Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érd Parkváros - Dombosváros ismeri valaki? fórum

Érd Parkváros - Dombosváros ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)

17. Riann (válaszként erre: 16. - Ludi.)
2013. márc. 24. 11:48
Mikor házat kerestem,akkor mindenki azt mondta,hogy az a lényeg,hogy az M7-en ne legyen túl.Az az felső parkvárosba keressek.Nekem sikerült,a Bem tértől 1,5KM-re.Az utak most mindenhol rosszak a csatornázás miatt,egyébként sokkal jobb mintha fő út mellett laknék,és hála istennek,jó szembe szomszédaim is vannak,ugyanis közvetlen körülöttem üres telkek vannak és ez a nyári kerti partiknál nagyon jó volt:-)A kutyám ugatása sem zavar senkit:-)10-20 perc alatt mindenhova elérek.
16. Ludi.
2013. márc. 23. 20:16

Köszi!

"az m7 után" - de merre? Mert a Felső-Parkvárosnál ismerős vagyok, és az nagyon szép (vagy amit én láttam belőle). Bár ott meg az infrastruktúra nagyon gáz.

15. Riann
2013. márc. 23. 17:14
Ami az M7 után van az állítólag vegyes.
14. Riann (válaszként erre: 13. - Ludi.)
2013. márc. 23. 16:53
Az M7 mellett lakom két éve,én nagyon szeretek itt lenni,soha semmi problémám nem volt,soha nem adnám el ha Magyarországon maradnék.Nem bánom,hogy ide költöztünk olyan volt mintha egész évben nyaraltam volna:-) sajnálni fogom:-(
13. Ludi.
2013. márc. 12. 17:05

Valakinek van még tapasztalata?


Egy ismerősöm is elment arra, ő is nyugodtnak találta.

2013. márc. 10. 08:35
Úgy látszik nem mindenkinek egyforma, apukámék imádnak ott lakni.
11. Ludi.
2013. márc. 9. 20:31

Vannak jó, és rossz részei. Az alsó-parkváros M7-es alatti rész lenne nekünk fontos pl Kalotaszegi utca környéke.


Az, hogy kocsival kell menni, az nem probléma, oviba, iskolába Budafokra járhatnának, mert útközben van a munkahelyünkre, és nagyszülők is ott laknak.

2013. márc. 9. 18:47
Szerintem nem rossz hely Érd, vannak ennél rosszabb helyek is!
2013. márc. 9. 15:23

Hát ez az, a barátnőmék és más ismerősömék is ott laknak Érden, és szerintük az a rész szép.


Vannak szörnyű részei Érdnek, de vannak tök jók is. Ezért nem tudom, hogy ahol kinéztük, az melyikhez tartozik.

8. Lytta (válaszként erre: 7. - Ludi.)
2013. márc. 9. 14:31

Ott laktam 2 évig, ott tanítottam az ált. iskolában.

elég is volt.

anyósomék a mai napig ott laknak, szörnyű a hely, a környék, meg úgy Érd maga.

2013. márc. 9. 11:53

Ti is arra laktok?


Annyira eltérőek a vélemények :(

6. Lytta (válaszként erre: 5. - Ludi.)
2013. márc. 9. 11:31

de nem ám!!

és az a suli, ami ott van, az hihetetlenül getto!!!


ha rám hallgatsz, elfelejtitek Érdet.

2013. márc. 9. 11:18
Köszönöm szépen! Megnézem merre vannak azok az utcák, azt hallottam, hogy az M7 alatti rész a Parkvárosban nem túl jó:(.
2013. márc. 9. 09:54
Jó környék én évekig jártam dolgozni valakihez a Mester u.-ba.
2013. márc. 9. 09:52
Apukámék arrafelé laknak, nagyon szeretnek ott lakni, csendes nyugodt környék, csak mindenhova kocsival kell menni, semmi nincs a közelben. Legközelebb a Bem tér, ott an közért és orvosi rendelő.
2013. márc. 8. 16:52
Sziasztok! A környéken néztünk eladó házakat (Kalotaszegi u.), de nem tudjuk milyen a környék. Tud valaki segíteni? Amikor kimentünk csendesnek tűnt, de hátha valaki ismerős arra. Köszönöm
2013. márc. 8. 16:49
Érd Parkváros - Dombosváros ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook