Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ennek lehet/legyen folytatása? Munkahelyi románc? fórum

Ennek lehet/legyen folytatása? Munkahelyi románc? (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Tádámmm)
2022. szept. 16. 11:13
Majd Ő eldönti és én is eldöntöm mit akarok!
53. tádámmm (válaszként erre: 51. - PöttyösPanka)
2022. szept. 16. 10:57
Meg akár le is szállhatna róla.
2022. szept. 16. 09:30
Tartom magam! Bár, továbbra is kívánom. Kerülöm, ahogy tudom, de sokat van a közelemben. Talán csak a véletlen műve. :)
2022. szept. 16. 09:15
Ne adj a dolognak még egy esélyt, mert nagyon fog fájni. Te nagyon szeretnéd, hogy ő viszontszeressen, és ennek akarsz adni még egy esélyt. Pedig nem fog. Megpróbáltad, kiderült, hogy nem jön össze. Vagy tanulsz az esetből, és megpróbálod kiverni a fejedből. Vagy nekifutsz még párszor újra, hogy elég nagy legyen a csalódás, és eléggé fájjon ahhoz, hogy feladd.
50. eunuch
2022. szept. 16. 09:10

Szégyellje a pofáját!

Még én is többet tudok nyújtani.

2022. szept. 16. 07:47

A nap elkezdődött.

Kimért vagyok, átlagos hozzá. Egyszerűen nem nézek a szemébe. Ő csak figyel, néz engem, de nem veszem figyelembe. Azt hiszem ez a legjobb most.

2022. szept. 16. 04:40

Meg is érdemled, hogy 'nem volt jó'.

Nem kéne rámászni foglalt férfiakra.

47. Bichi (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 23:32

Ez mitől bunkóság? Ha kapcsolatban van a "drága", akkor két lehetőséged vagy, vagy szerető maradsz, vagy csak magadnak akarod. Mert mint szexpartner nem nyerő, ezt már tudjuk. Szóval mi az egyéb lehetőség?

Az, hogy nem lesz szerelmes, az gondolom tény, mert arra 3 év már bőven elég lett volna...

46. e620d9d97b (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 21:08
És semmi. 🤷🏼‍♀️ Boldog születésnapot! 🥂 Szexet akartál, megkaptad. Folytasd, ha szeretnéd. Sírás lesz a vége, 99%. Te már érzel valamit iránta. Hátránnyal indulsz.
2022. szept. 15. 20:41
Minek nyitottál fórumot?
44. temmp (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:32

Az a baj a kémiával, hogy az téged beköt, függőséget okoz az irányába és mire kettőt pislogsz, térdig állsz a szerelemben, izé, hormonban...


Emeld fel a fejed!!

43. Amaunet (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:31
Nem véletlenül érezzük itt sokan a történetedben, hogy mennyire fals.
42. temmp (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:30

Na ha újra keres (mármint szexelni akar), akkor legyél nagyon erős és mondd meg neki, hogy k..ra kevés volt, többet vártál tőle, de méretben sem technikában nem hozta a szintet, el lehet ballagni és akkor talán az önbecsülésed talán visszaszerezheted.


Értsd meg, hogy beáraztad magad nála. És ő most valószínüleg úgy gondja, hogy nem volt benend több egy dugásnál, nem tart többre, mint egy használat cikket ha elég jó voltál, ha nem, akkor még használati cikket sem lát benned.


Hidd el, én megértelek. Sajnálom, hogy így jártál és amit most érzel, hogy akarod is őt meg nem is, az azért van, ha mert ha nem kellesz újra, akkor az nagyon nagy pofára esés magad előtt is, ő előtte is, ha meg kellesz, nem tudhatod, hogy a cukiskodás mögött mi van, mikor dob el újra, kihasznál-e újra.


Én a helyedben elérném, hogy újra akarjon, aztán a fentiek szerint elküldeném a bánatba.

Ha meg a szex-partnere lennék ennek ellenére, akkor kerek perec tudatnám, hogy ezzel a sebességgel addig nincs neki semmi, amíg előtte el nem juttat így vagy úgy a csúcsra, hogy tanulja meg, hogy nem ingyen dugható lábtörlő vagyok. Ha így is kellek, akkor teper, ha meg így már nem tetszik neki, akkor meg nem dugott meg ingyen. Megint.

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2022. szept. 15. 20:29
Keresd is meg … ha másoltam szerinted 😅
40. Amaunet (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 20:27

Ki kéne adatni ezt az írást valami erotikus újságban.🤣


(vagy éppen onnan másolod?)

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - E620d9d97b)
2022. szept. 15. 19:59
Akkor nem érdeklődik. Igen, én kezdeményeztem. És? Meg volt a kémia, de én léptem.
38. e620d9d97b (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2022. szept. 15. 19:56
🤭
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 15. 19:56
Nem fogom keresni. Ha akar valamit még és hatással voltam rá, keresni fog! Ha nem, így járt. Meg én is. :(
36. e620d9d97b (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 19:55
Szerelmes?! 😱 3 éve ismer... Ha eddig nem lett szerelmes, nem is lesz. Szerintem hidd csak el. És nekem úgy tűnik, szexuálisan sem érdeklődik irántad eléggé. A te ötleted volt?
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Temmp)
2022. szept. 15. 19:52

Az első elélvezése után arra gondoltam, hogy nagyon kívánt és azért volt olyan gyors a menet. Mivel nem akartam nyomulni 10 perc után elkezdtem szedni a cuccaim… gondoltam, siet vissza a melóba. De vissza-vissza húzott magához, csókolgatott, simogatott, míg újra megkívánt, evidens, én is Őt... Meglovagoltam, iszonyú jó volt az a pár perc, eskü imádtam, nehezen megyek el, de éreztem, hogy sikerülhet, mikor is minden jelzése nélkül eldurrant mint állat. Kicsit ÉN voltam csalódott, megjegyeztem, hogy majdnem sikerült nekem is… mire vágott egy majdnem sajnálkozós nézést..

Aztán mondta, hogy nincs idő, mennünk kellene. Folyamatosan nyomult, miközben öltöztem, csókolgatott, simizett, de én már kedvemet vesztettem.. hiába is próbáld édes-kedves lenni. Furcsállta a dolgot azt hiszem, mivel az idáig odaadó voltam. Én igen csak távolságtartó lettem. Ez történt. Nem viszonoztam érintését, nem kérdeztem semmit. Kitett a ház előtt és elköszöntünk…

2022. szept. 15. 19:51
Közeleg a vasárnap.
33. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 19:48

Kapd el a pasit a következő alkalomnál és nyomd le a fejét a combjaid közé.

Mondd neki, hogy a múltkor neki volt 2 x jó, most ezt szeretnéd visszakapni.

Vesd magad hanyatt, ő meg nyaljon úgy mint Lassie fénykorában...

Aztán dönthetsz, hogy mi legyen tovább..-)


Aki gyorsan elmegy és nyalni sem tud, akkor azt engedd haza az asszonya mellé.

ennyi.

2022. szept. 15. 19:30
Még csak csütörtök este van és már matinézunk?🤣
2022. szept. 15. 19:26

Szóval összefoglalva addig heccelted, míg nagy kegyesen hagyta, hogy kétszer gyorsan kielégítsd, majd felhúztad az orrod.


Schön. Csak így tovább.


Amúgy erre mondjak, hogy gyenge kezdés utan erős visszaesés.

30. temmp (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 19:24

Persze, amikor épp használni akar majd, akkor megint kedves cuki, meg fürkésző lesz meg minden amitől lecsúszik a bugyid.


Az első gyors elmenős menetet még értem. A másodikat nem!! Azt írd le de őszintén, hogy akarta, tett érte, próbálta tartani magát, hogy neked is jó legyen? Csalódott volt, hogy másodszor is korán ment el? Nyilván a csalódottságot is meg lehet játszani, de legalább vette-e a fáradtságot, hogy úgy érezed, hogy fontos lett volna a te örömöd is.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2022. szept. 15. 19:09
Egy szóval nem írtam. De csak bunkózz. :)
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - E620d9d97b)
2022. szept. 15. 19:08

Nehéz kérdés!


Adnék a dolognak esélyt, DE!

- nem lesz szerelmes, ezt kimondta! (mert szerinte ezt lehet irányítani, ugye?!)

- szerintem nem érdeklem

- ha beleszeretek, belehalok a viszonzatlanságba


A férfiassága… nagyon tetszik, ha lehetne a teljesítményen csiszolni és a figyelmességen, adnék esélyt.

27. andi6020 (válaszként erre: 26. - E620d9d97b)
2022. szept. 15. 19:04

:D

Állítólag nem akar a szeretője maradni. :D

Lehet hozzá akar menni

26. e620d9d97b (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:52
Te folytatnád? 🤨
2022. szept. 15. 18:36
Kíváncsi leszek, akarja-e folytatni (azt mondta igen), keresni fog-e? Hogy viselkedik majd velem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook