Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Életkezdés egyedül, fiatalon fórum

Életkezdés egyedül, fiatalon (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életkezdés egyedül, fiatalon

2019. ápr. 25. 21:47
A cikket jóval később tették ki, mint amikor írtam. El is felejtettem 😃
16. syria
2019. ápr. 13. 19:47
A cikk írója a megjelenés óta nem járt itt...
2019. ápr. 12. 01:56

Ha folyton a padlót öleled, akkor soha nem lesz boldog életed.

Javaslom szakember segítségét ha nem tudsz a sanyarú sorsodon átlépni. Sokat tud segíteni, és jobb lenne az életed.

Korán elvesztettem a szüleimet, nem volt esélyem még rossz szülőkre se. Sokszor azt kívántam bárcsak lenne inkább rossz szülőm, csak valaki mellettem legyen.

Fogadd meg a tanácsomat, segítséget kérni nem szégyen.

Sok sikert kívánok neked.

14. syria (válaszként erre: 13. - Simple)
2019. márc. 28. 19:47
Gratulálok. Megírhatnád a receptet egy cikkben. :)
13. simple
2019. márc. 22. 14:29
Én 14 éves korom óta voltam magamra utalva. Se apám, se anyám. Segítséget senkitől nem kaptam soha. Mégis lett saját lakásom. Gyűjteni kell, leleményesnek kell lenni, és menni fog az. Egyáltalán nem lehetetlen.
2019. márc. 22. 12:57

Én sem tudtam végig olvasni.

Mivel ilyen hányatott és szeretetlen sorsod volt, emeld fel a fejed és mutasd meg, hogy te más vagy és sikerülni fog.

Sok sikert és szerencsét hozzá!

2019. márc. 22. 11:19

Amugy szerintem semmi baj nincs azzal, ha alberletben laksz.


Sajnalom, hogy igy alakult az eleted, de ezen mar nem tudsz valtoztatni.


Amin viszont igen, hogy elkezded ugy elni az eleted, hogy elvezd, meglasd a pozitiv dolgokat, es ne azon keseregj, hogy nincs lakasod. Mert a kovetkezo 10 ev is csak elmegy melletted.


Ha vennel 5 millioert egy lepukkant nyaralot, az javitana tenyleg az eleteden, mert a tied?


Az 5 millas nyaraloban lakva milyen munkalehetosegek, szorakozasi lehetosegek lennenek a kozelben? (Gyanitom, semmilyen, azert 5 misi a nyaralo)

2019. márc. 22. 10:36
A múlton már nem tudsz változtatni, de a jövő még előtted áll. És rajtad múlik, hogy mit hozol ki belőle.
9. syria (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. márc. 22. 09:49

Az első 1-2 mondat elolvasása után nem kellett a cikk aljára görgetnem, hogy tudjam: a cikket Evawitch írta.

Szomorú, hogy szinte másolod a szüleid hányatott életét. Sajnálatos, hogy képtelen vagy túllépni a múlton való kesergésen. Ha úgy próbálsz előre menni, hogy folyton hátrafelé nézel, hamar elesel, a földön találod magad és másért se fogsz küzdeni, csupán az újra és újra talpra állásért.


Most is leírhatom azt, amit az előző cikkedhez: „fiatal, erős, csinos, jóravaló, talpraesett, értelmes lány vagy”; minden esélyed megvan arra, hogy elérd a céljaidat. De ehhez az kell, hogy viszonylag gyorsan elérhető célokat tűzz ki magadnak, és sorban valósítsd meg azokat.

Egyáltalán nem vagy anyagias azért, mert célod egy saját lakás. (A baj ott van, hogy ezt már 10 éve tudod, s csak most kezdesz hozzá. De végül is soha nem késő.) Miért lenne jó, ha nem erre gondolnál nap, mint nap? Igenis ez járjon a fejedben és ne a múlt sérelmei!

S „amennyi idő alatt pusztítottad magad, 2-3 annyi idő kell, hogy kilábalj”. De ha továbbra is a múlton való kesergés áll a gondolataid középpontjában - mert az írásaid alapján így látszik -, akkor az időtartam közelíteni fog a végtelenhez.

2019. márc. 22. 06:22

Más is szülői segítség nélkül boldogul ahogy tud.

Más sem nagyon lakik azért szülőkkel hogy házra tudjon spórolni és családok laknak albérletben mert 10-30 milliót ugyan ki tud félre tenni? Esetleg 40 év alatt

Talán találnod kellene egy normális férfit és akkor ketten többre vinnétek. Esetleg gyerekek 30 évesen is ideje lenne de vegulis te tudod.

Sok szerencsét

7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. márc. 21. 23:11

Allitolag megvalasztjuk, hgy hova szuletunk...

Na, nekem is oltari kihivas (volt)

Folyton ram olvastak a szuleim -foleg apam,hgy mennyi penzt is "feccolt" belem. Ami amugy anniyra elenyeszo, hgy mar a mai napig-amikor a fiaim 6 es 3 evesek, kb.10xeset koltottem mar rajuk es sosem olvasnam a fejukre.

Nekik fontosabb volt a pia es minden mas.

Szval, sosem ertettem meg,miert is oda szuletttem ,ahova.

Tartsd a jelenenedet es jovodet szem elott.

Te alakitod es legy boldog :)

Ilyen hatterrel nehezebben sikerul, de nem lehetetlen ;)

2019. márc. 21. 16:57
Hasonló helyzetből kerültem ki. Szerintem hagyd a fenébe a múltat, mert ott ragadsz. Előre kell nézni és nem másokat okolni. Én laktam egyedül 7 évet (a többit sem a kedves és odaadó családommal, elhiheted) de én imádtam!!!! Én a pénz miatt nem eszem magam már. Esténként nem fekszem le hülye gondolatokkal. Nappal meg nincs időm agyalni a múlton. Engedd el! :)
2019. márc. 21. 16:46
Kitartást és erőt kívánok neked, és hogy minél előbb érd el a célod és a vágyaid!
2019. márc. 21. 15:28
Mindenki a sajat lakasert/hazert kuzkodik, foggetlenul attol hol el. Es bizony nem mindenki kap segitseget a szuleitol sem anyagilag, sem lekileg. Ezen tul kell lepni. Sajnos nem vagy egyedul ezzel, nagyon sokan vannak hasonlo helyzetben.
3. 79331de475 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. márc. 21. 12:48
Megrendítő volt, amit írtál. Kívánom, legyen erőd, kitartásod a továbbiakhoz.
2019. márc. 21. 12:41
Kívánom, hogy tudjál minnél hamarabb egy jó és szép lakást venni.És, hogy boldog legyél. :)
2019. márc. 21. 10:52
Régen mindenki korábban kezdte az életet, mégis többen jobban boldogultak, mint például én.
Miért csináltam magamnak folyton a rosszat?

Ugrás a teljes írásra: Életkezdés egyedül, fiatalon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook