Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ELOnet tapasztalatok fórum

ELOnet tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2010. máj. 31. 08:08

Nemrég fejeztem be a Francia kezdőt, a középhaladó 3. leckéjénél tartok.


Nagyon szeretem, sokkal könnyebb a tanulás hallás után!

13. verebtunde (válaszként erre: 8. - SF)
2009. nov. 27. 21:49
Én is ezt vettem észre a francia kezdőnél. Mivel bizonyos szinten hallás után tanulunk az ELO-val, hamarabb megy a megértés.
12. koka1220 (válaszként erre: 11. - SF)
2009. okt. 19. 09:40
Köszi a tanácsot,megpróbálom!!!Csak azt nem tudom,ez nekem miért nem jutott eszembe??!!! :))
11. SF (válaszként erre: 10. - Koka1220)
2009. szept. 29. 19:22
Miért nem kéred az ELO-nál a pótlást? Nekem mindig küldtek másikat, ha a posta elhagyta az első küldeményt!
2009. szept. 29. 11:09
Most vettem észre,hogy rossz e-mail címet adtam meg.A jó cím kerekes108@invitel.hu.. Kérlek,segítsetek,nagyon fontos lenne!!!
2009. szept. 18. 07:00

Tudna nekem valaki segíteni?Az ELO asztrológiából kellene nekem a 15-16-os lecke,mert az ELO kétszer küldte el anno a 13-14-eset,és ez már nagyon régen volt.Tulajdonképpen nekem nagyon megfelelne szkennelve is!

Ha valaki tud segíteni a kerekes08@invitel.hu címre írjon!!

NAGYON FONTOS LENNE!!!

8. SF
2009. szept. 14. 08:55

Mostanában én is újra rákaptam a nyelvtanulásra. Főleg az ELO-t használom, és tényleg csak jót mondhatok róla. A kezdő angol közepe táján járok egy régebbi változattal. Képzeljétek el, hogy kezdem érteni az angol nyelvű (nem feliratos) filmeket!!!

Ez életem legnagyobb élménye!

7. nagyreni (válaszként erre: 6. - Szaszy79)
2009. szept. 14. 06:42
Szia! Most épp nem aktuális, de kérlek, írd majd meg, hogy milyen! Én is az angol kezdőt akartam megrendelni.
2009. szept. 13. 21:16

Szia, nem tudom aktuális e még ez az egész, én most fogom megrendelni tőlük az angol kezdőt. Hiszek benne hogy ez jó, hisz nem kell eljárni sehova, így ha valóban akarod, és le tudsz ülni hozzá időközönként, akkor szerintem menni fog. Bár nekem segítség, hogy a Párom beszél társalgási szinten angolul, így ő tud nekem segíteni. Szerintem nem külső késztetés kell, jártam úgy nyelviskolába, hogy ellébecolták az emberek az idejüket ott, így én azt mondom: CSAK CSINÁLNI KELL! Épp úgy, ahogy a fogyókúrákat/ diétákat/ tornákat! Te melyik nyelvet szeretnéd megtanulni?

Üdv: Szaszy

2009. szept. 2. 19:45

Mi olaszt szeretnénk elkezdeni tanulni.Hárman vagyunk (fiam,férjem és én) így nagyon gazdaságos,persze ha szorgalmasak vagyunk.

Én anno elvégeztem a számítógép kezelőit így levelező.Szerintem jó volt és szerintem ez az olasz is jó lesz,alapot tuti lehet szerezni.

Majd beszámolok,ha érdekel még valakit.

4. verebtunde (válaszként erre: 3. - 15a3fa73e6)
2009. jún. 23. 07:54

Szia!


Én 2 éve rendeltem meg a francia kezdő tanfolyamukat. Rendszeresen csináltam, és majdnem be is fejeztem teljesen, és szerintem nagyon jó. Érthető, a kazettával fejleszti a kiejtést, és könnyű megérteni az elő beszédet.

Másfél éve jött a nagy szerelem és elvette az időt a tanulástól, viszont most újrakezdtem és egész gyorsan kezdek emlékezni a megtanultakra.

Nagyon jó, mivel a kazetta/CD segítségével hallás után memorizál az ember mindent, ennél hatékonyabb tanulási módszer szerintem nincs (és olcsóbb sem, mert magántanárra jóval többet költ az ember).

Persze csak akkor éri meg megrendelni, ha külső késztetés nélkül is tudsz tanulni.

2009. jún. 7. 15:57

Én is kíváncsi lennék.

Németül szeretnék tanulni, de nincs időm nyelviskolába járni.

Szerintetek megéri kipróbálni?

2. SF
2009. máj. 3. 13:12

ELOnetet még nem használtam, csak a régebbi tananyagokat.

Ha nem vagy kitartó, akkor nehéz dolgod lesz, mert nincs külső kontroll.

Az ELOnet talán pont ezt a célt szolgálhatja - szerintem. De nem tudom, pontosan mit takar.

2009. ápr. 23. 21:21
Kérem, ha valaki tanult nyelvet az ELOnettel, írja meg, milyen volt, mennyire hatékony, követhető? Minnél több tapasztalatot szeretnék tudni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook