó megoldás a citromos víz. A citrom lúgosít és még a folyadékszükséglet is megvan!
63. Candeee (válaszként erre: 62. - Banita33)
2011. ápr. 10. 21:05

Üdv Anita.Én a zöld teára esküszöm:) elveszi az étvágyat égeti a zsírt és még rengeteg jótékony hatása van,jah és persze nagyon olcsó:)

A diétásra sikeredet vacsim a mekiben készült:D:(

Megettem vagy 1000kcalt,reggel úgy fogok ébredni,mintha nem ettem volna egy hete:S

nah de holnaptól,egy jó darabig nem lesz ilyen:D

2011. ápr. 10. 20:13

Sziasztok.

Már volt itt egy fórum asszem az első 5kg-.

Részt vettem benne,le is ment,de tuti kezd vissza mászni.

Pedig kezdtem magam jól érezni....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Még 15 kg vissza van.

Jó lenne némi étvágycsökkentő tipp.

Nekem du 5ig minden sima ,melózok,nem igazán eszem,ha kajás vagyok max 1 alma,de ez azért van mer csak 7 órát tudok dolgozni,nem szeretném még a kaja idővel rövidíteni

De azt kell mondanom elég is,vagy ha nagy ritkán kevésnek tűnik inni szoktam bögrés levest.

Tehát du haza,kis családnak vacsifőzés...hát igen abból viszont eszem és nagyon jó ízűen és asszem sokat is.ÁÁÁÁÁ

Sajna nem tehetem meg,hogy magamnak salikat meg ilyen nagyon egészséges dolgokat vegyek,hisz rajtam kívül még itt vannak 3 an,és ők is bizti tudnának kívánság listát írni,így nem lehetek önző!

Teháét,ha valami igazán bevált tipp,ami a diéta betartásában segítségetekre van,ill éhség csökkentő ötletek,vagy bár mi ami a fogyást segíti,érdekel.

Köszi mindenkinek

61. Betsabé (válaszként erre: 60. - Pamutcukor)
2011. ápr. 10. 19:55
Nekem is nagyon nehéz volt az első pár hét. Állandóan izomlázam volt, nem bírtam végigcsinálni egy dvd-t sem, de pár nap pihi után újra rászántam magam. Most, 3 hónap elteltével heti 1-2 pihenőnappal tornázom. Ezt szeretném megtartani.
2011. ápr. 10. 19:49

Köszönöm Betsabé : )

Te is ügyes vagy! Példaértékű, ha vki ennyire kitartóan mozog.


Egyébként én is a körbemérést preferálom, főleg sportolás mellett. A mérlegelés nagyon ferde képet tud mutatni és valóban - elkeserít.

59. Betsabé (válaszként erre: 58. - Pamutcukor)
2011. ápr. 10. 19:34

Ügyes vagy, hogy edzettél!

Én ma Duci tréning 3-ra tornáztam 2x1kg-os csuklósúllyal, jól esett mozogni. rájöttem, hogy nem az a lényeg, hogy mit, mennyi ideig tornázunk, hanem az, hogy lehetőleg minden nap legyen valami mozgás.


Olyan ehetnékem van, de már 6 után nem szoktam. Vacsira sonkát ettem savanyú ubival, és szerintem a savanyútól vagyok éhes. Megyek iszom egy kis szódabikarbónás vizet, hátha jobban leszek.

2011. ápr. 10. 19:24

Bocsi csajok, hogy úgy eltűntem délután, de elviharzottam edzeni : )

Én megfogadtam ezt a "kiteszem az elérni kívánt célt háttérnek" dolgot : ) és most ott díszeleg a reális elérhető célom a képernyőn. Pont a napokban találtam amúgy ezt a képet és el is mentettem. Szóval csak előkaptam.

57. Betsabé (válaszként erre: 56. - 745c235007)
2011. ápr. 10. 18:04
Kitartás! Minden kezdet nehéz!
2011. ápr. 10. 16:01

ez katasztrófa :))


otthon nem jut eszembe hogy ennék fogyókúrához nem méltó dolgokat, de most hogy be vagyok zárva ide a munkahelyemre, így egyfolytában ezen kattogok hogy úgy ennék valami "szemetet"


milyen hülye az ember...

55. Betsabé (válaszként erre: 54. - 624416538e)
2011. ápr. 10. 14:54
Köszi, neked is kitartást!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook