Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? fórum

Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? (beszélgetős fórum)


57. beszter3 (válaszként erre: 55. - Cicvarek)
2009. dec. 7. 20:23
Életem, Cicvarekem! Ez így leírva..hát igen, minden jó, ha jó a vége!!!:) Igazi happy end!:)
56. cicvarek (válaszként erre: 54. - Beszter3)
2009. dec. 7. 20:02
ja..a kérdés csak az..hány ápu??:)
55. cicvarek (válaszként erre: 53. - Csipkebogyó)
2009. dec. 7. 20:01

Szia Életem:)


No, hát meg:)

Hát mé' vagy te 20 hónapos, mikor előttem egy héttel szigetelt le a Gazsi??:) Életem...ezé vagy Te a jognak doktora és nem a számok értője...tiszta mázli..:) sietve jegyzem meg..hallatlanul irritál itt baloldalvást ez az igen szőke bige...ezzel a sok dudorral a hasán...biztos allergiás:):) ja..vagy hogy ilyennek kellene lennünk??, hááát...akkor ilyen, csak a jövőévezredre tervezett metamorfózisom után leszek...


Nos..öregedő félben lévő Zsu és beszterem...a story most long lesz:)


szóval...hát én "mellesleg" 425 cc-vel nőttem mindkét oldalon 2008 március 17-én..:)Isten, az asszisztencia és Gazsi doktor segedelmével másfél óra alatt 37 évi hermafrodita állapotomat afroditéra változtatták! Ezúton is örök hála...

ezután az események felgyorsultak...rögtön a műtét után éreztem, hogy mindig is ilyen nagyok voltak a melleim..gondolom ez a műtét alatti tudatállapot változásomnak volt köszönhető...:)

elégedett voltam, a műtéttel, magammal:)

Kicsit talán túl jól is sikerült a műtét, mert nem csak a melltartó méretem nőt, de az önbizalmam is...annyira, hogy egy verőfényes napon arra ébredtem...ez a pasi, akivel 18 éve együtt élek, aki a három gyerekem apja...hát hogy is mondjam...mit keresünk mi együtt???

aztán döntöttem...és szétmentünk..volt itt minden...november elsején kékre-zöldre verés..majd másnap elköltözés..

mondjuk ezt is humorral fogtam fel...november elseje halottak napja..na..hát nekem ez volt a feltámadás..:) igaz...előtte félholtra vert a "vótom":) szóval..válás..az elhúzódott..igaz hogy nincs szép válás...hát..remélem a halállal több szerencsém lesz..:)

aztán kezdődött az őrült pörgés ..a haverok a buli meg a fanta...iszonyat mennyiségben..észre vettem, hogy észre vesznek a pasik...amikor először dicsért meg idegen pasi...rendesen szétnéztem magam körül és kiálltam a beszélgetésből, mert azt hittem, valaki áll a hátam mögött és annak beszél:) de neeeeeeeem...nekem bókolt...a galád:)

mert bedőltem...hát na...a szó szoros és átvitt értelmében is:) így lettem egy éjszakás:) ..hát mohácsnál veszett már több is..aszongyák..engem megviselt..:(

aztán jött a herceg..igaz nem lóval..de jött..csak hát ez olyan modern herceg..tudjátok..nem holtomiglan-holtodiglan(d)...hanem...orgazmuslan(d)...:):) szóval szerető lettem...bár ő is független volt, de a kapcsolatunk csak a szexről szólt..

sietve jegyzem meg...ebben a viszonyban tapasztaltam meg először, mi az hogy szex:) jó mi? 38 évesen..igaz...a jó pap is....:)

na..szóval..ahogy annak lennie kell nálam fellépett egy súlyos műtéti szövődmény...nimfomániáslettem:)) mondtam is Gazsinak, hogy nincs rajta a műtéti papíron:)

na, de vissza a nimfomániára...összekevertem a szerelemmel:) azt hittem szerelmes vagyok...de nem..csak jó volt a szex...én meg asszem, érzelmileg belekerültem, ahogy ennek lennie kell..ment a se veled-se nélküled viszony, majd döntöttem, lezárom. Jött egy másik...tán 2 hét telt el a két pasi között....na..ez volt minden...igért..fűt-fát-bokrot-házat-esküvőt-gyereket...

majd kb. a harmadik hónap végén, egy konfliktusunk után azt mondta nekem: Tudod, az a baj, hogy te erős vagy, kívül-belül...a belült értettem, de a kívült...? rákérdeztem...azt mondta: olyan férfiasan izmos a testem, és amikor mi együtt vagyunk, olyan, mintha férfival lenne...

ééééééédesistenem...erre én azt mondtam: Drágám! ez két dolgot jelenthet...1. te már voltál férfival. 2. Te rejtetten homoszexuális vagy, ha te mindannyiszor meg tudtad kívánni az én férfiasan izmos testem és még jó is vót' neked:)

na..hát itt véget is ért a románc.:)

megint 2 hét szünet...jött egy szép ááápu:) szeretői viszony:) tök jó volt..a fiú nagyon ott volt a szeren ...de..kiscsikó volt:)) nem indultam be érzelmileg...hál istennek....mert kb. 1 hónapja voltam ebbe a viszonyba benne, amikor is a rádióban megjelent egy srác...szemüveges, "entellektuel" típus, hosszú göndör hajú...olyan tipikus lázadó..és valami történt..ott maradt a rádióba, beült laikusnak az adott témával kapcsoaltban és beszélgettünk..közben ment a flört..intelligensen és udvariasan..majd megkérdezte hazakisérhet-e. persze, addigra már tudta hogy 6 évvel vagyok idősebb, mint ő, hogy van 3 gyerekem. hazakisért..másnap már megvolt az e-mail címem...msn címem...kommunikáltunk. harmadik napon találkoztunk..egyértelműen jelezte, hogy komoly kapcsoaltot szeretne velem..udvarolt!!! basszus! az utóbbi 1 évben,csak szeretőnek akartak..nem párnak...:) mondtam is neki: figyelj..én halmozottan hátrányos helyzetű, súlyos fogyatékkal élő (számszerint hárommal)félig hajléktalan(mert csak a lakás fele az enyém, amit éppen árulunk) és egzisztencia nélküli 6 évvel idősebb nő vagyok...jól meggondoltad? azt mondta : igen..erre megkérdeztem, hogy: orvos...látott már??? :) 4. napon csókolóztunk, 5 napon elháltuk a mi szerelmünket, 6. napon bemutatott az édesanyjának, akivel egy ágyban heverészve csevegtünk három órát...:) ez volt három hónapja...:) a lányaimat megismerte, elfogadta őket és lányaim is őt...mindenben társ...érzelmileg, emberileg, a szex..hát az meg...húúúúúúúú...atyaisten...nem is merem jelzővel illetni...annyira jóóóóóó:) szóval...röviden..én a sok szar után, ami volt az elmúlt egy évben, mert azért a szeretői viszonyok megtépázták az önbecsülésem az önértékelésem meg a lelkem is....most már jól vagyok:)


szóval...volt még az elmúlt 1-2 évben pasik, akiket nem említünk még a nevük elhallgatása mellett sem:) mert szóra sem érdemesek:)


hát ennyi...

cicc:)

54. beszter3 (válaszként erre: 53. - Csipkebogyó)
2009. dec. 7. 19:45

Hát szia te is!:)

A masszír...hát kellene, de valahogy mindig elfelejtem...én nem vagyok egy rendes páciens! Na de ha van ápu, aki masszírozza... :)

2009. dec. 7. 10:31

Sziasztok Csajok!


No, hát ezt is megértük... :)


Cic, nekem legalábbb nem kell kiszámolni a 20 hónapot... különösen, hogy nem értek a számokhoz... :)


Nekem minden okés a cicikkel, néha a jobb az izomnál szokott nyilallni... de betudom annak, hogy jobbkezes vagyok... ááápu meg úgyis masszírozza.


Tényleg lányok! Akiket masszírozásra "ítéltek", mennyire vagytok szófogadóak... :) Én bevallom, már csak sátoros ünnepeken... De az első háromnegyed évben, böcsülettel masszíroztam...


Jaaaj, és hát mennyit változott a világ! Amíg mínusz negyvenes voltam, mindenki nagymellű volt... most meg mindenki kismellű... :)


Na, csoki,

52. Prischilla (válaszként erre: 51. - Beszter3)
2009. dec. 5. 17:04
mondjuk én is csak egy dokihoz mentem el :DDDDD
51. beszter3 (válaszként erre: 50. - Prischilla)
2009. dec. 5. 16:18

Csak nála voltam konzin! Nem vagyok az az alaposan körbejárom a lehetőségeket fajta, és még nagyon szimpi is volt, hát nála maradtam!

Félreértés ne essék, én továbbra is csak jót tudok róla mondani, most is elengedte volna a saját részét, de sajna a magánklinika drágább mint egy első osztályú szálloda!:(

50. Prischilla (válaszként erre: 47. - Beszter3)
2009. dec. 5. 13:13
Csak nála voltál konzin?Más dokik nem mondták h esetleg fel is kéne varrni?
49. zsu81 (válaszként erre: 47. - Beszter3)
2009. dec. 4. 21:46
Nekem is így van ez:(
48. beszter3 (válaszként erre: 44. - Prischilla)
2009. dec. 4. 21:41

Kelemen Ottó.

Az a baj, hogy amikor engem műtött, még Pécsen volt a megyei kórházban, most meg Pesten van egy magánklinikán. 230.000 lenne a korrekció. Nálam meg, mint szinte mindenhol most válság van!:(

47. beszter3 (válaszként erre: 42. - Zsu81)
2009. dec. 4. 21:39
Csak impli volt, mirigy alatt. Szerinetm pont ez volt a baj..mármint hogy nem varrta mindjárt fel! 4 hónapig szépen állt, aztán elkezdett ereszkedni.:(
46. zsu81 (válaszként erre: 45. - Prischilla)
2009. dec. 4. 21:01
nem vagyok én ideges:DD nálam most nem csak pénzügyi hanem lelki válság is van,úgyhogy hamar leugranak a kilók:DD
45. Prischilla (válaszként erre: 43. - Zsu81)
2009. dec. 4. 20:37
nyugi, nálam is van ingadozás :S
44. Prischilla (válaszként erre: 41. - Beszter3)
2009. dec. 4. 20:35
Megkérdezhetem h melyik dokinál voltál ill. h mennyit mondott?
43. zsu81 (válaszként erre: 41. - Beszter3)
2009. dec. 4. 20:00
ja és igen, sajnos a kilókkal hadilábon állok:)
42. zsu81 (válaszként erre: 41. - Beszter3)
2009. dec. 4. 19:59
neked volt felvarrás? vagy csak simán az implit rakták be? izom alatt van?
41. beszter3 (válaszként erre: 40. - Zsu81)
2009. dec. 4. 19:54

19 hónap alatt 12 kg föl-le?? Az nem semmi!

Az enyémre is ráférne egy korrekció, a gravitáció nálam dolgozik erősen! De olyan összeget mondott a dokibácsi, hogy ez inkábbmajd egy későbbi project lesz!

40. zsu81 (válaszként erre: 38. - Beszter3)
2009. dec. 4. 19:46
nagyjából,híztam ez idő alatt 12 kg:) És most adtam le. Na jó még van 1 kg hátra:) Szóval picit lenne mit rajta igazítani. De ez az én hibám.
2009. dec. 4. 19:24
Cic, hol vagy máááááááááá???
38. beszter3 (válaszként erre: 35. - Zsu81)
2009. dec. 4. 19:24

Oszt minden oksi a cicikkel? Én mennyi is vagyok?(vagyis az ikrek)

Ja, 15!:)

37. beszter3 (válaszként erre: 34. - Andi6020)
2009. dec. 4. 19:23
Basszus, basszus,basszus, basszus!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
36. beszter3 (válaszként erre: 32. - Prischilla)
2009. dec. 4. 19:22

Én is a lehurrogók táborát erősítem!:) Nem kell Kelemenannának lenni feltétlenül...na jó, ez szélsőséges példa volt!:D

Ajakfeltöltés nekem nem kell szerencsére.

35. zsu81 (válaszként erre: 29. - Beszter3)
2009. dec. 4. 18:15
Szia,után vagyok,19 hónapos:)
34. andi6020 (válaszként erre: 33. - Prischilla)
2009. dec. 4. 14:56
Beleestem egy vízóra aknába, a cicimbe beleállt az aknatető sarka, így a mellemmel fennakadva lógtam az aknában. :-((
33. Prischilla (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2009. dec. 4. 11:14
basszuuuusssssss egyből kirázott a hideg mikor olvastam ezt : vas állt a cicimbe. hogy történt? szegényke!!
32. Prischilla (válaszként erre: 25. - Beszter3)
2009. dec. 4. 11:11

Nekem ezek a nyilalások inkább oldalt szoktak előfordulni, nem a hegeknél.Ugye nem tokosodom?:O

Kicsinek érzem a ciciket..persze mindenki lehurrog :S

Vki ajakfeltöltésre nem akar jönni? :P :DDDD

31. andi6020 (válaszként erre: 30. - Koverlány)
2009. dec. 4. 10:39

Dehogynem lett. 2 hétig éltem drain csővel, és palackkal.

Oep nem támogatott még akkor sem, amikor balesetem volt (vas állt a cicimbe) és kiszakadt az implantátum.

2009. dec. 4. 09:47

szia Andi

megkérdezhetlek arról,hogy nyiroködémád nem lett a műtét után?miért átkozod a napot,amikor belekezdtél a mellplasztikába?

mennyi pénzedbe került ez a sok műtét?az oep támogatott Téged?

29. beszter3 (válaszként erre: 27. - Zsu81)
2009. dec. 4. 08:18
Szia! Te plasztika előtt, alatt, vagy után?:)))
2009. dec. 4. 08:18
Cic, bakker! Beizzítottad itt a népet, akkor mesélj!:)) A rövidített verziót írod, vagy készül a kisregény?:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook