Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltűnt a lány pár randi után fórum

Eltűnt a lány pár randi után (beszélgetős fórum)


1 2
2016. jún. 23. 12:43

Eddig tiszta meccsek voltak az életemben, ha valami nem volt ok, akkor megmondtuk egymásnak, mindenki bólintott és hazasétált. Most először Bem vesz valaki annyira sem számításba, hogy zárómondatot intéztem felém, ezért kérdeztétek Benneteket.

A kapcsolat lényege, megszűnése, tesztszagom mértéke, vagy az asztrológia jelentéktelensége tiszta számomra. Most a női logika a kérdés

20. massalhangzo (válaszként erre: 18. - 826302286d)
2016. jún. 23. 12:36
szerintem o is tudja, hogy a lany nem akarja ot, csak a miert erdekli. aminek nincs ertelme, mert nem mindegy, ha a vegeredmeny ez?
2016. jún. 23. 12:35
nem minden vonzódásból lesz életre szóló kapcsolat, megunt.
2016. jún. 23. 12:32
Vonatkoztassunk el ,hogy milyen jegy szülötte a lány.De még mindig azt mondom ,felejtsd el.Ő nem lesz a Tied .Elment ,nem akar Téged.Sajnos ez van.Lépj tovább.Mi Nők,ha akarunk egy férfit ,nincs az az Isten ,aki megállítana minket.
17. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:28
nem voltatok baratok. az sem szamitana, ha szexeltetek volna. ha bejottel volna neki, erzett volna barmit egy kis kalandon tul, akkor nem lep le. kozben is sejthetted, hogy nem vagy fontos neki, neked is volt mas, miert csodalkozol?
16. spann (válaszként erre: 7. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:17

Tippjeim:

1. Nem akart még elköteleződni, és úgy érezte, ha folytatja veled, ebből komoly kapcsolat lesz.

2. Férjhez akar menni, de veled nem lát erre esélyt.

3. Titkol valamit (pl. betegséget).

4. Van másik kapcsolata, és az jobb.

5. Csak kalandozni akar, flörtölni stb.

6. Büdös vagy.

7. Egyéb okból nem tetszel neki.


Szerintem ne keresd a motivációkat, elégedj meg azzal, hogy ez van.

Ja, és az asztrológiai baromságokat felejtsd el.

15. Jashorama (válaszként erre: 12. - 826302286d)
2016. jún. 23. 12:17

Na ez lenne a kérdés lényege. Ez a megoldás mit jelent? Amiket irtok mind bennem is megfogalmazódtak...

Miért nem képes valaki -tok mindegy lehet, de jelen esetben egy vízöntő karakter- egyenesen beszélni valaki olyannal, aki évek óta jelen van az életében, mint barát?

2016. jún. 23. 12:13

:)

Ok, pontosítok: csókon túli intimitás volt bőven, de nem ez a lényeg.

Barátságból indult szexuális vonzalom fordult testi érintkezésbe. Ez mégnem is okozott volna zavart, ha nem látom a szemében azt amit.

Ismerem a vízöntőket, sok évig éltem egy csodás lánnyal, de ő nem volt ennyire kiszámíthatatlan.

13. 826302286d (válaszként erre: 12. - 826302286d)
2016. jún. 23. 12:12
Lépj tovább ,csak ezt tudom mondani.
12. 826302286d (válaszként erre: 1. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:12
És simlisek is vagyunk.Sajnos.Ez veszett fejsze nyele.Magamra ismertem.Nem túl korrekten oldjuk meg a dolgainkat.L
11. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:09
szerintem egyszeruen nem jottel be neki igazan. ha bejottel volna, akkor nem csak maszatoltok es elmeletben valtogatsz ki valamit
10. 1abbb5d144 (válaszként erre: 7. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:05
ha nem feküdtetek le, az nem szex volt. Vagy álltatok?
9. 826302286d (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2016. jún. 23. 12:05
:) :)
8. 826302286d (válaszként erre: 1. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:03
Na ,ha vízöntővel kezdtél legyél résen. Én az vagyok .Kib...szott nehéz velünk .Ha menni akar ,fog is.Semmi kötöttség.Semmi érzelem ,csak a saját feje után megy.Nem tudod se szép szóval ,se anyagival ,semmivel megfogni.Megy ,ha akar.És a Te ezt végignézed.Viszont ,ha látunk Bennetek fantáziát egész életre mellettetek maradunk és szolgálunk Titeket.Ennyi.
2016. jún. 23. 11:59

Nem feküdtünk le, de valamennyi szex volt. Állítása szerint kiváltottam belőle valamit, és valóban érződött rajta, hogy érdekli a dolog.

Az egyértelmű, hogy ez veszett ügy, engem a miértek érdekelnének, az ilyenkor felszínre törő női motiváció.

Szakított, ezért élni akar? Jött valami új, izgalmasabb? Elveszett a varázs, mert mar nem vagyok tiltott gyümölcs?

2016. jún. 23. 11:58

Nem téged akar(t).

Valószínű, hogy arra használt, hogy ki tudjon lépni a kapcsolatból, dobbantó voltál, aztán egy váll, amin kisírhatta magát. Nem akar tőled semmit, megkapta, amit akart, már nem vagy hasznos a számára.

Valószínű, hogy van (vagy nincs) valami benned, amiért nem te kellesz neki hosszú távon.

5. 1abbb5d144 (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2016. jún. 23. 11:56
félre nem dugok, de volt már foglalt kalandom. De én megkomolyodtam már. De régen tényleg megijesztett, ha többet akart valaki, ha romantikus volt...nem is tudtam neki reagálni, el is tűntek. Ma meg azt értékelném inkább, de nem hinném, hogy jegyfüggő.
2016. jún. 23. 11:50
Utáljuk a kötöttséget.Imádunk félredugni,de amikor egy pasi többet akar,akkor gyorsan visszakozunk.A vízöntők ilyenek.Lépj túl rajta és cső.Jah és legközelebb ne akarj egy vízöntőt,max néhány alkalomra.
2016. jún. 23. 11:48

Gondolom nem érdekli a veled való továbbfeljődés. Mellékutcaként működtél csak.

Kár ezen agyalnod. Lépj tovább.

2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Jashorama)
2016. jún. 23. 11:47
csak flortot akart, miutan szakitottal, mar nem volt izgalmas. ha jol ertettem, nem tortent koztetek semmi?
2016. jún. 23. 11:36

Sziasztok, első sorban hölgyek véleményére számítok az alábbi történettel kapcsolatban.

Talán lerágott csont, de nekem most nagy fejtörést okoz a dolog, miszerint eltűnt a lany, akivel jól alakultak a dolgok. A leányzóval munkahelyen ismerkedtem meg, és elég sok időt töltöttünk együtt. Nagy beszélgetések alatt kialakult a bizalom, titkokat osztottunk meg egymással, vágyainkról, múltunkról, mindenről. Kialakult egy fajta kötődés, amiből valami érzelem is kialakult. Ő is, és én is fantáziáltunk a másikról - bár mindketten kapcsolatban éltünk, flörtölések, erotikus képcserék, privát üzenetek mellett majdnem szexig fajult a viszony. Ezt egy pár hónapos mosolyszünet követte, majd Ő szakított és összetört. Megint beszélgetni kezdtünk, majd egy este egymás karjaiban kötöttünk ki. Ez követte meg pár alkalom, amiben Ő is ugyan olyan kezdeményező volt mint én. Természetes volt együtt lenni, jól éreztük magunkat és az egész felfelé ívelt, ahogy annak lennie kell.

Aztán jöttek a kifogások, ritkultak a találkozók, és amikor az en kapcsolatom is véget ért, bejelentette, hogy megijedt, mert így a lehetőségek már nem korlátozottak, és már nem tudja kezelni azt, hogy egymáshoz érünk. E mellé adott még egy-két átlátszó kifogást... Én időt adtam neki azzal, hogy tegye rendbe a gondolatait és ha akar velem találkozni ez után, akkor jelezzen, én akarom. Nem jelentkezett, flegma lett és passzív. Nem akarok a fejére mászni, ezért hagyom, de nem értem a változást.

Kérdéseim: mi van ennek a hátterében? Mitől ijed meg egy nő, ha megadatik a lehetőség a továbbfejlődésre?

A lány vízöntő, erősen jellemző rá a jegy jellemzésében leírt tulajdonságok. Nem vagyok asztrológia párti, de mivel érteni akarom mi miért van, már ebbe is beleástam magam. Tőle magyarázatra hiába számítok...

Előre is köszönöm a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook