Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eltitkolta, adta, majd elvette Őt az Élet fórum

Eltitkolta, adta, majd elvette Őt az Élet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Eltitkolta, adta, majd elvette Őt az Élet

26. civa
2012. dec. 11. 07:45
Nagyon sajnálom, ami Veletek történt. Értelmet lehet mindenben keresni, és találni is, ennek a picikének talán az volt a dolga, hogy felmérje, készen állsz-e. Te így is emlékezni fogsz rá.
25. Bonti74 (válaszként erre: 14. - Ccf0283561)
2012. dec. 6. 10:42
Jaj, de jó! Örülök neki! Az első terhességem nekem is a 9. héten halt el... Én is padlón voltam. De 4 hónapra rá megfogant az első lányom. Ennek már több, mint tíz éve. Azóta 3 lányom van!:)) Boldog babavárást és ezúttal minden rendben lesz! Ugyan abba a folyóba nem léphetsz kétszer!
2012. dec. 5. 15:06

Köszönöm mindenkinek!!

Vezetek naplót ott leírom a mindennapjaimat/inkat.

Aki szeretné olvasni,nyomon követni,nyugodtan,nem titkos :)

2012. dec. 5. 11:35
Na ugye:) Akkor hajrá...
2012. dec. 5. 09:01
Részvétem. De gratulálok is! :)
21. Titánia83 (válaszként erre: 14. - Ccf0283561)
2012. dec. 4. 23:56

Boldog babavárást! :))


Sajnos sokan túl vagyunk egy - vannak akik több - vetélésen. Nekem 2010-ben volt... És most 3-án volt 14 hónapos a kisfiam. Nem szabad feladni, és igen, el kell engedni a távozó babát, csak úgy lehet felkészülni egy újra.

2012. dec. 4. 22:08
Gratulálok! Sok boldogságot!
2012. dec. 4. 20:57

Szia!


Februárban tudtam meg 9 hetesen,hogy baj van.műtét stb.1 menstruációt kivártunk nem jött a baba.Egyszerüen nem tudtam elengedni, elfelejteni.Aztán irány a Balaton 1hét szószerint éltünk a mának nem foglakoztunk semmivel...ÉSSSSSS lám júli 5.-én jött meg utoljára.Nem mertem elmondani a nagy hirt senkinek. Megvártuka bűvös 12.hetet. Április 12 környékén jön Lia baba:)

Nem szabad feladmni,de elkell őket engedni ha menni akarnak

2012. dec. 4. 20:14

Rossz volt olvasni,én a 10.héten láttam az ultrahangon,hogy baj van.Nagyon sajnálom:(

Küldöm a gólyát feléd,hozza el nektek,amire a legjobban vágytok!

17. ether
2012. dec. 4. 19:43

Szia!

Sajnálom ami történt. Megríkattál, ami a hozzászólások után örömkönnyekben végződött.

Remélem most minden rendben lesz a picurkáddal! Feltétlenül írj majd, hogy mi volt az uh-n!

Szorítok értetek nagyon, így ismeretlenül is!

Boldog babavárást! :):):)

16. zsana0
2012. dec. 4. 19:43
Jaj de jó gratulálok!!Jó egészséget éps probléma mentes terhességet kívánok,és persze majd jó babázást.:)
15. piac (válaszként erre: 14. - Ccf0283561)
2012. dec. 4. 18:59

Gratulálok a babához! :)))


Pon írni akartam,hogy nekem is hasonló problémám volt és gyógyszer segítségével sikerült a baba,aki most 8 hónapos! :D

2012. dec. 4. 16:14

Köszönöm!


Miután megírtam ezt a cikket képzeljétek kiderült hogy kisbabát várok!!!Holnap töltöm be a 11. hetet,pénteken megyek ultrahangra,nagyon izgulok,hogy minden rendben legyen a babával. :)

Ezt is megírom majd egy újabb cikkben hamarosan. :D

13. ritocska (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2012. dec. 4. 15:09
Én is sajnálom, hogy ez történt Veled. Nekem szintén 9 hetesen derült ki, hogy nincs szívhang, májusban volt a műtét. Most pedig 21 hetes kismama vagyok, igaz, hogy azt hiszem, jobban aggódom, mint azok akik még nem veszítettek el babát. De tele vagyok optimizmussal, hogy ő most már velünk marad és egészséges lesz... :-) Úgyhogy ne keseredj el és még véletlenül sem add fel! :-)
2012. dec. 4. 12:12

Látod, látod...

Csak ne köss barátságot a lehetetlennel:)

11. Felhőlány (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2012. dec. 4. 12:03
Szia! Bíztatásként: nekem tavaly januárban volt a művi befejezés, decemberben egészséges kislányom született, jövő márciusra pedig várjuk a következőt :). Én nem voltam kivizsgáláson, azt mondják, első után nem szoktak, és egy menstruációt vártunk.
2012. dec. 4. 11:11
Ja elfelejtettem kollégámnak augusztusban született a fia. Fel a fejjel, ami késik, nem múlik tapasztalatból beszélek:)
2012. dec. 4. 11:09
Kolléganőm szintén ilyen gonddal küzdött, nála 1 gyógytea volt a megoldás
2012. dec. 4. 11:08
Némileg, ha ez megnyugtat az orvosok is biztos tudnak segíteni, én nem voltam, nem volt időm. Nálunk a megoldás, a jól bevált ősrégi praktika, párna a derék alatt, és amennyire lehetett, kizártam a stresszt az életemből.
2012. dec. 4. 11:00
Sajnálom, a történteket. Viszont egy kis remény:) 8 éve vagyunk együtt a párommal, 2-t vesztettünk el, most a 7-dik hónapban vagyok, február 20-körülre várjuk.
2012. dec. 4. 10:41

Nagyon sajnálom, de örülök neki, hogy így is pozitív tudsz maradni és jönni is fog a baba majd meglátod.

Sok sikert és sok boldogságot kívánok neked!

5. 117b1693d0 (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2012. dec. 4. 10:01

Ha fontosnak érzed a vizsgálatokat, akkor mindenképpen csináld végig, különben nem lennél nyugodt!


Amire nem nagyon szoktak külön figyelni a dokik, pedig nagyon fontos, csak nem annyira tudományos, az az étkezés és a lelked. Nézz utána, hogyan tudnál minél "tisztábban" étkezni, ami még elfogadható számodra és próbálj meg minél kiegyensúlyozottabb környezetet teremteni magad körül.


Sikerülni fog! :)))

2012. dec. 4. 09:39

Sajnálom, ami veletek történt! Ilyenre ne is gondolj, hogy selejt vagy, arra meg végképp ne gondolj, hogy te vagy a hibás... Nekem anno megmondta az orvosom, hogy ha nem marad meg a bébi (erős görcsök, barnázás, lázas megbetegedés, stb volt terhesség elején), akkor se essek kétségbe. Ennek így kell lennie, a picivel volt valami gond... Szóval lehet így volt a legjobb, a következő életerős bébi lesz, aki szeretne a Ti gyermeketek lenni!

Sok erőt és kitartás a továbbiakhoz, remélem hamarosan Te is édesanya leszel!

2012. dec. 4. 09:17

Nagyon sajnálom!! Legyél erős, és tarts ki! Amíg csak erőd engedi menj és próbáld!!

hidd el nem vagy selejt és nem vagy hibás!!

Drukkolok!!Itt is és a naplódban is!!

2012. dec. 4. 09:12
Szia!Sajnálom, h veled is megtörtént a dolog :( Sokszor a miértekre soha nem kapunk választ. Én sem kaptam, az én angyalkám 10 hetesen hagyott itt minket. Már 3 hónapja volt a műtét, most újra próbálkozunk, reménykedünk..!Nagyon sok erőt és kitartás kívánok Nektek!
2012. dec. 4. 09:08
Amiről nem tudsz az nem fáj! - mondják. Nem akartam ezt, pontosabban elfogadtam, hogy nekem talán nem adatik meg soha az anyaság. . .

Várok rád de tudom nem jössz vissza soha.
Nehéz föld alatt ágyaztak neked.
Alszol mozdulatlan.
Hiába zümmög a szél.
Hiába fütyülnek a rigók
Hiába csalogat a napfény.

(Kassák Lajos)

Ugrás a teljes írásra: Eltitkolta, adta, majd elvette Őt az Élet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook