Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Élet egy kézzel? fórum

Élet egy kézzel? (beszélgetős fórum)


18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Fzs910115)
2022. máj. 9. 21:37
Ha még aktuális a kérdésed, írj privátban.
17. Fzs910115 (válaszként erre: 16. - EmmaErika)
2022. ápr. 14. 15:57
Szia sziasztok nekem balesett miatt van oda a bal kezem... jogosítvány orvosi alkalmasságival kapcsolatba tud vki segíteni?
16. EmmaErika (válaszként erre: 1. - 6bbb17c638)
2021. okt. 18. 14:18
Szia. Kár, hogy nem tudok képet küldeni! Nekem hiányzik a bal alkarom, és van két gyermekem. Az egyik éppen 4 a másik már 7 éves. Varrok, hímzek, sütök, főzök, takarítok, fotózás a hobbim és autót vezetek. Egyedül cigánykereket vetni nem tudok! :D
15. 6bbb17c638 (válaszként erre: 14. - 083bf9bf2f)
2021. márc. 6. 14:26
Köszönöm. Ez nagyon jól áll esett. Én is puszillak.
14. 083bf9bf2f (válaszként erre: 13. - 6bbb17c638)
2021. márc. 6. 13:04
Lehet, hogy SM betegségem vagy agyi kis infarctusaim vaannak, voltak...még vizsgálódnak. Hidd el, eszem ágában nincs feladni, bármit is hoz elém az élet és a diagnózis! Rettegek, de próbálok nem azon agyalni, mi lesz ezzel vagy azzal...oké, itt vagyok és ezt írom, tehát gondolok rá, de azért, nem hagyom, hogy felemésszen. 32 vagyok és imádom az életemet, most nekem a legszebb! Biztos nem fogom feladni akármi lesz is, hát te se tedd!!!!! Még, ha senki nem segít (ami nem igaz), akkor se add fel!!!! Egy életed van és ameddig lehet küzdj érte, mert sose kapod már vissza, ha eldobod!!!!! Kitartást kívánok!!! Ölellek!!
2021. márc. 6. 11:10

Nagyon-nagyon szépen köszönöm.

Így már nem gondolkozom azon, hogy beveszek egy doboz Advilt, és elalszom örökre.

Megpróbálok mindent.

2021. márc. 6. 07:48
Alison Lapper is egészséges gyermeket szült 1999-ben és nevelt karok nélkül, csökevényes lábakkal. Volt egy sorozat a TV-ben hogyan oldotta meg. Elképesztő esetek vannak és példák arra, mire képesek egyesek. Van magyar példa is, de most nem tudtam rákeresni.
2021. márc. 6. 07:20

A YouTubeon van egy hölgy, Kathrein Morua, mindkét karja hiányzik. A mindennapi életéből ad ízelítőt, olyan élethelyzeteket mutat ami egy egészséges ember számára teljesen természetes és magától értetődő. Mondhatni teljes életet él. Nagyon sok ép ember példát vehetne róla, és a hozzá hasonló, fogyatékkal élőtől, akik a megoldást keresik és nem a kifogást.

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked.

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 6bbb17c638)
2021. márc. 6. 07:08

Ha sokat gyakorolsz menni fog minden. Három hónapos volt a gyerekem, amikor eltörtem a jobb kézfejem. Könyékig gipszelték be a kezem. Muszáj volt ellátnom a kicsit és a 4 évest is, mert a férjem dolgozott ráadásul több műszakban. Tehát főztem, mosogattam, takarítottam, pelenkáztam, öltöztettem egy kézzel.

Van egy kollégám, akinek csak egy karja van. Dolgozik egy irodában 8 órát, mellette sportol, és ami szinte másoknak elképzeéhetetlen küzdősport.

Fel a fejjel, hozd ki magadból a legjobbakat! Egy a lényeg ne hagyd el magad, ne legyen benned se düh, se félelem, harcolj a betegséged ellen! Keress sorstársakat és keress rá, mivel lehetne megállítani, lassítani a folyamatot. Ne fogadd el, hogy rosszabb lehet csak. Sok erőt kívánok hozzá!

2021. márc. 6. 06:39
Idegszálak sérültek. Egy ritka és súlyos betegség miatt nem vagyok műthető. Fizikoterápiával kezelik, de nem sok esélyt adtak neki. Most sínben van, egyáltalán nem használhatom. De azt ígérték, a sorsa a lassú bénulás lesz.
8. igazság hol vagy? (válaszként erre: 5. - 6bbb17c638)
2021. márc. 5. 23:47
Ez mit jelent pontosan?
2021. márc. 5. 21:30
Hát, igen.
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - 6bbb17c638)
2021. márc. 5. 21:27
Gyakorolnod kell sok mindent, de nem hiába született meg a szólás-mondás, hogy gyakorlat teszi a mestert.
2021. márc. 5. 21:25
Még friss a dolog. Folyamatosan megy el a jobb kezem.
2021. márc. 5. 21:24
Nagyon szépen köszönöm. Remélem, megtanulok mindent. Nagyon szeretnék. Még frisd
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - 6bbb17c638)
2021. márc. 5. 21:07

Nagyon sajnálom, én ismerek pár embert, akik ugyanabban a helyzetben vannak.

Nézd meg ezt a videót, és van ott több is.

Sok szerencsét kívánok.

A legkegyetlenebb, amikor valaki még fiatal, előtte az élet.

Fel a fejjel, fogsz itt tanácsokat kapni.


[link]

2021. márc. 5. 20:59

Mivel most speciális az eü. helyzete igy azt javasolom,hogy nézzél körül a netten és a youtubon,több film van ebben a témában.


Fel a fejjel!

2021. márc. 5. 20:47

Azoknak a sorstársaimnak kérem a tanácsát, akik egy kézzel élnek?


Hogyan tanultatok meg írni, főzni, stb...

Én még ott tartok, hogy a kenyeret sem tudom megkenni, de nafyon szeretnék teljes értékű életet élni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook