Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Én így fogytam le! fórum

Én így fogytam le! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én így fogytam le!

1 2
42. csitpu
2017. márc. 7. 13:24
nagyon ügyes vagy, gratulálok...nem semmi kitartás
2017. jan. 5. 12:25
Ügyes vagy Ibolya!További sikeres fogyást és kitartást neked!
2016. dec. 20. 13:58
Ibolya vagyok 64 éves, én már túl vagyok a második viz napon 12 kg-mot fogytam 58 nap alatt, 102kg voltam szeretnék le menni legalább 80kgra .A leányom ikerpár fiúkat szült egyenként 3.200 gr-mok voltak, a terhesség alatt 35 kg szedett fel, szülés után még hízott is. 88 kg-ról indult és 1 év alatt lefogyott 26-ot. Az utolsó 11-et a 90 napos diétával 58 nap alatt.
39. Naadira (válaszként erre: 37. - Klau15)
2013. szept. 29. 17:34
Salátát és csakis salátát!
38. Naadira (válaszként erre: 34. - AlBundy)
2013. szept. 29. 17:34

Erre válaszolnom kell:13. napja csinálom a 90 napost.Tökéletesen működik az emésztésem,jól érzem magamat,vérnyomásom tökéletes lett(még elfogadható de magas volt).Könnyű ,olcsó diéta és főleg eredményes:12 nap alatt mínusz 3 kg!Természetesen némi mozgás is tartozik a sikerhez,nem csak az izomtömeget szeretném elveszteni.

Minden az agyban dől el-állítják.Hát a határozat a fogyáshoz meg volt a diéta előtt is,a mozgás is,a kalória bevitel is ugyanilyen alacsony volt és a mérleg mégis makacson ugyanazt mutatta hetekig.Most is számolom a kalóriát,érdekes..ugyanannyi a bevitel és mégis most fogyok!Akkor mégis csak a diéta hatása lehet,nem?

37. klau15
2013. aug. 13. 18:59

Sziasztok!


Tudnátok nekem a 90 napos diétához pár receptet adni. Pl a főtt v sült húshoz mit lehet enni.

Holnap szeretném elkezdeni.

36. 408020f45e (válaszként erre: 35. - Krisz42)
2013. márc. 25. 22:29
Nem tűntem el, csak nevet váltottam!:)
35. Krisz42 (válaszként erre: 34. - AlBundy)
2013. jan. 10. 17:00
Teljesen igazad van,az is furcsa,h a cikkírò töröltette magát.Mondjuk elég elkeserítőnek tartom,h ő büszkén ír a sikeréről,aztán mindenki megy utána,mert vki a fogyásért mindenre képes.Az se számít,ha az egészsége a tét.
34. AlBundy (válaszként erre: 33. - Szerelmem1)
2013. jan. 8. 08:40
Miután az ember nem úgy van kitalálva, hogy egyik nap csak alszik egyik nap wc-re megy stb, így annak sincs túl sok értelme, hogy az energiánkat adó makrótápanyagokat (szénhidrát, fehérje, zsír) különböző napokon visszük be. Sajnos ezeknél a diétáknál könnyen előfordulhatnak mellékhatások, mivel minden táplálkozástudományt nélkülöz. Én sem vagyok dietetikus, de sajnos el tudom képzelni, hogy napokig tartó szénhidrát megvonás (esetleg teljes szilárd táplálék megvonás) majd szénhidrát túlevés (szénhidrát napon torta szelet, pogácsa dínomdánom) simán lehet, hogy kikészíti a hasnyálmirigyet..
2013. jan. 8. 07:42
en vegig csinaltam a 90 naposat ,,de kar volt 2 tipusu ckor betegsegem utana jelentkezett...
2012. szept. 27. 15:54
Én is csináltam a 90 napos diétát. NAgyon szigorúan, soha ki nem lengve. Mindössze 13 kg-tól sikerült megszabadulnom. Amiből hamar vissza is szedtem 5 kg-ot kórházi bennfekvés alatt (sajnos bekerültem...és az ottani kosztot kellett enni a kapott gyógyszerek miatt). Szóval hamar visszakúsztak. Nem tartós fogyás. Gyógyulásom után ismét elkezdtem, de az már maga volt a pokol...kikészült a gyomrom és állandóan szédültem. Az a nagy baj, hogy minden siker-diéta csak ideig-óráig használ. Az igazi áttörést a teljes életmódváltás hozhatja! Napi 5-6-szori egészséges, kiegyensúlyozott, kis adagos étkezés és heti minimum 3x1 óra aerob mozgás. Akinek ez sem eredményez súlyvesztést, az menjen el egy kivizsgálásra, mert akár pajzsmirigy-probléma is állhat a háttérben. Én hihetetlen sok drasztikus fogyókúrán estem túl, amivel teljesen tönkretettem és meggyötörtem szegény szervezetemet...extra raktározásra állt és lelassult az anyagcsere (hogy az újabb ínséges időszakot túlélje:)). Aztán elkezdtem az egészséges életmódot és végre nem híztam, viszont nem fogytam. Úgyhogy most kivizsgálás előtt állok.Remélem hamarosan véget ér a kálváriám és egészséges formás testben élhetek tovább. Mindenkinek további szép napot!
31. Hunny
2012. aug. 4. 18:44
Gratulálok!:) Én 2 hónapja kezdtem a 90 napos diétát, 4kg-t fogytam (6-7-et szeretnék), de aztán ellazáskodtam és felcsúszott 1kg. Most a héten ismét belevágtam, a tornát is tervezem, legfőképpen pilates-t, mert nagyon szép alakot csinál, és nekem a kinézet fontosabb mint a mérleg. Most ötletet adtál azzal, hogy te bicajozol is, én is elő fogom venni, hátha picit gyorsabban haladok majd:)
2012. máj. 19. 19:55
Gratula
2012. máj. 19. 11:15

Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta a cikkemet és reagált!:) Boldog vagyok, hogyha segíteni tudtam, ha bárkire is ösztönzőleg tudtam hatni!:)

Mindenkinek további jó egészséget és ha diétázik kitartást, erős akaraterőt kívánok!:)

28. b235ac96d5 (válaszként erre: 27. - 67c772efc3)
2012. máj. 17. 20:37
Köszönöm! De tudod, amikor ilyet mondanak nekem, hogy "nagyon sok fiatal megirigyelhetne" mindjárt olyan öregnek érzem magam:DDDD Pedig csak a gyerekeim nőttek meg:)))))Én valahogy azt érzem, hogy éppencsak elmúltam 30:DDDD De azt szokták mondani, hogy minden ember annyi idős, amennyinek érzi magát:) Hát én néha 100éves vagyok, néha meg 30:)))
2012. máj. 17. 20:19
Zsebibabus, szívből gratulálok a fogyáshoz, a kitartáshoz, nagyon sok fiatal megirigyelhetne Téged! Örülök, hogy megosztottad a Te fogyásod történetét, ösztönző :)
26. b235ac96d5 (válaszként erre: 25. - B235ac96d5)
2012. máj. 17. 15:43
A naplóm 157. bejegyzésénél:)
2012. máj. 17. 15:41

Vannak, akik örök nők maradnak akkor is ha közben anyukák lettek. Ez mentalitás kérdése.

Nálam a nőiség egy kicsit háttérbe szorult attól a pillanattól kezdve, hogy anya lettem.

Fontosabb lett számomra a családom, mint saját magam.Ez nem azt jelentette, hogy elhanyagoltam magam, hiszen a foglalkozásomból ererően is minden nap "meg kellett jelennem" Csak éppen volt olyan dolog, amire jobban oda kellett volna figyelnem. De mint írtam, nem volt előzménye, eszembe sem jutott, hogy figyeljek a súlyomra, mert addig mindig sovány voltam.Egyébként a naplómban van is egy képem ebből, a gyerekek előtti időből:)

24. mkjudit (válaszként erre: 21. - Martonvasar2)
2012. máj. 17. 14:36
Már elég régen elmúltam 30 éves két gyermekem van...Lehet jó a genetikám:-)
23. b235ac96d5 (válaszként erre: 21. - Martonvasar2)
2012. máj. 17. 09:21

Mint ahogy írtam, én soha nem voltam kövér, még csak túlsúlyos sem. Eszembe sem jutott a diéta vagy fogyókúra. Éltem, tettem a dolgom. Meg sem fordult a fejemben, hogy én valamikor meghízhatok, mással voltam elfoglalva. Sokáig fel sem fogtam, hogy egyre nagyobb a tömegem. A 38-as volt a méretem.Konfekció ruhákat vettem. Akkor kezdett gyanús lenni a dolog, amikor az áruházban hiába vettem le kapásból a 38-ast, szűk lett és mindig nagyobb kellett. Aztán már egyáltalán nem tudtam készruhát venni, mert aránytalan lettem. Körte!!!

De a biztosítékot az az ominózus térdeléses keresés verte ki.:)(Hát, akkor majdnem elsírtam magam!)

T többit már tudjátok!:)))))

2012. máj. 17. 09:16

Nagyon ügyes vagy, és gratulálok neked. Sok sikert kívánok, és örülök annak ezt a jó cikket megírtad. Nagyon tanulságos, és szerintem sok embernek adtál kedvet ahoz, hogy nem kell elfogadni,

azt a tényt, hogy "kövér vagyok". Mert akarattal minden elérhető. Neked sikerül, mert igazán az életmódodnál is változtattál. Gratulálok!!!

21. Martonvasar2 (válaszként erre: 13. - Mkjudit)
2012. máj. 17. 08:38

Tudod az az érzésem, hogy Te nagyon fiatal vagy!!!

20-30 éves korban 3-4 kg-tól szabadulsz meg, könnyedén! De ha akkor már fogyóznod kell, akkor 40-50 évesen, pillanatok alatt megy fel 20 kg, és attól nagyon nehéz megszabadulni!!!

20. Bepa
2012. máj. 17. 05:31
Szuper cikk :)! Én tudom, hogy nagyon ügyes vagy, csak így tovább, az álmaid felé :)!
2012. máj. 17. 00:53
bravo-bravo
18. b235ac96d5 (válaszként erre: 17. - F1e23b97ee)
2012. máj. 16. 21:03
Értem!:)
17. f1e23b97ee (válaszként erre: 16. - B235ac96d5)
2012. máj. 16. 21:01
Ez csak magamról tett megjegyzés volt. :-))
16. b235ac96d5 (válaszként erre: 15. - F1e23b97ee)
2012. máj. 16. 21:00
Ezt nem értem:)
2012. máj. 16. 20:58
Ha én egyszer könyvet írok arról hogyan fogytam le, bizony nem sok oldal fog szerepelni abban a könyvben :-)))))
14. b235ac96d5 (válaszként erre: 13. - Mkjudit)
2012. máj. 16. 20:56

A kérdés teljesen jogos! De tudod, amikor este hazamegy az ember és hazajönnek a gyerekek is, aztán az egyik az iskolai problémáit hozza, a másik meg az panaszolja, hogy ki verte meg, vagy vette el a ceruzáját, vagy hogy holnap dolgozat írás, vagy meg kell tanulni még a verset, mert nem jutott rá idő a napköziben, közben vacsorát is kell varázsolni és a férjem is figyelmet vár tőlem, akkor nem mondhatok nemet!

Nem hagyhatom magára egyiket sem, hogy bocsi, de megyek a konditerembe, vagy futni, mert felkapkodtam 1-2 kilót.

Hanem félre teszem a magam gondját és hiába veszem észre , hogy itt-ott feszül a nadrág vagy a szoknya már nem ér be, más a fontosabb. A következő fizuból pedig megpróbálok venni egy másikat, ami éppen jó méretben. Aztán ez így megy tovább, az utolsó pillanatig.

Ezt neveztem úgy, hogy észrevétlenül...

2012. máj. 16. 18:53
Nagyon ügyes vagy ,de én felhívnám a figyelmét másoknak, hogy hamarabb kapjanak észbe, nem akkor amikor már ennyi plusz súlytól kell megszabadulni.Nem is értem, hogy történhet ez észrevétlenül... Eléggé kilátástalannak tünhet ezt a rengeteg plusz kilót leadni. Én 4-5 kg plusznál azonnal fogyókúrába kezdek. További sok sikert!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook