Elfeledkeztem a sonka és a sajt sótartalmáról és ezért... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
5. semleges
ápr. 6. 03:12
Biztos finom lett.
4. Panna.33
ápr. 5. 18:24
Remelem, jó lett a végeredmény!
Kellemes ünnepet!
3. Myra
ápr. 5. 17:38
Jó étvàgyat!
2. globus
ápr. 5. 10:57
Nálunk a sült hús szaftja lett sós, amiből mártást terveztem. Fél turmixolt főtt krumpli szépen kijavította, és állaga is teljesen rendben van.
ápr. 5. 10:57