Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás, vagy amit akartok fórum

Életmódváltás, vagy amit akartok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életmódváltás, vagy amit akartok

1 2
2013. máj. 26. 17:58
Szia! Szeretnék csatlakozni a naplódhoz, fogyni szeretnék. A segítségeteket szeretném kérni. 10 kgtól. van itthon elpiszis trénerem :D
41. Ayna (válaszként erre: 40. - Jademano)
2013. ápr. 27. 21:25

Szia!

Ha ez segít esetleg, csatlakozz olvasónak a Maikaja című naplómra. Itt benne van, hogy miket - mikor eszem és mozgok egy nap.

162 cm és jelenleg 55, 8 kg vagyok.

De ha bármi másban tudok segíteni, csak írj nyugodtan. :)

2013. ápr. 27. 16:27

Sziasztok!! Nagyon jó a cikk és örülök, hogy rátok találtam! Most éppen teljesen kétségbe vagyok esve.... egyszerűen a tükörbe sem bírok nézni! :(

Mielőtt összejöttem a párommal 50 kg fölé soha nem billent a mérleg nyelve (168 cm vagyok), pedig nem figyeltem rá, hogy mit eszek, arra pláne nem, hogy mikor! (ha hajnal 3kor éhes lettem, akkor ettem, mégsem híztam)

De miután összejöttünk kb. 1 év alatt fölszaladt 28 kg. Egy ideig nem is foglalkoztam vele....

Aztán sorra próbáltam a fogyókúrákat, diétákat... de mind elbuktam. Mostmár elég mély ponton vagyok, nem tudom mihez is kezdjek.

39. Ayna (válaszként erre: 38. - Melus 21)
2013. ápr. 20. 19:48
Én itt leszek és szívesen segítek! Ha kell jól fenéken is billentelek, ha szükséges, nehogy újra feladd.:)
2013. ápr. 18. 14:27

Sziasztok!!!!

Nos hát nagyon megörültem hogy rátok találtam,végre elhiszem hogy nekem is sikerülhet!

2011-ben szültem és rajtam "maradt" plusz 20 kg!

Igen ilyen sok!

75 kg vagyok és nagyon le akarok fogyni,megváltoztatom az életem!

Ha nem nagy baj akkor hetente párszor írnék hogy hol tartok és arról is milyen nehéz!

Szükségem lenne egy kis támogatásra tőletek.

Páromhoz nem szivesen fordulnék (túl sokszor mondtam már csődöt)

37. Ayna (válaszként erre: 36. - Barbara76)
2013. márc. 23. 22:00

Ha 7 hónapja nem látott, hidd el csinos leszel neki azzal a plusz 5 kilóval is. :) De azért drukkolok, hogy mire hazaérj, beleférj az célnaciba.

Viszont nagyon vigyázz magadra, nehogy az egészséged rovására menjen!! Hiszen ilyen rövid idő alatt 5 kiló, az óriási súlyvesztés ha már csak annyi a híja.

36. Barbara76 (válaszként erre: 30. - Daylle)
2013. márc. 23. 20:50
A motiváció nagyon fontos.Az én párom katona,7 hónap távollét után most jön haza jövő héten.Szeretnék csinos lenni:-)van egy vadiúj 28-as farmer,még tavaly vettem,azt szeretném felvenni.sajnos még nem jön rám.pont az az 5 kg:-(
2013. márc. 23. 20:48
Ma én is szünnapot tartottam:-)nem tudtam ellen állni a mákos gubának.sebajse,majd holnap folytatom.a mérleg még mindig nem mozdul:-(
34. Daylle
2013. márc. 23. 18:26
Ayna, köszi :) Ez tényleg segít :):):)
33. bbeus73 (válaszként erre: 31. - Ayna)
2013. márc. 21. 21:42
Mostanában én minden, de minden este éhes vagyok!!! De mindig megállom, hogy ne egyek........ Még eddig kibírtam.... S csak a hasznomra válik...
32. Ayna (válaszként erre: 30. - Daylle)
2013. márc. 21. 21:41

Nem eshet jól egyik kaja sem annyira, mint amennyire szarul esik az, ha lekövéreznek.

... ezt anno a fogyim alatt olvastam valahol. Nekem rengeteget segített a gyenge pillanataimban. :)

31. Ayna (válaszként erre: 29. - Bbeus73)
2013. márc. 21. 21:39

Nem hát!

Hajráááá !!! :)

30. Daylle
2013. márc. 21. 21:27
Ügyesek vagytok nagyon :) Nekem most kéne valami kis löket, mert baj van :( Kicsit válság lett az életemben és az agyam elhagyott:( Nem azt akarja amit én, és állandóan kajára gondol, ami a legnagyobb baj,h eszek is :(
29. bbeus73 (válaszként erre: 26. - Barbara76)
2013. márc. 21. 14:55
Nekem 3 hónapig stagnált a súlyom, most indult el újra lefelé a súlyom. Ilyenkor nem szabad feladni, úgy gondolom!!!!!
2013. márc. 21. 14:26
Egy idő után átáll a szervezet arra,hogy nem vacsizol:-)ebéd az mindig rendes,tartalmas.
27. Ayna (válaszként erre: 26. - Barbara76)
2013. márc. 20. 21:01

Egy ivójoghurt?!?!?! Úristen, de ügyes vagy!!!! :)

Tudod, hogy mindenki szokott stagnálni. Ha ennyi a vacsid, 1000 %, hogy menni fog az a maradék 5 is.

2013. márc. 20. 14:12
Sziasztok,mintha magamat hallottam volna ,ahogy olvastalak:-)Én január óta 13 kg -t fogytam.Szintén Réka a társam,vele tornázom mindennap.Nem egyszerű,mert a 16 hónapos kislányom nem mindig örül neki,de mostmár ő is guggol,ha meglátja Rékát:-)Most megállt a mérleg nyelve,nem mozdul sehova.se föl,se le.65 kg vagyok.még legalább 5 kg leszeretnék adni.gyorsan:-)étkezésre nagyon figyelek mostmár,kenyér száműzve.édesség szintén.este 6 körül egy ivójoghurt a vacsim.
25. Daylle
2013. márc. 19. 17:43
Köszi :) Kenyér helyett én Abonettet és ahhoz hasonló dolgokat ettem, amik más névan futnak csak olcsóbbak :) Mostanában már puffasztott rizst is, és nagy ritkán barna, magvas kenyeret.
24. Ayna (válaszként erre: 23. - Daylle)
2013. márc. 18. 21:03

Ügyes vagy te is nagyon!!! :)

Csak egy kérdés. Hogyan tudtál lemondani a kenyérről? Mit ettél helyette? Nekem az az egyetlen ami nem ment. Igaz, váltottam a CH csökkentettre, de nem tudtam teljesen elhagyni.

Mozogni pedig jó és érdemes. Segíti a fogyást, jobb tőle a közérzeted, és ráadásul még előnyösen formál is. Hajrá !!! :D

23. Daylle
2013. márc. 17. 21:27

Gratulálok, Ügyes vagy :) Nagyon motiváló a cikk :)


Én 2 éve, az esküvőnk előtt fél évvel határoztam el,hogy a nagy napra lefogyok 67kg-ról. Sajnos nem volt elég akaraterőm hozzá :( Csak 2 kg sikerült. Egy darabig nem is foglalkoztam a fogyás kérdéssel, egészen tavaly júliusig, amikor is már 70 kg voltam a 167 cm-hez:( Akkor elhatároztam,h szépen, lassan meg fogom változtatni az életem. Először kiiktattam az életemből a cukrot, az este 11 utáni tábla csokikat. Aztán jött a kenyér és szénsavas üdítők elhagyása. És elkezdtem hetente 4x otthon tornázni, munkába is gyalog jártam, sőt ahova csak lehetett. Agyban eldöntöttem,hogy nem fogom sanyargatni magam, ugyanúgy megeszem a vacsorát, amit párom főz, csak nem púpos tányérral, hanem kicsivel. Visszaszoktam a reggelire is, ami nem is olyan rossz dolog. Puffasztott rizs, abonett, és ma már néha barna magos kenyér is szerepel az étrendben. Amennyire a keret engedi, igyekszem több zöldséget enni. Először akkor tűnt fel a fogyás, amikor elővettem egy olyan nadrágomat, ami azért lett elrakva, mert kihíztam. Jó volt. Most már nagy, kigombolás nélkül le tudom venni. Július óta 13 kg ment le. Bevallom a 60-nál elég sokáig stagnáltam. Akkor összedőlt egy világ, elkezdtem enni. De 2 nap után észbe kaptam, és újra eldöntöttem,h igenis lemegyek 55kg-ra. Most 57 vagyok, a 30-as méretezésű nadrág helyett már lassan a 27-es is nagy :) Bár a tornát feladtam, újra vissza kell rá térnem, mert hasra hízok először sajnos. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy a cicim is elfogyott :(

2013. márc. 15. 08:45

A tévés képedet elnézve nagyon csinos vagy így.

Ahogy írtad bombanő. :)

Az update tényleg jó, a táblázat szerint próbálok enni kb 2 hónapja.

Eddig 7 kiló ugrott le. Persze nyomom a Norbi dvd-ket is mellé. Még 13 kilónak kell lemenni.

Nagy gratula neked! :)

Megcsinálom, mert már most jobban érzem magam!

21. Ayna (válaszként erre: 19. - Carfiol)
2013. márc. 14. 22:06
Aztaaa !!! Nagyon ügyes vagy !!! :)
20. Ayna
2013. márc. 14. 22:05

Köszönöm, köszönöm, köszönöm! :)

Puszi Nektek!

2013. márc. 14. 20:21

Gratulálok! :)

Tetszett a cikked, jól érzékeltette, hogy az életmódváltás sem feltétlenül könnyű, de megéri csinálni.

Az utolsó 3 sorod pedig nagyon megfogott...nekem is ez a célom és ezért sem szeretném abbahagyni.

2013. márc. 14. 16:12
Gratula :) csak így tovább! :)
2013. márc. 13. 23:12
Nagyon ugyi vagy.
2013. márc. 13. 17:23

Ügyes vagy és valahogy én is így kezdtem januárban. Kell az a fenékbe billentés,hogy észhez térjünk.

És már én is imádok mozogni megint!

Csak így tovább!!!

15. bbeus73 (válaszként erre: 10. - 67c772efc3)
2013. márc. 12. 22:09

Én tavaly szoptatás mellett kezdtem el az odafigyelést, illetve a tornát. Norbi, duci tréning. Nemhogy elapadt volna, hanem még több tejem lett.

Az első pár kg pedig elég könnyen ment le akkoriban, s ez a Duci tréning nem is olyan megterhelő, napi 20 perc. Ennyit ki lehet bírni. Bár tény és való, az én kisfiam tett róla, hogy tornázzak, hisz hajnali kelő volt, fél 5-fél 6 közt kelt mindig. Elrendeztem és tornáztam...


Sok sikert az elhatározáshoz és a véghezvitelhez is. Tudom, nagyon nehéz, az első terhességem után lusta voltam s csak ettem no meg híztam egyre jobban.

2013. márc. 12. 20:59
Gratulalok es tovabbi sikereket kivanok!En meg az elejen jarok az utnak de sikerulni fog.Most igen!A cikked is jokor jott!
2013. márc. 12. 20:27
:-)))) Gratula!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook