Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eredeti vagy jó minőségű replika a táska? fórum

Eredeti vagy jó minőségű replika a táska? (tudásbázis kérdés)


26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2021. febr. 28. 11:12
Köszönöm szépen! 🤗
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - NomNom)
2021. febr. 28. 11:11
Tudom, ilyen az Élet.. Köszönöm! 🤗
2021. febr. 27. 10:45

Esetleg itt érdeklődhetsz:

[link]

23. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 10:40

Ha mégsem jutsz semmire, hogy eredeti vagy sem akkor írd meg a cserepartnernek, hogy ajándékba kaptad, számlád nincs róla, nem tudod 100%-ban azt momdani hogy eredeti.


Ha így is kell neki, te pedig szívesen cserélnél akkor utána ne legyen rosszérzésed. Te szóltál.

22. NomNom (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 10:27
Van itt mindig mindenféle megnyilvánulás. 😄 Csak mondom,hogy amúgy ne vedd magadra.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2021. febr. 27. 10:22

Az a baj, hogy nem találok Magyarországon sehol online sem, hogy tudjam mihez viszonyítani.

Varrt a címke, olvasgattam, hogy replikánál biztos nincs benne címke, és a bőr sem matt általában, hanem inkább fényes.

Szóval én nem értek ehhez, bizonytalan vagyok e téren, de nyilván képről nehéz megmondani, mindenesetre megpróbáltam... Köszönöm szépen a választ! 🤗

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - NomNom)
2021. febr. 27. 10:18
Lehetséges, pár éve kaptam. :)
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - NomNom)
2021. febr. 27. 10:17

Számomra rosszindulatú egy olyan megjegyzés, hogy talán mutogatni fogom -e stb... de nyilván mindegy, nem magyarázkodom.

Feltettem egy kérdést, valahogy nem számítottam ilyen megnyilvánulásra, elengedtem ezt. :)

Egyébként csere lehetőségem lenne rá, olyan táskára, aminek tényleg hasznát veszem (ez nekem egy fekete lyuk :) kisebbet szeretnék); a csere partner kérdése, hogy eredeti - e.

Nem szeretném becsapni és azt mondani, hogy igen az..ha talán nem is az, ő számlás-eredeti táskát adna cserébe.

Köszönöm szépen a segítséged! :)

18. simple (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 07:56

Honnan tudod, hogy akitől kaptad mennyiért vette?

Amúgy meg a guess azért nem az elérhetetlen árkategória. Miért ne vehette volna meg ott?

17. NomNom
2021. febr. 27. 07:11
A link amit beraktál, minden weboldalon elfogyott. Ez szerintem egy kifutott termék. Tehát még annyira sem gondolnám, hogy replikázzák. Vagy akkor kaptál egy baromi régi replikát.:D
16. NomNom
2021. febr. 27. 07:03

Ahogy elnézem ez a Guess nem akkora exkluzív márka, hogy replikát gyártsanak belőle.

Mondjuk miből nem gyártanak...🤦‍♀️

15. NomNom
2021. febr. 27. 06:56

Figyelj ezt képről lehet legkevésbé megmondani. Én egyszer egy ékszert kerestem hogy eredeti márka-e. Úgy keress rá, hogy pl honnan tudjam, hogy eredeti Guess táska - ezt mondjuk angolul beírod. Tudod lesznek oldalak, fórumok ahol leírják mit keress.


Amúgy második nem is volt olyan rossz indulatú, csak valóban érthetetlen miért ennyire fontos. Gondolom el akarod adni.

14. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 06:26
Szia! Esetleg ha bemennél egy Guesst árusító boltba és megkérnéd az eladót, hogy segítsen? Nézegettem a neten, de így erről nem találtam semmit. Egy eredetit kellene összehasonlítani a tiéddel. Varrás, cipzâr, eltérō betűméret, egyéb más ismertetőjele talán segíthetne. Az is lehet, hogy az eladó egyből kiszûrnâ ha nem az, vagy ha az. Próbáld meg így! :)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Vivo44)
2021. febr. 26. 23:59
Köszönöm szépen.
12. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 23:56

Vidd el egy " Guess Amaya" eredeti kereskedésbe és megmondják a tutit.

Képről még egy kereskedő sem fogja megmondani szám alapján! Nem még egy Hoxás felhasználó!

Ahhoz egy hozzáértőnek meg kell tapintani, a varrástáblát látni és az eredetiség jellemzőit felfedezni, de azt csak is élőben tudja!

Sok sikert!

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Semleges)
2021. febr. 26. 23:50

Én kérek elnézést, de baromira rosszul esett, hogy magamutogatónak vél, és kioktat...Tévedés, amit írt.

Kézi táska, oldaltaskárol van szó. Nekem ez baromi nagy.. Ahkgy írtam, cserélném...

Köszönöm a válaszokat

10. vivo44 (válaszként erre: 8. - Semleges)
2021. febr. 26. 23:49
:D:D
2021. febr. 26. 23:46

Sajnos nem lettem előrébb a nevetős hozzászólásoddal. Segítséget kértem.

Mindenesetre megköszönöm, hogy “benéztél”. További jó éjt Neked is.

2021. febr. 26. 23:46
Enissa segítőkész mindig, én sem értettem ezt a stílust az FI részéről. De hát péntek éjszaka van, tudjuk be annak:)
2021. febr. 26. 23:43

Ezt le se mertem írni az előbb, nehogy megkövezzenek!

Kérték, akár cserére, ami számlás, valóban eredeti, de mivel nem vagyok biztos a dologban, nem tudom azt mondani, hogy eredeti, közben esetleg mégsem.

2021. febr. 26. 23:40

Sose bánd, legalább mosolyogtam elalvás előtt:)


Egyébként senki nem horkant fel úgy mint te. Eddig normális válaszokat kaptál. Én is azt mondom használd örömmel a táskát ha eredeti, ha nem:)

2021. febr. 26. 23:39
Írd meg konkrétan a véleményed nyugodtan, mert a : DDD - ből nem értettem sokat🤗
2021. febr. 26. 23:37

Ez nem nagyképűség, és nem hiszti. Nem gondoltam volna, hogy egy kérdésből ítélkezés születik.

Közben olyan választ is kaptam, hogy nem eredeti, hiszen annak az ára jóval borsosabb.

Ezért tettem fel a kérdésemet, amit bánok!

2021. febr. 26. 23:34
Nekem is volt, nem tetszett, elajándékoztam.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 22:30

Ha a száma alapján eredeti, akkor miért nem fogadod el, hogy az?


Egyébként, ha kaptad és tetszik, akkor megint nem mindegy, hogy milyen? Mutogatni fogod a számát, hogy lássatok csodát emberek, van egy eredeti G. táskám?


Ne haragudj,hogy nem segítséggel írtam, de már agyfrászt kapok, hogy akkor érti valaki menő-manőnak magát, ha azt gondolja elég puccos a cucca.


Ha szereted, használd örömmel, ne foglalkozz vele! Ajándék lónak egyébként sem illik nézni a fogát.

2021. febr. 26. 21:59

Kedves Fórumozó!

Szeretném a segítségedet kérni, hogyha értesz a valódi - és replika táskákhoz. Pontosabban:

van egy kézitáskám, amit kaptam.

Van benne varrt címke, és modell szám is. Online kutatva megtaláltam a fantázianevét is, amiről a külföldi oldalak/eladók 100%-ra írják, hogy original/eredeti.

Ha megkérhetlek, segítenél eloszlatni a kételyeimet?

➡ Guess Amaya matt kék táska link:

[link]


KÖSZÖNÖM, HA SEGÍTESZ! 😇

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook