Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elutazzak vele, vagy ne? fórum

Elutazzak vele, vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jún. 13. 14:31
Másfél éve nem tudtad megismerni? Elmentél hozzá, mit kellett volna csinálnia,hogy emlékezetes legyen? Jó ötlet volt,hogy elmehetnétek valahová,befizette,most meg menjen egyedül.Hát szégyen amit művelsz szerencsétlen emberrel.Nem vagy egyenes,hogy a szemébe mondanád ami nem tetszik.
11. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 14:23
Minek?
2021. jún. 13. 14:22

Az egész történet nem érdekes, csak is az az egy, hogy nem szeretsz vele lenni, nincs miről beszélnetek.


Ha ez így van, akkor mielőbb tájékoztasd arról, hogy te nem utazol vele, bár az fura részedről, hogy kb. 20 óra múlva indulnátok és még nem említetted meg ezt neki.


Tehát, mielőbb szólj neki, hátha megy valaki más vele, ha meg így nem akar menni, akkor fizesd ki neki, ha igényt tart rá.


Azt írtad, hogy hónapokkal ezelőtt lefoglalta a helyet, azért lehetett volna annyi benned, hogy nem az utolsó pillanatban döntesz a nem mellett, hiszen, ha jól értem, akkor nem történt nagy összeveszés/veszekedés, csak rájöttél már egy ideje (nem ma), hogy nem illetek össze.


Zárd rövidre mielőbb!

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 14:22

Ne menj, egyértelmű.


De ha itt a többség azt mondja, hogy menj, akkor mész?

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Piroska52)
2021. jún. 13. 13:55
Örülök, hogy sikerült megragadnod a lényeget, és belém rúgnod így ismeretlenül.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Simple)
2021. jún. 13. 13:53
Ez jó ötlet, kifizetem neki.
6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 13:48
Ne bánts az autistákat, sokkal okosabbak mint te, ha nem érezted magad jól vele, minek húztad eddig?
5. simple (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 13:36
És ha kifizetnéd neki a pénzt, amibe került? Én biztos nem mennék olyannal, akivel ennyire nem érzem jól magam, hogy 3 napig kínlódjak, meg idegesítsen.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gyöngy:))
2021. jún. 13. 13:31
Szívem szerint nem mennék. Egyedüli "jó?" nekem, hogy kimozdulnék, viszont őt nem akarom megszívatni azzal, hogy miattam beoltatta magát (oltásellenes volt), készül az útra, befizette, és lehet, hogy így elúszik a pénze.
3. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 13:31

"A kapcsolatunkat mindenképpen le akarom építeni."


Mi a kérdés?!

2021. jún. 13. 13:25
Nem is értem a kérdés létjogosultságát a leírtak után.
2021. jún. 13. 13:22

Pár hónapja tart a távkapcsolat, de már 1,5 éve ismerjük egymást. Eddig március óta 4-5 alkalommal találkoztunk, és videócseten napi szinten, de egyre kevesebbet beszélünk. Ebből a 4-5 alkalomból egyszer kirándultunk együtt, elég kellemesen telt az a délután, de nem adott semmi pluszt a társasága, ennyiből bárkivel lehettem volna. Illetve egyszer voltam nála, akkor amiatt, hogy nem volt védettségi kártyája, nem tudtunk beülni sehová sem. A nála töltött idő sem volt emlékezetes, viszont azidőtájt felmerült, hogy elmehetnénk pár napra valahová.

Ekkor jött, hogy nincs védettségije, de nem is akarja magát beoltatni, stb... viszont azért, hogy mehessünk ide-oda, beoltatja magát. Kértem, hogy miattam ne oltassa be magát ha nem akarja, mégis megtette, és én már el is feledkeztem róla, de pár hónapja befizetett egy 3 napos útra, erre hétfőn indulnánk.

Ez az egész jó is lehetne, mert szabin leszek, mégis kimozdulnék kicsit, szép táj, fimon kaják, termálvíz, de mostanra ott tart a kapcsolatunk, hogy nem szeretek vele beszélgetni sem. Nincs egy önálló gondolata, érdemben nem tudok vele miről beszélgetni, vagy mindenre bólogat, vagy kiragad a mondandómból 1 (semmitmondó mellékes) gondolatot, és azt félreértelmezi, majd megmagyaráztatja.

(Konkrétam pl. amikor arra a kérdésére, hogy mivel telt a délutánom, elmeséltem, és benne volt a beépített szekrény kajás dobozainak az összerendezése is, valami olyan hülyeséget fűzött hozzá, amiből az jött le, hogy ő hatalmas tárolódobozokra, cipősdobozokra gondol, de olyan beszólós volt. Persze volt másik kellemes 3-4 dolog amihez megjegyzést fűzhetett volna, de ő ezt a semmiséget ragadta ki, ráadásul beszólt.) Olyan, mintha autista lenne.

A fentiek után nem tudom, hogy elmenjek-e vele. A kapcsolatunkat mindenképpen le akarom építeni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook