Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elveszett illúziók fórum

Elveszett illúziók (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elveszett illúziók

1 2 3 4 5 6 7
77. e57e061615 (válaszként erre: 75. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 21:42

qrvára szeretnél nem qrvaként lovagolni. Ezt szokták mondani hűtlen nőkre, semmi több.


A többire inkább meg nem is kommentálok, mert szánalmas.

76. pandoracic (válaszként erre: 73. - 9f86e86d50)
2012. jún. 14. 21:41
Szerelmi bánatra még egy komoly szerelmi kapcsolatban élő ember sem tud érdemi tanácsot adni,nemhogy olyan,akinek nincs is szerelmi élete.Mert neked nincs.
75. pandoracic (válaszként erre: 71. - Michelle.r)
2012. jún. 14. 21:39

Ezt mi akkor Kobuderával együtt döntöttük el.De azt hiszem,hogy ő ezt is elfelejtette,mint sok minden mást,ami egy idő után már nem volt fontos neki.

Egyébként a megismerkedésünk után egy hónappal már külön laktam.És az első egy-két hónapban sok időt töltöttünk együtt.De ővele is elkövettük azt a hibát,hogy nem egymással beszéltük meg a dolgokat.

Én a pár hónapos ismeretségünk után,amikor meggondolta magát,jobban összetörtem,mint az exemmel való 9 évi együttélés közbeni vitáknál.Pedig volt egy két komolyabb vitám vele.Mégsem fájt annyira,mint ennél a másik fiúnál.

Nem kell szimpatizálni velem,ez az én életem.

Megtanultam egyedül élni.

Talán lesz majd valaki más.

De még most sem qurvaságból szeretnék társat.

Hanem mert jólesne,ha lenne valaki,aki szeret,akihez odabújhatok,akinek esetleg még gyereket szülök,akit szerethetek.Akivel megoszthatom a mindennapjaimat.

74. e57e061615 (válaszként erre: 69. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 21:36

Együtt hibáztatok Kobuderával?! Nagy frászt! Köze sem volt az esküvődhöz meg a hűségi fogadalmadhoz. Egyes egyedül te basztad át a férjed, és ne mondd, hogy nem hülyítés, hogy valakivel élsz, játszod a családot (mindegy, hogy milyen az), közben meg a háta mögött szerelmi szálat szősz. Van ilyen, előfordul, nem feltétlen dől össze a világ tőle, de attól még nem kell kicsinyíteni az ember felelőségét.


A válásrtól meg annyit, hogy ha merszed van válni, akkor legyen merszed egyedül (meg)élni is (szemetszúrt, hogy az elején kiemelted, hogy nem anyagilag miatt volt a kincsed, bár bennem fel sem merült volna amúgy, mert az alapfeltevésem a szerelem lett volna). Visszatáncolt, és két szék közül pad alá estél. Rábambulás az élet. Bárki kiléphet bármilyen kapcsolatból amikor neki tetszik, semmi sem kényszer. Normális esetben szabad akaratukból vannak együtt az emberek, legyen bármi is az összekötő erő.

73. 9f86e86d50 (válaszként erre: 71. - Michelle.r)
2012. jún. 14. 21:36

Kár ebbe belemenni. Utólag mondhat bárki bármit. Erre a kérdésedre én is tudnék felelni, de már szükségtelen. Sok éve már, hogy nem vagyok Vele, és Ő nem követi az életem a fejlődésem, csupán azt hiszi, hogy kiismer pár internetes írásom alapján. Ez nonszensz. Én tanácsot adtam a kérdezőnek, olyat ami építő és nem lehúzó.

Nem hiszem, hogy a személyemre kell reagálni, hanem esetleg a hozzáoszlásomra. Itt viszont nem ez van jelen az Ő részéről. Ebbe nem kívánok belemenni.

72. pandoracic (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
2012. jún. 14. 21:29

Nem csak egyféle szempontból kell nézni a dolgokat.

Olvass a sorok közt,ha már a sorokat nem fogod fel.

Nem volt még olyan kapcsolata,ami alapján komolyan tudna segíteni.

Akkor meg minek akar tanácsokat osztogatni,meg könyvcímeket adni.

A saját életében nem tudja érvényesíteni a könyvei által megjegyzett dolgokat.



a házasságomat már nem lehet újra összehozni.

De jó viszonyban vagyunk az exxel,hála a Jóistennek.Már csak a lányunk miatt is.

Nem lehet már egy pár belőlünk,mert én képtele nvagyok vele testi kapcsolatra.Ő benne lenne.

De nekem az már nem megy.

Szóval egyáltalán nem vagyok rossz ember.

Kellenék még az exnek is.

De se vele,se mással nem megy.

Túl naív voltam,és teljesen belebolondultam ebbe a fiúba.Másként fontos,mint az ex.

71. michelle.r (válaszként erre: 69. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 21:27

Elmondtad neki, hogy el fogsz válni miatta és vele akarod összekötni az életedet? Együtt terveztétek a jövőt?

Mennyi együtt töltött idő után döntöttél így? Ha indiszkrét a kérdés, természetesen ne válaszolj!

2012. jún. 14. 21:25

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat, mindet. Én is úgy gondoltam, segítségre van szükségem, ezért már egy ideje pszichológushoz járok.

Remélem, egy idő után lesz változás.

Van valami, amit még mindenképp szeretnék megosztani veletek. Sajnos múlt héten daganatot diagnosztizált a nőgyógyászom a méhem mellett. Valószínűleg myoma, június elején műtenek.

Azért osztom ezt meg veletek, mert olvastam valahol, hogy ezek a dolgok sokszor pszichésen alakulnak ki, a nőgyógyászati problémák a szerelmi élet sikertelenségével függenek össze.

Ezért üzenem mindenkinek, aki megtisztelt azzal, hogy elolvasta az írásom, hogy valóban nagyon fontos, hogy rendben legyen a lelkünk.Vigyázzatok magatokra, és elsősorban magatokat szeressétek!

69. pandoracic (válaszként erre: 67. - E57e061615)
2012. jún. 14. 21:22

Mi Kobuderával együtt hibáztunk.

Mindketten hibásak voltunk.

Nem qrvaságból találkoztam vele.

Én nem hülyítettem egyik felet sem.

Nem váltam volna el,ha nem éreztem volna,hogy szívvel-lélekkel vele szeretnék lenni.

Ő volt,aki visszatáncolt.

A játszadozását elítélem.Tudta,hogy komolyan gondolom,és ő is azt mutatta,hogy komolyan gondolja.

Szóval nincs igazad,kedves Devla.

68. michelle.r (válaszként erre: 66. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 21:17

Nem tudom, ki ez a fickó, azt sem, hogy mi történt köztetek. De a házasságodat te rúgtad fel, saját döntés alapján. Ezért nem ő a hibás.


Viszont az utolsó mondataid alapján levontad a konzekvenciát. Talán még helyrehozhatod a házasságodat. Feltéve persze,hogy akarod.


Tudod mi a végtelenül antipatikus a hozzáállásodban? Felrúgtál érte mindent, ő volt a kincsed. Most, hogy nem jött össze, egyfolytában a hibáit sorolod és próbálod befeketíteni.


Sajnálom, hogy ez történt, de kérlek, ne teregesd a dolgaidat, nem lesz az neked jó, ha az egész portál ezen csámcsog.

67. e57e061615 (válaszként erre: 66. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 21:09
Nem tudom mi volt köztetek (nem is érdekel), de te nem szegény áldozat voltál, aki a csapdába sétált. Mint valahai csalfa qrva, jogosan mondom, hogy egyes egyedül te voltál hibás abban, hogy másért felrúgtad, ami volt. Talán a férjed is ludas volt, hogy nem tudtatok kommunikálni, de a harmadik fél semmikép nem volt hibás.
66. pandoracic (válaszként erre: 65. - Michelle.r)
2012. jún. 14. 21:04

Én házasságban éltem.Van egy gyermekem.

De voltam olyan hülye,hogy a férjemmel való gondjaimat ne mbeszéltem meg vele,hanem őrizgettem magamban.

ekkor ismertem meg ezt a fiút.Kb ugyanígy jártam,mint a cikkíró.

Mindenemet megosztottam ezzel a fiúval.És szépen belesétáltam a csapdájába.

Ennek a fiúnak senki sem jó.Nem volt még igaz ikapcsolata.És ő akar másoknak tanácsokat osztogatni?



A legjobb tanács,hogy legyünk őszinték.Bármi,ami a szívünket nyomja,azt igenis meg kell beszélni a másik féllel.

Mert ha igazi szeretet van két ember közt,akkor meg fogják oldani a gondokat.De egymással,és ne megy harmadik meg negyedik ,meg sokadik emberrel kell ezt megbeszélni.

65. michelle.r (válaszként erre: 63. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 20:57

Ha nem alávágni akarsz, akkor intézd kettőtök dolgát privátban, mert ez a lejárató kampány nem őt fogja lejáratni.

Megsértette a büszkeségedet, de ez nem tartozik a nyilvánosságra.

64. e57e061615 (válaszként erre: 63. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 20:56

Mit higgyek el neki? Hogy engem oszt? Engem hagyjál ki a ti kis bulitokból!

Megvan a drágáról a véleményem, de inkább megtartom magamnak.

63. pandoracic (válaszként erre: 51. - E57e061615)
2012. jún. 14. 20:52

Szóval a pasi beprivátolt neked?:)

Nagyon szeret privát üzeneteket küldeni.

Nyugodtan higgy csak neki.


Egyébként nem alávágni akarok.Csak a tényeket írom le.

Ennek a pasinak még nem volt igazi komoly kapcsolata.

Szóval semmi lényeges tanácsot nem tud adni a cikkírónak.

Majd akkor akarjon segíteni,amikor már komoly társa van,és felelősséget vállalt valakiért.

62. Gabci68 (válaszként erre: 2. - Kukacc)
2012. jún. 14. 20:44
Köszönöm! :)
61. 9f86e86d50 (válaszként erre: 58. - E57e061615)
2012. jún. 14. 20:41
Pontosan erről van szó. ezért írtam, hogy belső munkával minden kiderül. :)
2012. jún. 14. 20:38

Sziasztok!

Én azt tapasztaltam,hogy sokszor olyasmihez is ragaszkodunk mihez már régesrég nem kellene.

Ugyanakkor meg nagyon nehéz az embernek eldönteni mi az amiből elég volt és mi az ami még fontos nekünk.

59. pandoracic (válaszként erre: 57. - 9f86e86d50)
2012. jún. 14. 20:35

Valószínűleg mi nők teljesen másképp gondolkodunk.Te is kincs voltál nekem.A legnagyobb.Nem pénz miatt,ne manyagi dolgok miatt,hanem azok miatt a dolgok miatt,amiket mutattál,és amiről kiderült hogy csak hamis kinyilatkoztatás részedről.

Remélem,hogy ez a Jázmin másképp éli meg a kapcsolatát.



Jázminnak:

szerintem a legjobb és legfontosabb amit tehetnél,az az őszinteség.Hogy elmondod,hogy mi az ami foglalkoztat téged,mi az amin rágódsz,és ketten együtt kéne túllépnetek a mostani állapoton.

Ne mástól kérj tanácsot.Mert ne ma másik éli a ti életeteket,hanem te és a párod.Ezt nekte kkettőtökne kkell megoldani.

Kobudera ott rontotta el a dolgait,hogy állandóan harmadik me gnegyedik fél hülye tanácsaira hallgat.Ettől mente ktönkre az ő kapcsolatai.


Te,Jázmin,legfőképp magadra és a párodra hallgass.

Nem kell pincsinek lenni.Egyszerűen csak oda kell állni elé,és el kell mondani,hogy mi az ami hiányzik a kapcsolatototkból.A sérelmeit,az esetleges keserűségeit pedig csak nagyon nagy szeretettel tudod megmásítani benne.

58. e57e061615 (válaszként erre: 56. - Jázmin 1234)
2012. jún. 14. 20:32
Csak magad kell helyrehozni. Ne bántsd jogtalanul, pusztán azért, mert megteheted.
57. 9f86e86d50 (válaszként erre: 56. - Jázmin 1234)
2012. jún. 14. 20:20

A menyilásnak belső gátjai vannak. Nem fogható előző párkapcsolati kudarcokra, mert aki ezzel takarózik, az nem akar fejlődni. A kudarcok csak azt jelentik változtassunk azon ami nem jó.

Ha sok könyvet olvastál már, akkor bizonyára ismered a választás, és a bevonzás fogalmát. A tudatosság és a következetesség fontosságát.

Talán ezzel lehetne felnyitni a szemét, de csak ha engedi és kéri. Ha elutasítja nem lehetsz a hasznára. Őszintén nem tudom miért olyan nagy kincs számodra ha ilyen. Nem lehetséges, hogy az a bizonyos lila köd, azaz az illúziók a ludasak? Következetesnek kell lenned Magadhoz, különben a jövőben sokkal nagyobb/rosszabb bajból nem tudsz/akarsz majd kikászálódni... Jól csinálod, hogy figyelsz. Ne felejtsd el, ha a párod tudja mit kell csinálnia, de nem teszi azért már Ő felel.

2012. jún. 14. 20:04

Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem! Hogyan lehetne egy extra sérült férfit helyre hozni? Az illető két lábbal áll a földön, önellátó, nagyon értelmes, diplomás, vagyis szellemileg és tanulmány szempontjából teljesen tuti, felelősség teljes munkája van. Viszont ahány nő a közelébe került belé rúgott. Egyszerűen nem tudom helyre hozni a sérelmeit, legalábbis segítséget sem fogad el, az igaz, hogy én is megbántottam, és volt rá példa, hogy átléptem a határait, de vele élek, szeretem, és ő erre így válaszol: fontos vagy nekem. Nem tudja kimutatni az érzelmeit. Hogyan kezeljem, mit tegyek? Nagyon félek, hogy elveszítem őt, és nem szeretném. Több mint tíz év van köztünk, aki komolyan venné a problémámat, annak megköszönném, hogy segít. Ez a férfi számomra egy nagyon nagy kincs, de azt sem szeretném, hogy én legyek a pincsi kutyus. Én most kezdem az önálló életet, nála meg már minden kialakult. Hogyan viselkedik egy érett felnőtt nő? Nagyon sok párkapcsolati és pszichológiai könyvet olvastam el, de úgy érzem, hogy ez kevés. Viszont vannak nagyon jó beszélgetéseink is, de a megnyílás nagyon nehéz, ami az én hibám is, meg az előző hölgyeké is. Köszönök előre is mindenféle segítséget.

55. michelle.r (válaszként erre: 53. - Arianne113)
2012. jún. 14. 18:53

Senki nem mondta, hogy szégyen.


Van abban valami törvényszerűség, hogy milyen párt választ az ember. Ebben azonban olyan sok ígéret nem volt arra, hogy ő lesz az igazi. Sőt a fickó kézzel lábbal tiltakozott és sok módon próbálta elmagyarázni, hogy nem is kíván a nagy ő lenni.

2012. jún. 14. 18:11
nehez egy iljen szitu...de erosnek kell maradni....nalam is hasonloan komplikalt....:p
53. Arianne113 (válaszként erre: 12. - Csipkerózsika)
2012. jún. 14. 17:12
Szerintem meg egyáltalán nem szégyen hogy nem talált magának megfelelő párt, inkább szomorú. De én viszont úgy gondolom hogy van aki rosszul választ férfit. És nem biztos hogy csak benne van a hiba, soha nem tudhatod előre hogy Ő lesz majd az igazi, ha egy férfit meglátsz...
52. b74f6e5cdd (válaszként erre: 46. - Michelle.r)
2012. jún. 14. 16:49

okat gondolkoztam azon, vajon milyen kommentet írjak,még te leírtad amit én is leakartam írni.

Szóval köszönet érte:-)


Minden soroddal egyett értek és bízok benne a tanácsodat a cikk írója megfogadja akinek is ezúton kívánok sok sikert.


Én még azt is hozzátenném,hogyha az életedet a férfiak határozták meg ezidáig is én csak sajnálkozni tudok-e téren, mert nélkülük is boldogul egy nő és nem csak az az öröm van, hogy kapcsolatom van..megannyi más van még aminek örülni lehet.

Őszinte volt a cikked amiért gratulálok egyútal tényleg baráti ölelést küldök még és fel a fejjel, azonban a hiba benned van túl 40-en találd meg és orvosold és kívánom, hogy mielőbb legyél boldog!

2012. jún. 14. 16:41
Abba ne hagyjátok, megyek popcornért!
50. pandoracic (válaszként erre: 49. - 9f86e86d50)
2012. jún. 14. 16:34

Én egy házasságot adtam fel érted.

Amiről te azt állítod,hogy ezzel csak jót tettél velem,de nem miattad volt.

Hát közlöm,hogy maximálisan miattad volt hogy elhagytam a férjemet,és mivel te ugyanazt csináltad velem,mint az ebben a cikkben említett férfi a cikkíróval,ezért azt sem mondhatnám,hogy oylan nagy jót tettél volna velem.

Illetve te elfelejtetted közölni,hogy neked csak egy bizonyos dologra kell egy nő.Az itt említett férfi legalább ebben egyenes volt.

Te még ebben sem voltál az.

49. 9f86e86d50 (válaszként erre: 48. - Pandoracic)
2012. jún. 14. 16:29
Bármi problémád is van, ne ide irkáld. Nem illik ide. Már rég végeztünk. Az életem rendben van, régóta.
48. pandoracic (válaszként erre: 47. - 9f86e86d50)
2012. jún. 14. 16:24
te inkább ne akarj segíteni.A saját életedet nem tudod rendbe tenni.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook