Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elfeledkeztem a sonka és a sajt sótartalmáról és ezért... fórum

Elfeledkeztem a sonka és a sajt sótartalmáról és ezért... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ápr. 6. 03:12
Biztos finom lett.
ápr. 5. 18:24

Remelem, jó lett a végeredmény!

Kellemes ünnepet!

3. Myra
ápr. 5. 17:38
Jó étvàgyat!
ápr. 5. 10:57
Nálunk a sült hús szaftja lett sós, amiből mártást terveztem. Fél turmixolt főtt krumpli szépen kijavította, és állaga is teljesen rendben van.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook