Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvinnétek 2 és fél éves gyereketeket egy nagyszabású Mikulás-ünnepélyre(a járvány miatt kérdezem)? fórum

Elvinnétek 2 és fél éves gyereketeket egy nagyszabású Mikulás-ünnepélyre(a járvány miatt kérdezem)? (tudásbázis kérdés)


7. sajert (válaszként erre: 4. - Drnéni)
2009. dec. 4. 21:44
Ezzel tökéletesen egyetértek, és nem tudni hogy főleg egy közösségbe járó gyerekben mi lappang. Nem pont a h1n1, bármilyen más fertőző betegség.
2009. dec. 4. 21:43
Én nem vinném.
2009. dec. 4. 21:25
persze,hogy elvinném
2009. dec. 4. 21:23
nem, van egy csomó idióta, aki betegen is elmegy, vagy a beteg gyerekét viszi, mert nehogy már kimaradjon valamiből
2009. dec. 4. 21:23
Nem kapott H1N1 védőoltást,mert nemrég jött helyre a 2.magas lázas,vírusos betegségből(ami akár H1N1 is lehetett,de nem lehet tudni,mert nem volt torokleoltás...).Most a kollégáim elhívtak egy Mikulás-ünnepélyre,ahol nagyon sok gyerek lesz,és elég hosszú műsor.Tudom,burokba nem zárhatom,de nem tudok dönteni,hogy el merjem vinni,vagy sem.
2009. dec. 4. 21:22
én biztos,hogy nem
2009. dec. 4. 21:19
Elvinnétek 2 és fél éves gyereketeket egy nagyszabású Mikulás-ünnepélyre(a járvány miatt kérdezem)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook