Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás MOST! fórum

Életmódváltás MOST! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 7. 18:39

Sziasztok Csajok!

Képzeljétek, most "sütöttem" meg életem első kilófaló mikrós sütiét! Fantasztikus! :D Szoó Judit internetes oldalán találtam a receptet, amit délután kezdtem el böngészni a javaslatotokra!

Őszintén szólva nem sokat vártam egy mikrós sütitől, de ez felülmúlta az elképzeléseimet! Fincsi lett és nem csak nekem ízlik itthon! :D Már készítenem kell a következő adagot! :)

292. Macilány (válaszként erre: 289. - Bambína1216)
2011. febr. 7. 16:55
Sajnos még három számjegyű... de már csak napok kérdése :)
291. Macilány (válaszként erre: 290. - Ancsika_0729)
2011. febr. 7. 16:54
Az első könyv még a Norbis és a zabpehelylisztről szól... vannak benne liszt nélküli finomságok és sok-sok jótanács a fogyit illetően. A 2. könyvben található a kilófaló alapliszt (nokedli, palacsinta, piskóta) és sok süti recept, valamint egyéb ételek is. A 3. könyvben megvan már a kelt sütikhez való lisztkeverék is és a sima lisztkeverék is... sütik, péksütik, kenyér recept és fasírt, köret, kenyérre valók, rántott husi és még sok-sok más. Nehéz lesz döntened, de én a 3.-at feltétlenül megvenném, hiszen abban vannak a lisztkeverékek.
290. Ancsika_0729 (válaszként erre: 280. - Macilány)
2011. febr. 7. 14:10

Szia Macilány!

Köszi az infót! :) Azt hittem a harmadik könyvben nem sütik vannak, hanem sós, kész ételek!

Ugye a sütireceptek nem ismétlődnek a könyvekben, nagyon arra hajtok most hogy mindet megvegyem!? Gondolom, mindegyikben van valami okosság!? ;)

2011. febr. 7. 14:03

Én is igy vagyok vele.


Te mennyi kg vagy ?

288. Macilány (válaszként erre: 287. - Bambína1216)
2011. febr. 7. 13:34
Én karácsonytól egészen a múlt hét elejéig lazsáltam és akkor döntöttem úgy, hogy ebből elég... haladni kell tovább a cél felé! Kitartás!
2011. febr. 7. 13:19

Elvileg januártol kezdtem fogyizni, de nem igen haladtam sehova.


Úgyhogy a hetem megterveztem és remélhetőleg abbahagyom a lazsálást!!

2011. febr. 7. 13:18
Sziasztok lehet még csatlakozni?
285. Macilány (válaszként erre: 283. - Fnagyzs)
2011. febr. 7. 13:12
A célig még nagyon sok... de meglesz! tornázni pedig nem szoktam... bár erre nem vagyok büszke!
284. fnagyzs (válaszként erre: 282. - Macilány)
2011. febr. 7. 13:04
Ja és közben tornázol is vagy csak az étkezésre figyelsz?
283. fnagyzs (válaszként erre: 282. - Macilány)
2011. febr. 7. 13:04

Hűűűűű, másfél hónap alatt 11 kiló, az nagyon szuper, gratulálok! :DD

Sok van még a célig?

282. Macilány (válaszként erre: 281. - Fnagyzs)
2011. febr. 7. 13:02
November 8-tól karácsonyig 11 kg-ot az Update-tel és közben rendszeresen ettem a kilófaló sütiket, de nem én készítettem őket, hanem a barátnőm. Aztán karácsonytól január végéig nem bírtam magammal, ettem mindent, mindennel, bár mértékkel és 3 kg jött vissza. Múlt héten kezdtem újra betartani a szabályokat, lement 2 kg és megsütöttem életem első kilófaló kalácsát, kenyerét... már nem kell a barátnőm süssön nekem:)
281. fnagyzs
2011. febr. 7. 12:47

Macilány!


Megkérdezhetem, hogy mióta fogyizol és mennyit sikerült ezidő alatt leadnod?

280. Macilány (válaszként erre: 277. - Ancsika_0729)
2011. febr. 7. 12:40

Szia Ancsika!

Én a 3. könyvet javasolnám, mert abban mindkét lisztkeverék megtalálható + még receptek is és a Judit oldalán és a fórumban vannak süti receptek is... Egyébként én a "kilófaló" kalácsot este későn (10 óra után) is megeszem és fogyok!

279. fnagyzs (válaszként erre: 277. - Ancsika_0729)
2011. febr. 7. 11:55

a rudi nem sokkal drágább, mint a pöttyös. Én 5-ös kiszerelésben szoktam venni a "gazdaságos"-ban :D és úgy össz 20 vagy 30 Ft a különbség.


A lisztkeverék a KF Finomságokban van, de a kelt tésztához való keverék a 3. részben található, ha jól emlékszem. Nekem is úgy van meg az összes rész, hogy ajándékba kértem a családtól....:DD

2011. febr. 7. 10:59

Na hétvégén mérlegre áltam... sajna továbbra is 57 kg vagyok! :(

Valahogy le kell adnom azt a fránya 7 kilót és végre meg lesz az álomsúlyom! :)

2011. febr. 7. 10:56

Az update rudit én is nagyon szeretem, de már elég borsos ára van, szerintem...

Sajna egyenlőre úgy nézki hogy csak egy könyvet tudok megvenni, melyiket vegyem?? A két sütis közül akarom az egyiket, az édességéhségem miatt, a másodikban van leírva a kilófaló lisztkeverék ugye??

276. fnagyzs
2011. febr. 7. 09:12
Most rendeltem meg az előkészületek alatt álló 4. kötetet a Kilófaló sorozatból.....:DDDD
275. fnagyzs
2011. febr. 7. 08:58

Mostanában mindig tartok a hűtőben up1 túrórudit és ha édesség ehetnékem van, akkor tízóraira vagy uzsira csak ezt eszem.

Imádom a túrórudit, ez pedig isteni (legalábbis nekem ízlik) és így bűnbe sem kell esnem, "tűzoltónak" tökéletes...:DDD

274. fnagyzs (válaszként erre: 273. - Ancsika_0729)
2011. febr. 7. 08:53

részben én is, sajnos....:(((

részben a kontroll hiánya a mértéktartás felett és részben pedig a lustaság miatt....:((((

De igyekszem!!! :DD

2011. febr. 7. 08:28
Igen-igen és is az édességes zabarohamra gondolok, mindig is a sütik és csokik voltak a gyengéim, mindig ezek miatt buktam el a diétákat! :(
272. fnagyzs (válaszként erre: 271. - Ancsika_0729)
2011. febr. 7. 07:53

Ancsika!


Az legtöbb recept up1-es kódúnak felel meg, de természetesen akad köztük olyan is, amit az up2-esek közé kell sorolni. Ilyen például a zserbó a csokiöntet, és a dió miatt.

Mellesleg a receptek kcal és ch értéke is ki van számolva ill. fel van tüntetve. A könyvek készítésében dietetikus is segédkezett.


"zabaroham" időnként rám is rám tör, de nálam ez sokkal ritkább, mint az édesség utáni vágy....:DDD

2011. febr. 7. 06:42

Köszönöm az infókat! Asszem megrendelem a héten neten! :)

Ezek a sütik Update rendszerben milyen kóddal vannak ellátva? Lehet őket késő délután is enni!? Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én minden nap mikor hazaérek a munkából rámtör egy zabaroham, mindent meg tudnék enni amit otthon találok!:( És mindig itt rontom el a napjaimat!

Ezért örülnék, ha délutánonként is lehetne egy-két szeletet enni a sütikből! :D

270. fnagyzs
2011. febr. 6. 20:03
Viszont nem minden könyvesboltban kapható, így lehet utána kell járnod, hol tudod beszerezni....:((
269. fnagyzs (válaszként erre: 261. - Ancsika_0729)
2011. febr. 6. 20:02

Ancsika!


Ha neten rendeled, akkor postaköltség terheli az árat, de ha egyszerre rendeled meg mind a három részt, akkor ha jól tudom kedvezményben is részesülsz és a postaköltséget is magára vállalja Szoó J.

268. fnagyzs (válaszként erre: 262. - Ancsika_0729)
2011. febr. 6. 19:57
Szoó Judit recijei jogvédelem alatt állnak, nem hiszem, hogy abban a naplóban az eredeti reciket rakták volna fel (ha igen akkor nagyon bátor vki :DDD).
267. fnagyzs
2011. febr. 6. 19:54

Sziasztok Lányok!


A kétségek eloszlatása érdekében írom le nektek, hogy Szoó Judit is egy igencsak túlsúlyos nő volt, több, mint 30 kg-tól sikerült megszabadulnia az Update módszer segítségével úgy, hogy mellette azokat a sütiket is rendszeresen fogyasztotta, amelyekről a honlapján és a könyveiben is olvashattok.

A hozzávalók szerintem mindenki számára könnyen hozzáférhetőek (biobolt, nagyobb hipermarketek) és nem megfizethetetlenek.

Sajnos borzasztóan édesszájú az egész családom, ezért nekem nagyon fontos volt, hogy ne kelljen teljes mértékig lemondanom ezekről a dolgokról. Tavaly úgy fogytam 20 kg-ot, hogy minden hétvégén (de előfordult hogy hétköznap is) csináltam a családom részére vmilyen sütit a könyből, amiből persze magam is mértékkel, de ettem.

Érdemes elolvasni elejétől-végéig a könyvet és nemcsak a recepteket böngészni, mert rengeteg hasznos (önmagának bevált) ötletet ír a fogyival kapcsolatban is.

2011. febr. 6. 18:44

Sziasztok!


Én egyelőre nem tudom azt mondani, hogy minden egyre jobb. A hatását még nem észlelem, de teszek a javulásért. Igazából többet eszem, mint eddig, bár ez még mindig nem nevezhető normálisnak, de már legalább leülök kajálni a többiekkel. Talán idővel ez is jobb lesz.

265. 9c8432d068 (válaszként erre: 264. - Ancsika_0729)
2011. febr. 6. 18:33

Én is nagyon nehezen jutottam el idáig,mert korábban jó,ha napi fél litert ittam.

Kényszerítettem magamat,hogy óránként 2 dl vizet megigyak,és most már meg is szoktam,sőt hiányzik,ha nem iszom eleget.

Próbáld ki Te is ezt a módszet.

264. Ancsika_0729 (válaszként erre: 263. - 9c8432d068)
2011. febr. 6. 17:44

szerintem megfelelő a folyadékfogyasztásod!

én sajna még ennyit sem iszom! :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook