Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes-e együtt élni valakivel, akivel már csak a gyerek köt össze? fórum

Érdemes-e együtt élni valakivel, akivel már csak a gyerek köt össze? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. eva25
2007. szept. 6. 17:19
Nem érdemes, a gyerekek nem hülyék, érzik a feszültséget, ami majd késöbb viselkedési zavarokhoz vezet. A bünözők 85%-nak nem volt boldog családi háttere (szociológiából tanultam)
2007. szept. 6. 08:39
igen ha leültök es megbeszelitek a dolgokat enis ebben a helyzetben vagyok
10. 5a071c9eeb (válaszként erre: 1. - Tündibündi)
2007. szept. 6. 08:34

Szia! Nem írtad, hogy mi volt az, amiért elhagytad.

Az alkohol,egy harmadik, netán bántott, megvert, lelki terror vagy "csak" sok-sok apró dolog, amitől kicsordult a pohár.Úgy gondolom, csak az utolsó eset ér meg egy próbát.Kizárólag úgy, hogy leültök és minden tüskét kihúztok a szivetekből, lelketekből,azaz megbeszélitek, mi bánt bennetek és megbeszélitek, mit vártok el a másiktól.

Nagyon sok rossz tapasztalatom van a környezetemben.Én egyenlőre nagyon szerencsés vagyok, 32 éve élünk együtt, úgy érzem egyenlőre nincs baj. De garancia semmire sincs!

2007. szept. 6. 08:23
Nem,
2007. szept. 6. 08:21
Nem.
7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - Tündibündi)
2007. szept. 6. 08:15
Ne aggódj a túlzott kedvessége miatt,minden szépen visszafog térni a régi kerékvágásba,aztán majd újra rájössz,miért is hagytad el és kezdődik minden előlről.
2007. szept. 5. 20:36
Nem
5. tündibündi (válaszként erre: 3. - Swordgirl)
2007. szept. 5. 20:34
köszönöm hogy Te is írtál. nem tudom neked van-e gyermeked talán még nincs, elég fiatal vagy még. egyetértek Veled mélyen legbelül, de nem tudhatod , hogy a kisfiam mennyire igyekezett összehozni minket. szegényt nagyon megviseltea dolog. a szívem szakadt meg.az apja igyekszik, sőt terhes a kedvessége. már-már idegesítő. próbálok én is max alkalmazkodni, de ha nem megy végleg változtatok.
4. tündibündi (válaszként erre: 2. - 0c97fbb607)
2007. szept. 5. 20:29
én is így gondoltam ,de talán egy próbát megér.
2007. szept. 5. 13:03

Sziasztok!

Szia Tündibündi!

Hát...szerintem sem. Én pont olyan helyzetben vagyok/voltam, hogy a párom élettársi kapcsolata ment tönkre, és volt egy gyerek. Ő úgy döntött, nem teszi ki a gyereket állandó veszekedés hallgatásának, vitáknak, feszült hangulatnak, eljött. Mi aztán lettünk egy pár. Most, ha az anyja nem szemétkedne a láthatással, sokkal jobb lenne a gyereknek. Vagyis így is jobb, mert az anyjának is van pasija, mi élettársak vagyunk, mindkét helyen szeretet várja. Nincs veszekedés.


Szóval igazából ilyen tapasztalatom van. Ha szerinted meg lehet menteni a kapcsolatot, és boldogok lesztek, akkor oké. Ám ha minden a régiben (bár nem tudom, milyen volt-nem írtad-de valószínűsítem, hogy akkor nem vagytok valami jóban a pároddal) lesz, akkor a gyerek csak kínlódni fog...és Te is!


Kívánom, hogy minden szempontból a legjobb döntést sikerüljön hoznod! :-)


Üdv, és minden jót!

swordgirl

2007. szept. 5. 12:01
Nem
2007. szept. 5. 12:00
Én ilyen szituban vagyok.3 hónap különlét után visszakönyörgött a párom.Én visszajöttem a gyerek miatt , mert nagyon kötődik az apjához, de nem tudom jól tettem -e? Egy biztoa ha nem lenne közös gyermekünk , nem jöttem volna vissza. Ti hogy látjátok ezt? Muszáj a gyerek érdekében tűrni?Egyálltalán jót tettem ezzel a gyerekemnek?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook