Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elhatároztam, tartósan akarok lefogyni! fórum

Elhatároztam, tartósan akarok lefogyni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhatároztam, tartósan akarok lefogyni!

29. 5bfba16667 (válaszként erre: 25. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:56

Étkezés egy műzliszelet, egy banán, egy rántotta is.

Nem is a munka a lényeg, hanem hogy mindig van megoldás. Erre próbáltam rámutatni. Sok sikert!

28. 5bfba16667 (válaszként erre: 23. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:54

Én nem ellened vagyok, gondolod, hogy nekem nem mindegy a dolog? Csak segíteni szeretnék. A kifogás annyi, hogy tökéletesen tisztában vagy vele, hogy rosszul csinálod, csak nincs kedved változtatni.

Amit leírtál: napi 1x kaja, semmi mozgás stb.


Nem jutott még eszedbe a gyógytornász, meg hogy a napi 1x-i evés brutális gondokat okoz?

Semmi egyebet nem szerettem volna ezzel, csak segíteni. De akkor elnézést.

27. vigike (válaszként erre: 22. - 5bfba16667)
2011. júl. 28. 12:54
Igen, én is úgy látom :D
26. vigike (válaszként erre: 23. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:54
Hát ha tudod mit kéne tenned, akkor hajrá! Drukkolok, hogy sikerüljön elérned a célodat! :)
25. moricka82 (válaszként erre: 21. - 5bfba16667)
2011. júl. 28. 12:53
a munkaval nekem sincs gondom abba kitartasom van nem is keves mivel hogy abbol penz is jonn!hozzateszem nem magyarorszagon elek!sokat kell melozzak!voltam mar orvosnal rehabilitaciora jarok 150 euro 1 alkalom!nem semmi szerintem!az etkezzesel meg az a gondom hogy ha ugy eszek hogy nem is akarok nem is egyszer tortent mar velem olyan hogy kijott belolem!lehet az is a baj hogy etterembe dolgozzok es igy nem kivanam a kajat!nemtudom
24. Kismanó86 (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2011. júl. 28. 12:53

A zsírban tocsogó húspogácsára, 1 db salátalevélre és szintén zsírban áztatott krumplira gondolsz? Hát nem is tudom.


Neki ez működött, mégpedig azért, mert nem is volt kövér és ezek szerint ha egy kicsit is odafigyel, akkor tud fogyni. De azért a legtöbb túlsúlyos embernél ez nem működik.


Most az megint más kérdés, hogy az ember 1 vagy 2 havonta egyszer megengedi magának.

23. moricka82 (válaszként erre: 13. - 5bfba16667)
2011. júl. 28. 12:47
en nem keresek semmilyen kifogasokat ezt gondolom az eros csontozatomra ertetted ez nem kifogas teny!en leirtam oszinten hogy kover vagyok es tanacsokat szeretnek kerni mivel hogy nem en vagyok az egyetlen aki ezzel kuzd en is tudom hogy mit kenne tennem de ilyenek vagyunk mi emberek!
22. 5bfba16667 (válaszként erre: 20. - Vigike)
2011. júl. 28. 12:46
Óhh. Nagyon egy húron pendülünk:D:D
21. 5bfba16667 (válaszként erre: 18. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:45

Tapasztalatból nem tudok írni, csak amit látok. Gerincsérvvel dolgozik a párom papája fizikai munkát napi 10 órában (autószerelés). Fáj neki, és majd beszarik estére, de csinálja:(


Ha napi 1 órát sétálsz, már az is szuper, esetleg napi 2x egy óra? Gyógytorna? Ha tényleg meg akarod csinálni, szerintem meg fogod találni a módját. BEszélj egy gyógytornásszal.

Úszás? Az a gerincre jó szokott lenni. Látatlanban beszélek, de szerintem nem hülyeség.


Legalább próbálkozz, és egyszer csak menni fog!!!

20. vigike (válaszként erre: 18. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:44

Lehet, hogy fel kellene keresned egy gyógytornászt és tanácsot kérni tőle, hogy milyen gyakorlatokat csinálhatsz. Vagy orvost megkérdezni. Mert ilyen esetben tényleg nem mindegy, hogy az ember milyen gyakorlatokat végez.

De a táplálkozásodra és a folyadékbevitelre tessék odafigyelni! :)

19. vigike (válaszként erre: 16. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:42
Attól függetlenül hogy ha esetleg pajzsmirigy problémád is van, nem árt az egészséges táplálkozás. Nagyon egészségtelen ha naponta csak egyszer eszel. Ezzel biztosan nem teszel jót magaddal. Ja és egy kis mozgás sem árt.
18. moricka82 (válaszként erre: 14. - Vigike)
2011. júl. 28. 12:41
igen ez a legnagyobb bajom hogy nemtudok mozogni marmint sportolni a gerincservem miatt nem ajanlott!szoktam reggelente setalni jo 1 orat!de akinek serve van az tudja hogy mirol beszelek!vagy csinalok 1 nagy takaritast a hazban es estere mar alig varom hogy az agyba bemasszak ja es melette dolgozzok!volt olyan idoszak is hogy 2 hetig nem is tudtam kikellni az agybol a ferjem furdetett meg ilyenek!nem konnyu!
17. tupecné (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2011. júl. 28. 12:40
ez igy van én bármit meg ehetek a szalonnától kezdve a pörköltig csak MÉRTÉKKEL :) ÉS ENNEK ELLENÉRE IS SIKERES A FOGYIM :)
16. moricka82 (válaszként erre: 12. - Nana06)
2011. júl. 28. 12:35
lehetseges hogy azzal van gond es koszonom tanacsod megfogadom elmegyek kivizsgaltattom magamat!
15. vigike (válaszként erre: 13. - 5bfba16667)
2011. júl. 28. 12:34
Teljesen egyetértek veled :D
14. vigike (válaszként erre: 10. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:32

Szia!


Mindenki saját maga dönti el, hogy mi az ami fontos számára és mi az ami nem. Ha Te komolyan gondolkozol a fogyáson, akkor az sikerülni is fog, csak elhatározás kérdése. Minden fejben dől el. Én is többször nekivágtam, de nekem sem volt kitartásom. Hála Istennek nem vagyok túlsúlyos, de mint általában a nők, én sem vagyok elégedett az alakommal és azért rajtam is van felesleg.


Az első és legfontosabb dolog amit javasolni tudok neked, hogy döntsd el, hogy valóban le akarsz-e fogyni, vagy még játszol a gondolatával.

Rengeteg ilyen topic van itt a fórumon amikbe beleolvashatsz. Sőt tudok ajánlani egy jobbat! Kezdj el naplót vezetni és számolj be a mindennapjaidról. Ez nagyon hatásos! Olvass bele egy pár naplóba. Mindenki küzd. Nem vagy egyedül. Sokan szinte rugdossuk egymást a kitartásért, azért hogy ne adjuk fel és természetesen a mozgásért. Én is mint sokan mások nehezen veszem rá magam a mindennapi mozgásra, de ha már fél órát mozogsz, azzal is előrébb vagy. Aztán majd belerázódsz, meglátod.

A legfontosabb, hogy döntsd el, valóban akarod-e. Ha igen, akkor biztosan sikerülni fog. :D

13. 5bfba16667 (válaszként erre: 10. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:29

Jesszusom.:(


Mindent leírtál, hogy MIT NEM TESZEL meg a fogyásért. Napi 5x-i étkezés, normális mennyiségű folyadékfogyasztás és sport. Ennyi a nagy titok, de Te mindet elutasítottad:( Így nem fog menni, ez fix:(


El kell ezt dönteni. Máshogy nem működik. Keresed a kifogásokat, ami talán Téged megnyugtat, hogy nem menne, nem megy, duci vagy. Esetleg úgy hozzáállni, hogy menni fog, megpróbálom, és nem csak 3 napig, hanem 3 hónapig?

Nem csodabogyó kell, hanem akarat.


Remélem egyszer erre rájössz, és akkor rögtön menni fog! Drukkolok!

12. nana06 (válaszként erre: 10. - Moricka82)
2011. júl. 28. 12:29
és a pajzsmirigyeddel mi a helyzet? nem voltál még orvosnál? nekem a nagynéném van ugyan így...egész nap csak egyszer eszik, méghozzá ebédet, de azt se sokat, meg tényleg próbál egészségesen étkezni, teljeskiörlésű kenyeret eszik, meg ilyenek, szóval ő is így van mint te...ő sem tud lefogyni, pedig futkozik eleget a kórházban is emeletről emeletre, és semmi....mondjuk neki probléma van a pajzsmirigyiével, és elvileg azért nem tud fogyni látszólagosan...ezért is kérdezem...szerintem jól jöhetne egy rendes kivizsgálás
11. Maruszja (válaszként erre: 7. - 43b8d0cd13)
2011. júl. 28. 12:24

Szia! Engem is érdekelne az almaecetes dolog és mi az, hogy bio? Légyszi írdd le részletesebben. Köszi.


Tudom most elitéltek, de én soha nem értettem meg, hogy 60 kg-osok le akarnak fogyni. Hová? Bárcsak én 80 lehetnék egyszer!

2011. júl. 28. 12:24
sziasztok!en is szeretnek edi0103 sikertortenetehezz szolni!en nem ertem miert erezte magat EDI kovernek?szerintem nem is voltal kover!en elmondhatnam magamrol hogy az vagyok 175cm magassagom es 100kilo!na ez mar koverseg!szedek 1 gyogyszert aminek hoodia a neve gondolom ismeritek!semmit nem er!en azt mondhatnam magamrol hogy nem halyasan vagyok kover hanem nagy eros csontozatom is van de nagy a fenekem van es a combjaim is eleg erossek!nekem meg nemtalaltak fel semmilyen gyogyszert vagy tornat amivel sikerult volna fogyni!szerintem nagyon lassu anyag cserem is van!a sportal ugy vagyok hogy sehogy!par eve lett 1 gerinc servem!azelott rendeszeresen kezi labdaztam szoval eleg jol neztem ki! igazsag az hogy egy elhizott no lettem mostanra!igazabbol nem sokat eszek es ez a baj hogy 1 szer eszek es azt is este napkozbe nem vagyok ehes!meghat nincs is szerintem akarat erom mondjuk kiprobaltam jo par mondszert de mindegyikttol 1 ido utan elment a kedvem mivel a merleg mindig azt mutatta ami nekem nem tettszet!ha valaki tudna tanacsot adni azt meg koszonom vagy ha valaki ugyan ebbe a cipobe jar es szeretne errol beszelgetni nem zarkodom el beszelgethetunk rola!
9. vigike (válaszként erre: 7. - 43b8d0cd13)
2011. júl. 28. 11:47

Szia!

Engem érdekelne ez az almaecetes dolog. Leírnád bővebben? Köszi! :D

8. erikpipi (válaszként erre: 3. - Kismanó86)
2011. júl. 28. 11:43
A mérték a lényeg, nem az, hogy mit eszünk. egyébként egy zsemlébe, zöldségbe és színhúsba mi az ami nem ehető?
2011. júl. 28. 11:42
Bio almaecet a csúcs,életmódváltással!!Jan1-óta 52méretről 42lettem!!!Kilóra nem tudom mennyi lehet,de a ruhákon igencsak érezhető!!
2011. júl. 28. 10:27

Szerintem Ő nem is ezt írta, hogy reggeltől estig mekis kaján él, hanem hogy ha megkívánja, akkor megteszi. Ennyi.. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Nyilván, ha csak ezt enné, akkor nem menne a fogyása.


Az egy szelet kenyér meg lehet teljes kiőrlésű, kicsi toast, v bármi. Ezt sem részletezte. Ha napi 6km-t fut, és a nap további részében sem csak fekszik (amit feltételezek), akkor ezek a bevitt kalóriák reppennek is elfele.. szép magyarosan:D

2011. júl. 28. 10:24
ha éhes vagy este egy szelet kenyér tejjel??? Hát nem nagyon figyeled akkor a kalóriabeviteledet :) Én is ugyanígy voltam, hogy elkezdtem tornázni, és már én is teljesen azon vagyok hogy izmom legyen, ahogy te is leírtad...de szerintem azért oda kell figyelni, hogy hogyan étkezel, mert ha csak szemetet eszel, a tested is hamarosan az lesz...chips meg mekis kaja...jó most nem azt mondom kéthavonta simán belefér egy, de ne rendszeresen...meg én inkább azt ajánlom, hogy igyál sokat, és úgy nem is leszel annyira éhes...nem akartam okoskodni ne hidd, csak egy kicsit ledöbbentem :)
2011. júl. 28. 10:23

Szia!


Csak gratulálni tudok!

Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!:)

2011. júl. 28. 10:18

Sajnos nem értek egyet az általad leírtakkal. Lehet, hogy ez Neked működött és most jól érzed magad, de hogy egészséges volt, azt nem hiszem. Mekis kaja, csoki? Még ha fele adagban is.

Ettől függetlenül gratulálok a fogyásodhoz és a futáshoz!

2011. júl. 28. 10:17

Gratula!!! Fantasztikusan csináltad!

Nem raknál fel magadról képeket? Olyan előtte utána verziót? Vagy csak én nem találtam?

Úgy szeretem nézegetni/olvasgatni ezeket a sikerdolgokat!


Kitartás a célodhoz!!!

2011. júl. 28. 10:08
Sokan beleesnek abba a csapdába, ahogy én is beleestem, hogy Úristen, május van, kétségbe vagyok esve, dagadt vagyok (durva, de mondjuk ki), csíkos vagyok, mint a zebra (a hízási csíkok), és mindjárt itt a nyár, a strand, Jézusom, mit tegyek? Na és a tipikus: ne együnk! Én is ezt tettem… egy darabig.

Ugrás a teljes írásra: Elhatároztam, tartósan akarok lefogyni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook