Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » „Engedd el…” fórum

„Engedd el…” (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: „Engedd el…” (Az én sztorim)

11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Mignon11)
máj. 31. 22:31
Még soknak akkor sem....
máj. 31. 09:39
Pedig tényleg segít sokszor ha nem görcsöl rá a pár.Rengeteg történetét tudok saját ismeretségi körben,a nem számítanak rá akkor sikerül.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Manifesztrálj)
máj. 25. 22:10

Lehet benne valami:)


De sok kisgyerek vár szülőre,,aki akar lehet neki.

8. manifesztrálj (válaszként erre: 6. - Libikóka)
máj. 25. 21:57

Ilyenről én is hallottam..örökbefogadtak elengedték hogy sajàt nem lehet (lombik minden volt)örökbefogadàs utàn lett saját minden külső beavatkozàs nélkül 🙏..


De hallottam màr hogy kis kedvenc lett egy kutyus..és annyira lefoglalta a pàrt hogy nem görcsöltek a baba témàn és ott is megfogant..

7. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Liselotte)
máj. 25. 18:08
Sokszor akkor jön ha elfogadod/elengeded.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Liselotte)
máj. 25. 17:50

Sajálom,, remélem az élet valamiképpen kárpótol,,ha lehet.


Ismerös házaspár örökbefogadott 2 tüneményes gyermeket.

Ott tényleg elengedték,,,aztán lőn csoda,, megérkezett a saját baba.

5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Liselotte)
máj. 25. 15:21
Erre nem lehet úgy reagálni, hogy neked jó legyen akár egy mondat is. Első terhességem 6. hónapjában megindult a szülés, 2 órát élt, bármit mondtak, nem tetszett, nem is tudtam babakocsira ránézni. Ha vannak körülötted olyanok, akinek megmondhatnád, hogy szóba se hozzák, az jó volna.:))
máj. 25. 13:56
Párommal nekünk sem lehetett,már megtanultunk együtt élni a tudattal. Ti megtettetek mindent. Nekünk sajnos még az örökbefogadás sem lehetett opció mert pszichésen (is) beteg vagyok sajnos és a gyógyszereket nem hagyhatom el már.. Sajnos,húgomnak meg a férfiakkal nincs szerencséje így még csak keresztanya sem leszek már,húgom is már 40 elmúlt. Nehéz,fáj de ez van.
máj. 25. 13:33

A leírás alapján úgy érzem megtettél mindent,ami megtehető. Tiszta lelkiismerettel éld az életedet tovább és ne keress magyarázatokat , nem változtat már semmin, és ettől még igenis lehet teljes és boldog az életed. Találd meg azt az elfoglaltságot, amiben el tudsz mélyülni, ami pihentet, szórakoztat, ami kitöltheti az életedet.

Elengedni ezt nem lehet teljesen de lezárható bűntudat nélkül, mert nem a te hibád! Pár évvel ezelőtt egy tanfolyamon hallottam, hogy az immunrendszerünket alig tudja még befolyásolni a tudomány, rengeteg olyan aspektusa van, amit ma még senki nem ismer. Gőzerővel kutatják, sok Nobel díjas felfedezés is van az utóbbi évtizedekben de sokkal bonyolultabb ,mint gondolnánk.

Aki továbblépésre biztat nem akar neked rosszat, de nem könnyű ezt másnak sem úgy kifejezni, hogy ne legyen bántó, hiszen ez a lehető legérzékenyebb pont . Ez manapság egy úgymond divatos kifejezés többnyire megértéssel párosul , még ha nem is a lelkiállapotodnak a legmegfelelőbb. Értékeld azt, hogy ha kicsit bugyután is de megértően viszonyulnak hozzád.

máj. 25. 11:45
Gyerektelenként mondom neked, igenis túl kell lépni rajta. Mindennek oka van, annak is, hogy neked, nekem és sok más nőnek nem lehet gyereke. A kesergésre, bánkódásra, görcsös rápróbálkozásokra rámentek a fiatal éveid.
máj. 25. 09:35
5-6 év hiábavaló próbálkozás a babáért. Remény, öröm, sírás, düh, elkeseredés. Beletörődés? Nem hiszem. Elfogadás? Mára talán igen. És az átkozott szó: engedd el!

Ugrás a teljes írásra: „Engedd el…”

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook