Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Energiaital és a hátulütői...avagy kinek mi a véleménye? fórum

Energiaital és a hátulütői...avagy kinek mi a véleménye? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 10. 08:10
en iszom alkalmankent/heti1-2szer/,de vigyazz mert nagyon konnyu hozzaszokni.amugy napi 2 ok,de ha naponta iszod az viszont nem igazan jo.
2011. nov. 9. 21:34
szívesen segítenék, de nekem ezt írta ki: "Sajnáljuk, a keresett oldal (vagy dokumentum) nem létezik."
2011. nov. 9. 21:31

Én sokáig a Bombát ittam, szinte már rosszul voltam ha nem ihattam.

Egyszer beremegősödtem tőle, és akkor megfogadtam, hogy soha többet nem iszok.

Azóta sem..

2011. szept. 15. 18:30
en többet kiprobaltam de nekem csak a hell segitett az ujra meg meg sajnos varni kell:'(
2009. jún. 4. 16:18

hmm. nekem, ha egy kis ébrenlét kell, vagy extra fontos tanulnivalóm van, guaranás kávét szoktam inni! :D az tutira hat...

ma reggel is egy ilyen kávéval kezdtem, aztán a délelőtt folyamán szép lassan megiszogattam még egy energiaitalt... hát igen, nemrég múlt el a hatása, nagyon fel voltam tőle pörögve, a szívem is majd ki akart ugrani a helyéről... de nem baj, kellett is, ma érettségiztem. :P s lesz még két ilyen nap... aztán lazulás! :)))

a lényeg: a guaranás kávétól nincs ütősebb! =D

11. 71ae14ed4f (válaszként erre: 8. - Magic life)
2009. jún. 4. 09:08
Tudom,hogy egy nap max 2,de ha már semmi hatása sincs,akkor emelni kell az adagon...
2009. jún. 3. 21:45
2 nagy=nap
2009. jún. 3. 21:45
Ismerősöm 5 redbull-t ivott meg 2 óra alatt. Következő 1 órán belül rosszul lett és a sürgősségin kötött ki, 2 nagy megfigyeléssel, mert nagyon vert a szíve és kapkodta a levegőt. Konkrétabbat nem tudok az ügyről.
8. magic life (válaszként erre: 5. - 71ae14ed4f)
2009. jún. 3. 21:37
Fontos tudni, és nem véletlenül van ráirva, napi 2-nél több nem javalot! Egy oka van, túladagolás lép fel, és elvesziti hatását!!!
2009. jún. 3. 20:19
Néha suliban szoktam inni, ha nagyon fáradt vagyok; amúgy kéthetente veszünk/iszunk párommal másfél litereset (fél hatkor kelünk reggel, suli/meló, este fél hat után még vár ránk egy négy és fél órás út a szüleimhez). A madaras teszkóban szoktuk venni, hígított, de sokáig kitart és az íze sem rossz...
2009. jún. 3. 20:05

Sziasztok!

Én is csak vizsgaidőszakban élek vele, de akkor minden nap egy Hell. Nálam hatásos. Egyébként könnyű rászokni, tényleg olyan, mint a cigi. Elkezded, és nehéz lerakni. Szerencsére én csak tényleg vizsgaidőszakba használom. Nálam akkor tutira bevált...

2009. jún. 3. 19:58

Sziasztok!

Én vizsgaidőszakban vagyok rákattanva,az első alkalommal 2 elég is volt,de már most napi 4-5nél tartok,hogy fent tudjak maradni és haladjak a tételekkel.Nagy vizsga után már nem ittam,de 2napig reszketett a kezem,mint egy parkinsonosnak....

4. mézeszsemle (válaszként erre: 2. - Bared)
2009. jún. 3. 19:25
Én félnék a barátod helyében, hogy egyszer összeesek. Voltak már ilyen hírek.
2009. jún. 3. 19:20

Jó magam, energia kostoló, tesztelő. Na nem cégnél, úgy privát. legjobb szerintem a Red Bull. Nem hiába a legdrábbább is! ha bulizom, mindig ezt iszom, sose mást. Amit még szeretk az a Booster, XL, Hell. Ezeket tartom hatásosnak. A többi "elmegy" kategória Nálam.


Hátulütöjük asszem mindnek a káros taurin, kátrány, és egyéb haszontalan adalékok. De hát mértékkel kell fogyasztani, mint minden hasonló italt :)

2009. jún. 3. 19:17

én cukorbeteg vagyok, így nem ihatok.... de az illata elég kiábrándító(( a kávét utálom, de kénytelen vagyok inni, mert nem tudok másképp létezni...viszont ha hosszan tartó fennlétről van szó, a coca cola vált be, de az tutira.....2 napig is bírom vele, de a gyomrom már kevésbé((


az egyik barátom nyakra főre vedeli, napi 16 órát melózik, és azt mondja olyan mint a cigi, hozzá lehet szokni...régebben napi 3 dl is elég volt, most meg kell innia 1.5 litert a hatás kedvéért((

2009. jún. 3. 18:42
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook