Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ennek lehet/legyen folytatása? Munkahelyi románc? fórum

Ennek lehet/legyen folytatása? Munkahelyi románc? (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - E620d9d97b)
2022. szept. 15. 18:35
Neeem, csak egyszerűen elvarázsolt, nagyon megkívántam, másnak hittem mielőtt ez megtörtént volna. 3 éve “ismerem”! A kedves, lehengerlő, mindig jó kedélyű pasas … kicsit önző és érzéketlen volt velem.
23. globus (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:33

Azért lássuk be, fantasztikus szex első alkalommal nem mindig jön össze.

De azért látnod kellene némi igyekezetet, hogy rajta van az ügyön. Ha nem láttad, hagyd a csudába.

22. e620d9d97b (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:29
Egy főnyeremény a pasas. Látszik, hogy nem adod oda magad akárkinek. Jól megválogatod.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Globus)
2022. szept. 15. 18:27

Holnap megírom. Gondolom Őt nem érdekli majd a hogylétem, mivel azt sem kérdezte nekem jó volt-e???

Én meg köszönök és ennyi. Mit vár? Legyek jó kedvű? Szétcseszte a szülinapom…mivel ma van.

Csak kis figyelmet szerettem volna tőle és egy fantasztikus szexet.

20. globus
2022. szept. 15. 18:24
Na és milyen a munkahelyi légkör?
19. Kacsahercegno (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2022. szept. 15. 18:16
Nekem az a kedvencem hogy fürkészve kereste a választ a tekintetében... Ez annyira abszurd, dugtak, aztán hősnőnk ott duzzogott látványosan, ez a daliás lovag meg azt gondolta magában, hogy: "vajon mi lehet a baja??? Biztos nem az hogy néma csöndben huzigáltam ki-be három és fél percig, nekem jóvót" 😂
18. michelle.r (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:11

"Az aktus után pedig haverjaként kezelt. Bolondozott, nevetgélt, csókolgatott volna"


Emelje fel a kezét, akik a haverjai aktus után csókolgatni szoktak 😂 😂 😂😂 😂 😂

17. michelle.r (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:09

"csókolgatott volna… de nem engedtem. Mivel NEM ELÉGÜLTEM KI!!!!!"


hány éves, vagy? 12? 😂 😂 😂

16. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:07

Azzal kezded, hogy nem akarsz a szeretője lenni, és azzal fejezed be, hogy szeretnéd, ha kellenél még.


Közben pedig már az autóban játszmázol, játszod a hideget, rideget, távolságtartót. Elcsábítottál egy kapcsolatban élő férfit, most meg játszani akarod a megbántott szüzet.


Döntsd el, mit akarsz nőj fel, aztán oszd meg vele is, hogy mit akarsz a továbbiakban.

2022. szept. 15. 18:01
Ez amúgy nem hiszem hogy a "férfi az életedben" kategória, ez csak egy dugás, abból is egy közepesen rossznak hangzik.
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:58

Tehát, semmi sem jó, de neked ez a semmi is jó.


"Magam részéről elégedett vagyok, csodásan elment hamar, mindkét alkalommal."


Te, Anonim! Hülyíted itt a Hoxa népét. Nem mentél el, nem érezted, hogy mikor ment el, de elégedett vagy.🤪


Nem első alkalomkor szoktak a gyorsaságnak örülni, hanem, amikor "fáj a feje' valakinek, és úgy van vele hagyja magát, hamarabb szabadul.

13. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:51
Fogd fel tapasztalatként, és lépj tovább.
12. e620d9d97b (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:49
Naiv vagy. Ilyen nőnek nem kéne csak úgy szexelgetni.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Hottie)
2022. szept. 15. 17:45

Szerettem volna, ha az idő alatt csak én legyek, lopott percekre “szeressen”, figyeljen rám!

Én nekem Ő volt a 4.!! férfi az életemben. Akárkinek nem adom oda magam, ismernie kellene annyira, hogy tudja, érzelmes, érzékeny nő vagyok!!

Magam részéről elégedett vagyok, csodásan elment hamar, mindkét alkalommal.

De nem dicsért szex közben, alig adott ki hangot, semmi nyögés, alig vettem észre, mikor ment el…

Az aktus után pedig haverjaként kezelt. Bolondozott, nevetgélt, csókolgatott volna… de nem engedtem. Mivel NEM ELÉGÜLTEM KI!!!!!

Összességében egy frankó faszi lenne, de sem szexben, sem érzelmekben nem teljesedett ki.

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2022. szept. 15. 17:41
😄
9. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:41

Szerintem addig mehet, míg neki kényelmes lesz. Tartósnak nincs esélye, hiszen egyikőtöknél sem jön szóba.

Fogadd el kalandként.

8. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:34
Mit szeretnél egész pontosan? Mi is történt? Talán először magadban kellene tisztázni.
2022. szept. 15. 17:34
De valszeg kielégíteni se...
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2022. szept. 15. 17:33

Jogos. Össze vagyok zavarodva. Annyira friss, szinte ki sem hűlt az ágya… 😩

Nem szerethetek belé. De nagyon bele tudnék. Ő pedig soha nem tudna szeretni…

5. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:32
🙄🤦🏼‍♀️
2022. szept. 15. 17:31
Áhhh ne mentegesd már... El se mentél, akkor mire volt jó az egész? Neki jó volt, de neked? Komolyan basszus, a pasik még a legalacsonyabb lécet sem képesek átlépni, ugrani se kellene, és még azon gondolkozol, hogy viszonyulj hozzá? Rá se néznék, keresnék egy másikat aki nem egy ilyen béna alak aki azt se tudja, mihez kezdjen egy nővel.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:30

Azt hiszem nem akarok a szeretője maradni,

Szeretném, hogy akarjon még…


Először téged fejtsünk meg.

2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:29
Nyugodj bele,ennyi volt.
2022. szept. 15. 17:26

31 éves nő vagyok, egy nálam jóval idősebb munkatársammal összemelegedtünk, így nehezen, de összehoztuk a szexet. Igaz, én kezdeményeztem először, de meg volt a kémia a részéről is! Nagyon tetszik, mint férfi, kedvelem, jók az adottságai, pusztán foglalt…

Azt hiszem nem akarok a szeretője maradni, érzelmek nélkül nem megy, de Ő szerintem csak egy numerát látott bennem. Hibás vagyok, tudom, de férfit így még nem kívántam. Sajnos gyorsan elment 2x is, nekem sem kellett volna sok… de szerintem nem tudott mit kezdeni, idő hiányában.

Elbolondoztunk, sokat nevettünk, folyton hozzám ért, de a végére rideggé váltam, távolságtartóvá, mikor hazavitt. Fürkészve kereste a tekintetemben a választ, de kifejezéstelen voltam. Talán érdekelte mi van velem, de lehet nem.

Hogyan tovább? Holnap hogy viszonyuljak hozzá? Szeretném, hogy akarjon még… hogy kelljek. De mi van, ha ennyi volt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook