Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energia gyógyászat fórum

Energia gyógyászat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. máj. 1. 15:24
en olyan buta vagyok hogy nem vegeztem el a tanfolyamot. mondjuk ami kesik nem mulik. csak itt kint kicsit nehezebbenmenne mint otthon a nyelv miatt. de nem mondok le rola. most is nagyon jo lenne jarni mert hullik a hajam meg folyamatosan faj a bal kezem a fenti reszen.
13. 7e137d638c (válaszként erre: 12. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 15:01

Reiki-III-as vagyok!

Mivel a Reiki egyformán, egyszerre hat:

- testre = fizikai test betegségeinek gyógyítására

- lélekre = érzelmi problémák, sérülések megoldására

- szellemre = gondolkodás, gondolati beidegződés, téves, hibás gondolatok átformálására


Kezdetek kezdetén (mint legtöbben) a fizikai test gyógyításával foglalkoztam, itt a közvetlen környezetembem. Ma már inkább a lélek-szellem = érzelmi-gondolati problémák megoldásában igyekszem segíteni, ahol tudok.

2014. máj. 1. 14:55
Igen ez tenyleg mukodik. Nekem segitett. Mondjuk engem eleve foglalkoztat ez a tema. A tippet pedig nagyon koszonom. Te gyogyito vagy Inga14?
11. 7e137d638c (válaszként erre: 9. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 14:37

Találni fogsz olyat is, csak hidd el, és már eleve úgy is keresd! Hidd el, az égiek segítenek!


Azt tanultuk, ha egy vadigen városban bevásárló központban hangos bemondón bemondatod: "Reikisek segítsetek!" 10-15 percen belül minimum 5-10 reikis fog jelentkezni, hogy miben segíthet!

Erre gondolj, ebben bízz! Egyébként odakint ezt ki is próbálhatod!!!! Kíváncsi lennék, valóban hasonló eredményt kapnál egy igazán nagy üzletben?

Ha kipróbálod, írd meg légyszi!

2014. máj. 1. 14:29
tényleg működik?
2014. máj. 1. 13:16
Koszonom. Biztos hogy azt fogom tenni. Csak jobb szerettem volna egy magyarul beszelo kezelot
8. 7e137d638c (válaszként erre: 5. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 08:58

Vagy prahna volt vagy reiki.

Mindkettő ott van már az egész világon! Üsd be a keresőbe és a település, vagy a legközelebbi legnagyobb település nevét, ahol laksz (amerikában, vagy akármelyik országban), és minimum 5-10 nevet, címet ki fog dobni.

Ha reiki, annak két ága van, ha tudsz választani, akkor én a tradícionális, u.n. Usui-Reikit ajánlom!

2014. máj. 1. 00:25
Par honapig jartam. Nem tudom pontosan mennyin voltam. Szerettem volna az elozo eletbe visszavezetest is. De nem volt meg eleg mahas az energiszintem. Ahhoz hogy el tudjak kezdeni a gyogyitas 3 napig mennem kellett. Utanna eleg volt a heti 1 alkalom.
2014. máj. 1. 00:21
Hány kezelésen vettél részt?
2014. máj. 1. 00:15
Igen prana volt. En Fehervari vagyok. Oda ahova en jartam tobb kezelo is volt. Es tobb ember kezelt. Nagyon elveztem. Sajnos most amerikaba elek es itt nincs lehetosegem jarni.
2014. máj. 1. 00:13
Szia. Lefekudtem es a kezelo vegigment a csakrakon. Csak a kezet helyezte folem. Kizben beszelgettunk. Kb.1 oras muvelet. En azert kezdtem el jarni mert nagyon elkezdett hullani a hajam. Nekem nagyon sokat segitett. Minden kezeles alkalmaval remegtem. Ja es mindent ami fem ki illetve le kell venni.
3. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Barbus0501)
2014. ápr. 30. 23:28

Milyen eredmenyek szulettek? Mi volt a problemad, es mi javult, vagy oldodott meg?

Ki volt a kezelo?

Melyik modszerrel gyogyitott? Pranaval?

Koszonom elore, ha valaszolsz!

2014. ápr. 30. 23:19

szia

Hogy zajlott a kezelés?

2014. ápr. 30. 23:05
Sziaszok. Olyan szemelyeket keresek akik csakra tiszttassal es agazataival foglalkozik. Mivel en is jartam kezelesekre es csodat muvelt velem szivesen beszelgetnek errol.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook