Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Enyém lenne a felügyeleti jog, vagy az apáé? fórum

Enyém lenne a felügyeleti jog, vagy az apáé? (beszélgetős fórum)


7. asztanaviszta (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
márc. 11. 09:35

Nincs ilyen a 10 év alatti gyerekekre vonatkozóan.

Amire te gondolsz, az az 1 év alatti gyerekekre vonatkozik. De ott is előfordulhat ellentétes döntés.

6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Anonimysflower45)
márc. 11. 09:04
Attól nem kell félned, hogy elveszik tőled a kisfiadat.
márc. 10. 07:12

Tudomásom szerint a 10 év alatti gyermekeket egyébként is automatikusan az anyánál helyeznek el, mivel akkor még érzelmileg jobban kötődik az anya személyéhez, mint az apjához. Születés, szoptatás, gyes, stb. miatt, feltéve, ha az anya életvitele, egészsége, anyagi helyzete alapján a gyermek nincs veszélyeztetve.

Ilyen apához, mint amit írtál, egész biztos, nem nem kerül.

4. simple (válaszként erre: 3. - Anonimysflower45)
márc. 9. 22:08
Akkor csak ezt kell elmondanod. Kizàrt dolog, hogy nekiadnàk a felügyeleti jogot.
márc. 9. 19:01
Sajnos nem hamis vád... Jelenleg is folyik ellene egy eljárás, és félek is, hogy veszélyezteti a gyereket.
2. Tai (válaszként erre: 1. - Anonimysflower45)
márc. 9. 17:58

Magyarországon nem igen van olyan bíróság,ami nem az Anyánál helyezné el a gyermeket,főleg a leírtak alapján!

Mondjuk az illegális dolgokat én kihagynám,mert a hamis vád büntetendő,szerintem simán nyered a tárgyalást! Tapasztalat :)

márc. 9. 17:36

Egy éve nem vagyok együtt a fiam apukájával, a fiunk velem él, egy lakcímen vagyunk, tisztességesen nevelem, van munkahelyem akkor semmi esély arra, hogy a fiam apja nyerje a gyermekelhelyezési pert? A gyermek 3 éves


Az apának van priusza is, és folyamatosan illegális dolgokkal is foglalkozik..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook