Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás, vagy amit akartok fórum

Életmódváltás, vagy amit akartok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életmódváltás, vagy amit akartok

1 2
12. 29
2013. márc. 12. 19:48
Jó cikk:) Gratula:) Én szívesen olvasnálak:)
11. Drop
2013. márc. 12. 18:36
Nagy Ölelés Neked! Puszi
2013. márc. 12. 15:28
Gratulálok én is! Ugyanebben a cipőben járok, csak a 2. gyerek után. Még anyatejezek, de már egyszer el kezdtem odafigyelni a kajára, amit fel is adtam.... Sajnos nem vagyok kitartó, pedig undorító a testem.... (169 cm - 76/77 kg). Remélem egyik reggel valós elhatározással ébredek, mert most jön a jóidő, vetkőzünk én meg dagadok......
9. Ayna (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2013. márc. 12. 14:44

Többek között ezért is írtam le a történetem, hogy az olyan cipőben lépkedőknek, mint te is, adjak egy jó nagy baráti fenéken billentést. Hogy látod, én is megcsináltam, neked miért ne menne?? :)

Semmivel nem vagyok jobb és ügyesebb nálad, úgyhogy nincs kifogás, igenis megcsinálod, hiszen akarod és képes vagy rá!! Ha ez segítség a naplómban szívesen leírom, hogy mit ettem és mit tornáztam aznap. Ugyanis még mindig nincs vége, hiszen megszerettem ezt az életmódot.

2013. márc. 12. 13:38

Gratulálok a cikkedhez és persze az elért eredményekhez! Nagyon jó volt olvasni bár bevallom el is bőgtem magam rajta mert jelenleg ott tartok, hogy tudom tennem kellene valamit mert utálom ezt a zsírtömeget melyben "lakom", mégsem teszek semmit... pedig tudom képes vagyok fogyni.

Remélem egy kicsit észhez térek már csak a cikked hatására is.

7. Ayna
2013. márc. 12. 13:31
Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek! :)
2013. márc. 12. 12:33

Gratulálok neked a kitartásodhoz!Én most tartok a 10. kg-nál,mínuszban,tavaly márciusban kezdtem neki.

Ezt tényleg csak kitartó küzdelemmel lehet elérni.

Én a zumbába szerettem bele,de Norbira ill. Czanik Balázsra is sokszor tornázok.

Még én is szeretnék legalább 8 kg-tól megszabadulni.

További sok sikert Neked!!!

5. Arel
2013. márc. 12. 12:22

Nagyon klassz,motiváló cikk!

Különösen egyetértek abban, hogy az egészséges életmód nem egyenlő a drága életmóddal!


Így tovább az úton! Gratulálok!

4. Krisz42 (válaszként erre: 3. - E1ed28080e)
2013. márc. 12. 12:15
A mai világban,főleg itt szerintem nagyon kevesen vannak ott fejben is,h menjen.Én is elkezdtem,de közben orvoshoz járok,mert egy "rejtélyes"betegséggel küzdök.Kivizsgáláok,de semmi eredmény.De mindenkinêl ezt tapasztalom.Az élet is egyre nehezebb,mindenki feszültebb,nincs sehol nyugodt,biztonságos légkör.De azért sok sikert,én is küzdök tovább azzal a 4-5kg-val.
2013. márc. 12. 09:59

Gratulálok, ügyes vagy!

Tavaly én is fogyókúráztam, vagy életmódot váltottam. Feltettem az egész évemet erre. Fogytam, de nem eleget. Minden jól ment, persze voltak rossz időszakok, de mindig tudtam, hogy mi a célom. Elterveztem, hogy idén is folytatom, mert még le kell adnom 10-15 kilót. De most sehogy nem akar sikerülni, csak kínlódom. Hol hízom, hol fogyom. Agyilag nem vagyok ott, hogy teljesítsem ezt.

2013. márc. 12. 09:19
:D, gratulálok!
1. Ayna
2013. márc. 12. 09:08
Világ életemben vékony lány voltam. Olyannyira, hogy emlékszem egyszer sírva jöttem ki egy üzletből, mert kiröhögött az eladó. Megkérdeztem, hogy létezik-e XS-nél kisebb méret?
Aztán a szokásos sztori. Megismerkedtem a mostani párommal, megnyugodtam, és úgymond, azaz mások mondják úgy, megnőiesedtem. A 162 cm-es magasságomhoz a 45-47 kilóból lett 54, majd egy évre rá 58 kg.
Én úgy mondtam: meghíztam.

Ugrás a teljes írásra: Életmódváltás, vagy amit akartok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook