Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Életem nagy szerelme nem a férjem fórum

Életem nagy szerelme nem a férjem (beszélgetős fórum)


1 2
34. Csibike77 (válaszként erre: 33. - Semleges)
2018. szept. 7. 20:35
Ő munka közben tud beszélni.Nekem van 3 órám amikor egyedül vagyok. Hát így!
33. semleges (válaszként erre: 30. - Csibike77)
2018. szept. 7. 16:21
És ezt, hogy? Napi 2-3 óra telefon?
2018. szept. 7. 16:10
Magam részéről így hangzik: nem a volt férjem!
31. Csibike77 (válaszként erre: 29. - Gigi7418)
2018. szept. 7. 15:44
Egyenlőre még nem tudjuk nálunk hogy fog alakulni. Így nagyon nehéz.....
30. Csibike77 (válaszként erre: 28. - Zsófi11)
2018. szept. 7. 15:43

Együttérzek veled, nagyon nehéz de közben nagyon jó.

Mi azért 2 éve elég sűrűn találkozunk.Van hogy hetente többször is, előfordul hogy 2 hetente de volt hogy 1hónap is eltelt.De több időt nem bírunk ki egymás nélkül.Nagyon nehéz összehozni a talit de megoldjuk.Szinte minden nap beszélünk telefonon 1-2-3 órát és az üzenetek sem maradnak el.

29. Gigi7418 (válaszként erre: 25. - Csibike77)
2018. szept. 7. 13:00

Nálunk is volt ilyen terv, hogy mindenki marad a családjával, és közben találkozunk. Még a férj-feleség is belement volna.

De jobb, hogy léptünk, sokkal tisztább így mindenkinek.

Egyébként milyen a karácsony, a közös családi nyaralások? A gyerekek azt látják, hogy apu és anyu sosem ölelkeznek, nem szeretik egymást?

És mi van a másik féllel? Neki is nyilván van igénye gyengéd szerető kapcsolatra. Ő is tartson szeretőt?

Nekem ez nem jött be. Mi 1 évig éltünk így a válás előtt.

28. zsófi11 (válaszként erre: 25. - Csibike77)
2018. szept. 7. 09:13
Köszönöm, hogy leírtad mindezt.Az én történetem is hasonló. 15 hónapig voltunk együtt. Én is meguntam a 2. helyet. Férjhez mentem, gyerekeim születtek. De a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Van, hogy évekig nem beszélünk, de gondolunk egymásra. Nem tudunk elszakadni egymástól! Az elmúlt 9 évben négyszer találkoztunk. Én is tudom, hogy ezt nem szabad, de nem tudok ellenállni az érzésnek. Rengeteget harcolok magammal!
2018. szept. 7. 07:37
Meg sem szólaltunk :)
2018. szept. 7. 07:14

Kedves Hoxások!

Lehet köpködni de felesleges, tudom mit gondoltok.Nem vagyok büszke arra hogy így alakult az életünk.

25. Csibike77 (válaszként erre: 24. - Zsófi11)
2018. szept. 6. 22:02
20 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg.Ő akkor nősült meg.Nekem nem volt akkor kapcsolatom így beleugrottam ebbe a kapcsolatba, tudom undorító dolog de mégis megtettem.Elmondása szerint Ő nem is akarta ezt a házasságot.Az esküvő után 4 nappal megcsalta velem a feleségét.4 hónapig voltunk együtt.Imádtuk egymást de rájöttem hogy nekem több kell nem elég az a pár lopott óra.Mivel friss volt a házasság maradt a feleségével.Néha beszélgettünk,találkoztunk de részemről már csak barátság volt,Ő viszont többször próbálkozott.Közben eltelt rengeteg idő, én is férjhez mentem.Született egy kislányom(4 éves most) . Majd pár hónappal később neki egy kisfia.Kérte találkozzunk dumcsizzunk egyet.Ez a találkozás ismét felkorbácsolt bennünk valamit. Ugyan azok az érzések törtek elő ami 18 évvel ezelőtt volt.Szeretjük egymást. 2 éve ismét együtt vagyunk de egyenlőre mindenki a saját családjánál.Tudom ez így nem helyes de sajnos jelenleg nincs más lehetőség.
24. zsófi11 (válaszként erre: 20. - Csibike77)
2018. szept. 6. 18:55
Részletek? Vagy nem akarsz ennyire belemenni?
2018. szept. 6. 17:46
Pár napja beszéltem a Nagy Ő-vel. Ugyanazt érzi, mint én. És nem is titkolta egy percig sem. 😔
22. Csibike77 (válaszként erre: 21. - Gigi7418)
2018. szept. 5. 16:53

De jó ezt olvasni. Az első 4 mondat mintha csak rólunk szólna :-)

További sok boldogságot!

2018. szept. 5. 13:42

Én nagyon hamar megismertem életem szerelmét. Túl hamar, nem is maradtunk együtt. Mindketten megházasodtunk, gyerekeink lettek. 18 évvel a szakításunk után találkoztunk, és egy ellenállhatatlan szerelem alakult (folytatódott?) köztünk. Mindketten elváltunk, 10 éve élünk együtt, közös gyerekunk is van. Még mindig szerelmesek vagyunk, nemcsak házasok 😊

Az előző házasságomból született lányom azt mondta, miattunk hisz az igaz szerelemben.

Szerintem nem érdemes a biztonságot választani, mert igazan boldog akkor nem leszel. Csak egy életünk van, és az utolsó napon nem mindegy, hogyan fogsz visszagondolni az életedre.

20. Csibike77 (válaszként erre: 19. - Zsófi11)
2018. szept. 4. 11:38
Szia! Nem írigyellek ebben a helyzetben. Hasonló cipőben járok. A mi történetünk 20 évvel ezelőtt kezdődött.....
19. zsófi11 (válaszként erre: 18. - Shadow Angel)
2018. szept. 2. 22:40
Én is pontosan tudom, h minden okkal történik. És ez így is CAN jól. Én döntöttem úgy, h legyen vége, mert ő talán soha nem tudta volna megadni nekem azt amit a férjem. Csak azt nem tudom megmagyarázni, h miért vagyok még mindig oda érte? 9 év alatt miért nem múlt el ez az érzés?
18. Shadow Angel (válaszként erre: 17. - Shadow Angel)
2018. szept. 2. 20:52
Az előző kiegészítése: Hidd el, oka van, hogy nem vagytok együtt.
17. Shadow Angel (válaszként erre: 10. - Zsófi11)
2018. szept. 2. 20:44

A nagy Őmmel 6 évet húztunk le együtt, körülmények miatt mentünk szét, és mert túl fiatalok voltunk.

1,5 évig nem láttuk egymást, és nem tudtunk a másikról semmit. Akkor megkeresett a neten.

Azóta találkoztunk kétszer. Mai napig ott a “lepkeraj”.

Amikor meglátta és kezébe vette az akkor pár hónapos fiam, azt mondta, hogy az Ő gyerekének kellene lennie.

De ez már így marad...

(Halkan jegyzem meg, lassan 10 éve nem vagyunk együtt...)

16. semleges (válaszként erre: 15. - Semleges)
2018. szept. 2. 09:17
Bocs, az első mondat a "tiéd", a többi a fórumindítónak szól:)
15. semleges (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
2018. szept. 2. 09:08
Igy igaz! Lehet, hogy a nagy Ő sem lenne sokáig nagy Ő ha vele élnél. Most azért ideologizálod mert nem lehettek együtt. (majdnem) minden szerelem elmúlik egyszer.
2018. szept. 2. 08:15

"Ha meglátom még mindig beleremegek." és ő mit érez?

Lehet olyan szekér után futsz ami már elment...?

13. manó2000 (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
2018. szept. 1. 23:08
Ezzel teljesen egyetértek minden szavával!
12. eperkelepke (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
2018. szept. 1. 21:36
Ez nagyon jó tanács! 👏
2018. szept. 1. 17:13
Hát, ilyen beleremegések akadnak... .D
10. zsófi11 (válaszként erre: 8. - 9e9543800f)
2018. szept. 1. 17:05
Valahogy így vagyok én is. A biztonságot választottam. És nem kell félre érteni, nem bántam meg. Csak az a bizonyos Nagy Ő még ennyi év után is sokat jelent nekem. Szám szerint 9 év. Több mint 3 éve nem beszéltünk, de minden nap eszembe jut. Ha meglátom még mindig beleremegek.
9. globus (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
2018. szept. 1. 12:57

Mindig az a perc a legszebb perc,

Mit meg nem ád az élet,

Az a legszebb csók,

Mit el nem csókolunk.

Mindig az az álom volt a szép,

Mely gyorsan semmivé lett,

Amit soha többé meg nem álmodunk.

2018. szept. 1. 12:38
Ismerek olyat, aki élete nagy szerelmének esküdött örök hűséget, majd elváltak. Felvetődött, hogy ismét összekerülnek, de az egyik fél a "biztonságot" választotta. Együtt él új párjával, de a nagy Ő-vel tartja a kapcsolatot, életének minden jelentős fordulatát megosztja vele.
7. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Zsófi11)
2018. szept. 1. 10:07

Nem biztos, hogy rosszul jártál. A nagy szerelmeket mindig idealizáljuk, főleg, ha be sem teljesültek. Attól, hogy valaki a "NAGY Ő", még nem biztos, hogy ha őt választod, képesek lettetek volna boldogan együtt élni.


Ha most boldog a házasságod, akkor becsüld meg és ne agyalj a múlton. Főleg, ha gyerekeitek is vannak. Tedd össze a két kezed, hogy jó a házasságod, akármerre nézek, ritka az ilyen.

2018. aug. 31. 23:51
Ott a pont Dredd. De ez bonyolultabb. Igen az én nagy szerelmem is foglalt. És foglalt volt már akkor is,amikor szerettük egymást. (Negatív hozzászolók kíméljenek please)
2018. aug. 31. 23:31
érdekes, nekem a nagy szerelmeim mindig olyanok voltak akik foglaltak voltak, vagy még elején a koromból kifolyólag reménytelen volt...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook