Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van remény, hogy meglesz az ellopott telefonom? fórum

Van remény, hogy meglesz az ellopott telefonom? (beszélgetős fórum)


19. 9370250d08 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 12:39
Igen. :)
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 9370250d08)
2023. febr. 24. 10:39

szia,


de jó ilyet is hallani :) a rendőrségen keresztül?

17. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 24. 10:24

Szia!


Egy Kollégámnak 3-4 hét után előkerült a telefonja; senki nem számított rá. :)

16. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 20:08
Meg, de ott balfékek voltak a tettesek. Még nem annyira volt köztudatban az iCloud és a saját képek mellett, megjelentek a felhőben az almással vadul fotózkodó c típusú állampolgárok képei, plusz látszódott a telefon helyzete is. Ez olyan 2012-2013 magasságában lehetett.
15. eunuch
2023. febr. 23. 19:58
Haverom maga nyomozta le, már egy zálogházban volt, verőlegényekkel visszahozta. Egy biciklijét is sikerült ugyanígy visszaszereznie. Nem kellett ütniük, elég volt a jelenlét.
2023. febr. 23. 19:32

Én szerettem anno rámozdulni az olyan dolgokra, amik sikerrel kecsegtettek. Volt, hogy megtaláltuk a telefont.

A hölgy elhagyta a vonaton és a srác úgy gondolta, miután megtalálta,hogy nem szolgáltatja vissza, hanem megtartja. Elmondása szerint nem tudott arról, hogy 8 napon belül a hatóságbak, le kell adnia a talált dolgot, vagy a tulajdonosnak visszaadni.

A telefonos cég a megkeresésünkre megküldte a választ, hogy ki és mikor használta utoljára a telefont. Az elkövetőt, aki egyébként tényleg egy balféknek tűnt inkább, mint notórius bűnözőnek a munkahelyén fogtuk meg. A telefont átvettük tőle, majd visszaszolgáltattuk a tulajdonosnak. A srác elmondta, hogy a vonaton találta, mivel nem tudta mi ilyenkor az eljárás megtartotta.

Végül az ügy bíróságon kötött ki és elég kemény pénzbüntetést kapott a srác.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. febr. 23. 19:31

mekkora sztori :)

hihetetlen, de legalább happy end lett. :)

12. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 19:23

De tényleg így van!


A tesómnak egyszer ellopták a 6,5 tonnás teherautóját.

Nem kicsi ez a teherautó, de nem is keresték, így persze, hogy nem találták meg.


Aztán egyszer csak a férjem meglátta, odament, megnézte azokat a teherautón, amiről tudta, hogy egyedi, és amiből tudta, hogy tényleg a tesómé.

Mivel a rendőrség tudott a lopásról, így őket hívta a férjem másodikként (első a tesóm volt), oda jöttek és úgy viselkedtek, mintha ők találták volna meg:DDDDD

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Channa*)
2023. febr. 23. 19:15

ezen jót nevettem :)

egészen meglepett, hogy nem is leplezték a közönyüket...

10. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 19:13

Ááááá, nem érdekli őket. Csak úgy találnak meg bármit is, ha odaviszik nekik.


Sajnálom, hogy így jártál:(((

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. febr. 23. 19:10

Sajnálom...

igen, egy emailt már én is kaptam, hogy blablabla...

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Simple)
2023. febr. 23. 19:09

Sajnos egy ismerősöm szerint, aki mobilokkal, laptopokkal dolgozik már valószinüleg kiégették a telefont és úton van egy bolhapiacra....vagy külföldre

nagyon gáz volt, amikor a kérdésemre, hogy mikor kezdik el az intézkedést az volt a válasz, hogy majd átküldik egy másik alosztályhoz, aztán majd lesz valami, valamikor....

jeleztem, hogy szerintem a kamerafelvételek egy idő után törlődnek...erre nem kaptam választ....

7. globus (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. febr. 23. 19:07
Kb. így van. Aznap bejelentettük a gravírozott bicikli ellopását. Levelet kaptunk, hogy nyomoznak, majd arról, hogy lezárták. 15 év alatt nem került elő, most már nem is kéne 🙂
6. simple (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 19:03
Ha a rendőrségen múlik, lemondhatsz róla. Nem fognak nyomozni. Sajnos ez a tapasztalatom. Jóval nagyobb értékre sem mozdulnak meg. Próbáld még figyelni az applikációt, az lenne jó ha lakcímen mutatná, plázában nehéz megtalálni. Odamész két nagydarab fickóval, és visszaveszitek.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. febr. 23. 18:56
próbáltam a nyomozót azzal motiválni, hogy ha megvan a tettes, akkor lehet, hogy 600 lopott holmit találnak nála, de rezzenéstelen arccal meredt rám...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. febr. 23. 18:54

Köszönöm szépen!

Sajnos nem müködik az app tegnap 16 óta....Amikor láttam, hogy melyik bevásárlóközpontban van, odamentem és hivogattam a telefont az appon keresztül. A készülék ugyan le volt némitva, de ezzel az alkalmazással akkor is tudok jelezni, nagyon hangosan. Ezt tettem, de nem hallottam meg sajnos. Az alkalmazás rövid időn belül inaktivvá vált..

3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 18:52

Én is annak látom:(

A rendőröket egy kicsit sem érdekli, nem is keresik, stb., majd 30 nap múlva kapsz egy végzést, hogy lezárják, mert nem vezetett semmi eredményre.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 18:49

Nem lett meg.


A követő app alapján azt is megtudhatod, hol van éppen most a telefonod.

Sajnálatos, hogy nem foglalkoznak vele.

Azért drukkolok neked, hogy megkerüljön.

2023. febr. 23. 18:44

Sziasztok,


Tegnap ellopták a telefonomat a buszmegállóban...Emlékszem is, hogy meglöktek hátulról és ennyi...Tesómnak van egy követő appja, igy láttuk, hogy az elkövető a buszon volt és, hogy hol szállt le...ergo, a kamerák rögzithették...Voltam rendőrségen: feljelentés, jegyzőkönyv de nem igazán ugrottak a kamerafelvételre....természetesen le is tiltattam a kártyát..

Bárki, aki hasonló helyzetben volt valaha?

Meglett? Kicsit reménytelennek látom a dolgot....


Kösziii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook