Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energia gyógyászat fórum

Energia gyógyászat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
74. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 71. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 18:43
Az hogy rendbe teszed magad, az nem azt jelenti hogy nem lesznek problémáid. Megsúgom: lehet hogy még több lesz. Az ál-ezoterikusok pedig nagyon szeretik hangoztatni hogy minden megváltozik a "pozitív" iráyban. Hát, azért ez nem teljesen így van.
73. RedSnake0111 (válaszként erre: 71. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 18:40

Hát,én mondjuk azt javasolnám neked,hogy tanulj meg meditálni,és gyógyító kristályokat,drágaköveket használni.(mert bármilyen hülyén hangzik is,ha megtanulsz együtt rezegni velük,hatalmas energiájuk van,a meditációról nem is beszélve.

Viszont neked egyszer már segített a reiki,aki azzal foglalkozik,nyilván azt ajánlaná,ki miben van otthon.

Neked kell döntened,hogy merre keresgélj, vagy milyen megoldást válassz.

72. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 70. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 18:40
Hát igen. Csak mi, akik magasröptű gondokodásunkkal veszünk részt az élet folyamában, minket többnyire kinevetnek, kitaszítanak, fantasztának, demagógnak állítanak be. Elenyészően vagyunk a birkákhoz képest. 10-20% az nagyon kevés. És akkor még sokat mondtam. És ebből még lehet hogy jön le majd.
2014. máj. 1. 18:32
Nekem rengeteg mindent kene tisztogatnom magambol. Az elet minden teruletein vannak problemaim amiket nem tudok csak ugy megvaltoztatni de lefogadni se. Olyan emberek vesznek korul akik nem nevezhetoek eppen jo indulatunak. es most innen kulfoldrol az hogy megint ratalaljak a megfelelo szemelyre aki nem kuruzslo meg tarsai nagyon nehez
70. RedSnake0111 (válaszként erre: 67. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 18:30
Én azt gondolom,hogy mindenkinek megvan a maga útja,amivel a legjobban tud fejlődni,ezért nem szabad lebecsülnünk senki spirituális fejlődését. A lényeg,hogy azt elősegítsük,hogy minél több ember felébredjen a birkalétből,és minél több ember szerezze vissza a rég elfeledett spirituális tudást.
69. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 66. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 18:24
Szepes Mária úgy fogalmaz: szánalom
68. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 65. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 18:23
Mert átéltem, és hiszek benne.
67. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 57. - 7e137d638c)
2014. máj. 1. 18:23

Azért szögezzük le hogy a reiki meg a** az energiatestet (étertestet) célozza. Ami nem csekély, mert ott szépen vannak emlékeink, ha az energiatestet a tudatalattival vagy belső gyermekkel azonosítjuk. Csakra szinten pedig a tudatalatti a gyökér és a szexcsakrához köthető. Így tökmindegy hogy milyen szavakat használunk, milyen módszereket végzünk. A kövek is oldják az energetikai blokkokat, a kineziológia is, a** is, a reiki is, stb...


A lélekmunka/önismeret az egy picivel másabb. Ott a lelki folyamatokat figyeljük, értékeljük, elfogadjuk, uraljuk. Ez már az lelket (asztráltestet) célozza. Egy jóval érettebb és komolyabb szint erről munkálkodni, és talán hatásosabb is. Sokan nem szeretik, mert komolyabb, aprólékosabb és sok erő kell hozzá. De rövid idő alatt nagyon messzire visz. Ha a lélek rendben van, akkor ez lekontrollálja az energia és a fizikai test szintjét is. Azaz felügyeli, átalakítja. Ezért komolyabb módszer mint az energetikai meló. De az sem lebecsülendő. Nagyon is fontos.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
66. RedSnake0111 (válaszként erre: 64. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 18:21
Nekem is. Csak én nem törődök mások véleményével (már).Régen törődtem,de most már csak lesajnálom őket. Mondják csak a magukét,én nem leszek attól sem több,sem kevesebb. Ha tudod,hogy ki vagy,akkor tök mindegy,hogy ki mit mond rád.
65. RedSnake0111 (válaszként erre: 62. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 18:11
Ha egyetértesz,akkor miért írtad ezt a maszlagot abban a hozzászólásodban amit a szívcsakráról írtál?
64. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 56. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 18:11
És ha erre azt mondom hogy nagyon durván konfliktusaim vannak ebből? Pedig igencsak halkan, finoman és érthetően? beszélek... :)
63. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 54. - Eb85e22a13)
2014. máj. 1. 18:10
Hát igen. És ilyenkor mi a reakció? Hogy egy szar, szemét, hazug, demagóg alak vagy. Magukat vetítik rád, mert nem képesek elfogadni az őszinteséget, együttműködni az igazsággal.
62. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 55. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 18:07
Én ezzel tisztában vagyok és egyetértek. A szeretet spirituális maszlaga, az csak egy megvalósításra váró alternatíva. De létezik.
61. RedSnake0111 (válaszként erre: 58. - Eb85e22a13)
2014. máj. 1. 18:06
Olvasd el a legutolsó hozzászólásomat. Az,hogy sokakat nem szeretsz,nem azt jelenti,hogy alacsony szinten vagy. Ne hagyd hogy kihasználjanak,és a fő szabály,ne bízz meg senkiben! Mert mindig az vágja beléd a kardot,akiről soha nem gondolnád!
2014. máj. 1. 18:02
Én magam tisztítom az aurámat,meg a csakráimat meditációval,néha pörgetem is a csakráimat,úgyhogy nem is kell elmagyaráznod,hogyan kell.Plusz védőkorlátot építek magam köré a Nap energiájából,úgyhogy engem nem nagyon tudnak megtámadni. És azt gondolom,hogy akiről úgy érzem,nem kell megbocsátanom(mert olyan dolgot követett el ellenem),annak nem is fogok.Túl sokáig voltam jó bolond,aki csak kapta a pofonokat egymás után és mindig megbocsátott. Már nem vagyok többé áldozat.Aki viselkedik velem,vagy a családommal,azt nem tűröm,és ha úgy ítélem meg,akkor keményen vissza is csapok. És semmiféle rossz érzésem nincs emiatt. Már nem vagyok áldozata senkinek.
2014. máj. 1. 17:55
..ekkorim ota, meg mindig rengeteget kell tanulnom.
58. eb85e22a13 (válaszként erre: 53. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 17:55

En biztos nagyon alacsony szinten lehetek,mert sok embert nem szeretek. Mindig pozitivan inditok, hiaba a sok rossz tapasztalat. De sok tulajdonsagot nem tudok elfogadni. Mindig megforditom a helyzetet,mintha en lennek az illeto,ill.probalom megerteni miert cselekszik vki ugy,ahogy. De igazabol nem lehet mindent megerteni,mert minden lepeset,tapasztalatat nem ismerhetem a masiknak. Igy marad sokszor az,hogy felfoghatatlan szamomra ha vki.pl. rosszindulatu, masoknak arto, kihasznalo,stb. Ami pedig ugyanilyen problemam elfogadni, hogy sok a robot szeru, szinte teljesen erzelem mentes ember. El kellene fogadni,h.ok csak azert elnek,hogy halmozzak a javakat, csaladot alapitsanak ,mert szokas/nekik a csalad tervezes is program szeruen zajlik/,kozben fogalmuk sincs kivel elnek, kik a gyermekeik. Egyetlen szeretetteljes megnyilvanulast nem latni toluk.

Szoval, hiaba foglalkozom en is ilyen temakkal gyer

57. 7e137d638c (válaszként erre: 53. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 17:54

1. A csakra tisztítás a reiki-kezelés során egy külön kezelési mód, arról azért nem beszélek, mert hiába is mondanám, annak, aki nem végzett reiki tanfolyamot.

2. Nem mondtam, hogy mindenkit szeretni kell, épp azt mondtam, hogy ezen a téren nincs olyan, hogy bárki elmondhatja magáról, hogy ő már tökéletes. És olyan sincs, hogy ez kötelező. Viszont ha igyekszel, és megpróbálod, hogy elengeded a haragodat, a dühödet, stb. stb. egy bizonyos személy iránt, ha megpróbálod, hogy a továbbiakban őt is úgy kezeled, mint bármelyik másik embert a közeledben, tehát nem táplálsz irányába negatív érzelmeket, stb. stb. rájössz, hogy mennyivel több energiád fog maradni a szépre-jóra-stb. stb.

Nem kötelező mindenkit szeretni, de ha minél kevesebb ember iránt érzel negatív érzelmeket, csak a saját életed lesz könnyebb.

56. RedSnake0111 (válaszként erre: 54. - Eb85e22a13)
2014. máj. 1. 17:48
Húúúú,ez az én számból is jöhetett volna. Mert az emberek gyávák őszinték lenni. Ez undorító,de a 90% ilyen.
55. RedSnake0111 (válaszként erre: 41. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 17:45
Zolcsika,neked is szól,amit Ingának írtam
54. eb85e22a13 (válaszként erre: 39. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 17:43

Jaja. Nalam is kb.ugyanez. de ez vermerseklettol is fugg.En nagyon temperamentumos vagyok, jot-rosszat is sokszorosan reagalom le,erzem,mint az atlag. Viszont brutal panik helyzetben sokkal higgadtabb vagyok,mint mas,sot. Lassitott " felvetelkent" latom a helyzetet, es konnyen talalok megoldast. A napi rutin viszont nehezemre esik. Szelsoseges helyzetekhez konnyen alkalmazkodom.

Minden problemat meg akarok beszelni rogton,es oszinten. Nagyon nehez megertenem,h.az embereknek ez miert abnormalis dolog. Ezen tudok legjobban beragni, ha vki.melledumal. Ill.az igazsagtalansagon. Ilyenkor rogton tisztazni akarom a dolgot.De nagy %- ban a haritas, a kamu ra a reakcio. Ilyenkor keresem a megoldast,es mindig csak addig jutok,mint ahonnan indultam,hogy az oszinte megbeszeles lenne a megoldas. De masoknak ez felelmetes. En mindig nyiltan vallalom a hibaimat. Megbeszelni tehat keves ember kepes a dolgokat,viszont elvarjak,hogy lepjek tul a dolgon,vigyorogva. Ez nekem csak a megbeszeles utan megy. De akkor nagyon,mert nem vagyok haragtarto.

De a szinjatektol hanyok.

53. RedSnake0111 (válaszként erre: 31. - 7e137d638c)
2014. máj. 1. 17:43

Inga!

Minden csakránkat meg kell szép sorban,a harmadik szemmel kezdve.Én ezzel szenvedtem a legtöbbet,utána fentről,a koronacsakrától indulva lefelé mindegyiket.

A nagy szeretetről meg annyit,hogy az emberi természettel teljesen ellentmond,hogy mindenkit szeretnünk KELL.Már az is,hogy KELL,egy ránk erőltetett dolog.Amíg egy kívülről jött erőszaknak kell eleget tennünk,addig nem tudunk önmagunkká válnunk,nem tudunk teljes életet élni.Nézd meg az állatokat,akik valóban mindig őszinték,és mindig önmagukat adják.Ők sem szeretnek mindenkit.Csak merik önmagukat adni.Ez a szeressünk mindenkit,egy ránk erőltetett dolog,egy kőszikla,amit cipelnünk kell,amitől nem lehetünk szabadok. Ez teljesen ellentmond az emberi természetnek.Miért nem merjük ledobni ezt a terhet? Akkor tudnánk igazán megnyílni a világra,és annak szépségeinkre,ha nem kellene állandóan az ilyen kényszeres,ránk erőltette dolgokra koncentrálnunk.

52. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 51. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 17:35
Ez így van. De azért külön választotttam a kettőt. Mindenki más értelemben fogalmaz. A fának sok ága van, de a gyökere EGY. A lényeg ugyanaz.
51. RedSnake0111 (válaszként erre: 23. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 17:33

Zolcsika,nincsen fekete,meg fehér mágia.

Csak mágia van.

Az,hogy ki mire használja,az már a maga dolga.

50. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 17:29
Így van. Mindent fokozatosan. Nem izomból lemenni spárgába, mert akkor szakadás lesz. A fizikai edzés is így zajlik, csak itt most a lelket edzük, amíg izmos nem lesz. Nem tudsz pikk-pakk szeretni, elfogadni, türelmes lenni, mint ahogy nem tudsz rögtön 120 kg súlyt kinyomni sem. Ahhoz erőssé kell válnod. Kicsi súlyokat emelgetni, aztán növelni a mennyiséget.
49. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 44. - 7e137d638c)
2014. máj. 1. 17:24
Nem szeretem ebben a témában annyira a szinteket. Bár léteznek, de akkor azzal különbséget teszek nyilvánosan, aminek nem biztos hogy jó utórezgései lesznek. Mindenki tart valahol, egy folyamatban. Persze többnyire látom, ki, merre bukdácsol. Persze ezekkel az észrevételekkel csínján bánok. Én sem vagyok tökéletes. Felettem is vannak, alattam is vannak. Ugyanígy nálad, mindenkinél. Hát, ha szerény akarok lenni, gyerekkoromtól ez érdekel, de nem praktizálok, csak itt osztom néha az "észt". :))
48. barbus0501 (válaszként erre: 47. - 7e137d638c)
2014. máj. 1. 17:16
ez igaz
47. 7e137d638c (válaszként erre: 46. - Barbus0501)
2014. máj. 1. 17:09
szerintem ez egy egész életre szóló lecke. Olyan nincs, hogy valaki egy élet során a végére ér, és elmondhatja magár hogy ő már tökéletes!!!
46. barbus0501 (válaszként erre: 37. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 1. 17:03
nekem ezeket meg fejlesztenem kell magamban. rengeteget kell meg tanulnom. mert az ugye lehetetlenseg hogy holnaptol minden rossz megszunik kitisztitok mindent amit kell. mindenkit szeretek es elfogadok :(
45. barbus0501 (válaszként erre: 40. - 7e137d638c)
2014. máj. 1. 17:00
Kepzeld facre ebben a pillanatban raktak fel egy ilyen temaju konyvet. bar annak mas a cime.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook